Piłkarze Radomiaka Radom przegrali 2:3 z Fotbal Club Botoșani z Rumunii. Dwie bramki zdobył pozyskany Leonardo Rocha. Zobacz skrót meczu

Dorota Kułaga
Piłkarze Radomiaka przegrali drugi sparing w Turcji
Piłkarze Radomiaka przegrali drugi sparing w Turcji Radomiak Radom
W drugim sparingu rozegranym podczas obozu w Turcji piłkarze Radomiaka Radom przegrali 2:3 z Fotbal Club Botoșani z Rumunii. Dwie bramki dla ekipy Mariusza Lewandowskiego zdobył pozyskany Leonardo Rocha.

Porażka Radomiaka z Fotbal Club Botoșani

Radomiak Radom - Fotbal Club Botoșani 2:3 (2:1)
Bramki: Leonardo Rocha 22, 25 - Alin Șeroni 35, Eduard Florescu 63, Mihai Roman I 73.
Radomiak: Kobylak (65. Posiadała) - Jakubik, Justiniano, R. Rossi, Cestor (75. Cichocki), Luizao (75. Nowakowski), Donis (46. Cele), Chico Ramos (46. Alves), Machado (70. Cayarga), Semedo (65. Pik), L. Rocha (60. Sarmiento).

Jak informuje strona Radomiaka, w 22. minucie Leonardo Rocha wyprowadził radomski zespół na prowadzenie, wykorzystując dośrodkowanie Luisa Machado. Trzy minuty później nowy piłkarz Radomiaka, ponownie głową pokonał bramkarza Rumunów, a asystę zapisał na swoim koncie Damian Jakubik.

Zobaczcie wideo z meczu Radomiaka:

Pierwsza połowa należała do Radomiaka, druga do drużyny z Rumunii, która zdobyła dwie bramki i wygrała to spotkanie 3:2. Dawid Abramowicz i Leandro nie zagrali z powodu przeziębienia, Filipe Nascimento jest kontuzjowany, Daniel Łukasik i młodzi zawodnicy obserwowali mecz z wysokości trybun. Dominik Sokół cały pojedynek przesiedział na ławce rezerwowych.

W czwartek, na dzień przed zakończeniem obozu w Turcji, Radomiak zagra dwa sparingi. Najpierw podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego zmierzą się z Alemannią Aachen z Niemiec, a później z Neftchi Fargona z Uzbekistanu.