Piłkarze ŁKS wygrali ostatni sparing przed startem pierwszoligowego sezonu

hof
Piłkarze ŁKS w ostatnim sparingu przed startem pierwszej ligi pokonali 4:0 trzecioligowy KS Polkowice.

Piłkarze ŁKS wyjechali rano na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Po południu podopieczni trenera Kazimierza Moskala zmierzyli się z trzecioligowym KS Polkowice. Pierwszoligowcy nie mieli problemów z wygraniem spotkania ze znacznie niżej notowanym rywalem. W tym meczu zagrali niemal wszyscy zawodnicy, którzy nie grali w piątkowym sparingu z GKS Bełchatów. W trzydziestej minucie spotkania kontuzji doznał bramkarz Michał Brudnicki. Dopiero szczegółowe badania wykażą, jak długa czeka go przerwa.

ŁKS - KS Polkowice 4:0 (2:0)
1:0 - Juraszek (3)
2:0 - Kostyrka (38)
3:0- Kostyrka (37)
4:0 - Wojowski (65)

ŁKS Brudnicki Michał (30, Kołba Michał) - Bogusz Artur Juraszek Kamil, Sobociński Jan, Widejko Bartosz - Wojowski Paweł,Ramirez Daniel, Wolski Maciej, Gamrot Mateusz, Kostyrka Jakub - Kujawa Rafał oraz Koprowski Oskar i Maschera Mikołaj

Materiał oryginalny: Piłkarze ŁKS wygrali ostatni sparing przed startem pierwszoligowego sezonu - Express Ilustrowany