Piłkarze Zagłębia: Tworzymy drużynę zarówno na boisku, jak i po za nim

Piotr Ziemiański
Łukasz Janoszka
Łukasz Janoszka PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS
Zagłębie Lubin w środowy wieczór wygrało na własnym stadionie z Lechem Poznań 3-0 i zapewniło sobie przepustkę do europejskich pucharów. Oto, co po spotkaniu powiedzieli Łukasz Janoszka i Arkadiusz Woźniak.

Łukasz Janoszka (pomocnik Zagłębia Lubin ) - Mieliśmy założenie, aby wyjść mocno od pierwszej minuty i na początku wyglądało to nawet dobrze, ale dopiero w drugiej połowie zdominowaliśmy całkowicie Lecha. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka słów i na pewno to pomogło. Szybko udało nam się strzelić bramkę, co na pewno było motorem napędowym do kolejnych goli. Uważam, że wygraliśmy zasłużenie to spotkanie bo byliśmy wytrwali w swoich poczynaniach. Cieszy wynik, ale przed nami jeszcze jedno spotkanie w Gliwicach i na pewno będziemy tam walczyć o zwycięstwo, bo nam jest cały czas mało i chcemy przypieczętować ten sezon, aby przyjechać do Lubina z poczuciem wypełnienia celu na ten sezon.

Arkadiusz Woźniak (napastnik Zagłębia Lubin ) - cały czas dajemy z siebie wszystko i na pewno było to widać zarówno w tym meczu jak i w poprzednich spotkaniach. Nigdy się nie poddawaliśmy, bo dążyliśmy do upragnionego celu, który jest już tak blisko. Zagraliśmy bardzo dobrze i efektownie co może cieszyć. Pamiętam jak Zagłębie awansowało do pucharów i zawsze marzyłem, aby zagrać w pucharach w barwach Zagłębia z opaską kapitańską. Tworzymy drużynę nie tylko na boisku, ale również po za nim i wydaje mi się, że to jest klucz do sukcesu.