Piotr Malarczyk, obrońca Korony Kielce: - Z optymizmem możemy czekać na sobotni mecz z Legią

dor
Piotr Malarczyk w walce z zawodnikami Górnika Zabrze.
Piotr Malarczyk w walce z zawodnikami Górnika Zabrze. Fot. Arkadiusz Gola/Polska Press
Korona Kielce na inaugurację rozgrywek Lotto Ekstraklasy zremisowała w Zabrzu z Górnikiem 1:1. -To był typowy mecz na remis - powiedział Piotr Malarczyk, obrońca Korony.

-To był typowy mecz na remis. Myślę, że z większą bramkowych okazji po naszej stronie. Ważne, że w drugiej połowie szybko się podnieśliśmy, bo nie jest łatwo, gdy traci się bramkę w pierwszej akcji po przerwie. Kilka elementów w naszej grze wymaga poprawy, ale myślę, że z optymizmem możemy czekać na sobotni mecz z Legią Warszawa. Liczymy na to, że kibice dopiszą i pomogą nam w tym spotkaniu - powiedział Piotr Malarczyk, środkowy obrońca Korony.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Największe gwiazdy MŚ 2018. Kto błysnął najbardziej

100 mln euro to już standard. Oto najdrożsi piłkarze na świecie

Lista najdroższych piłkarzy w historii. TOP 10

TOP 8 Najlepiej ubrani trenerzy na Mundialu 2018

Materiał oryginalny: Piotr Malarczyk, obrońca Korony Kielce: - Z optymizmem możemy czekać na sobotni mecz z Legią - Echo Dnia Świętokrzyskie