Piotr Zieliński huknął nie do obrony. Zobacz pięknego gola Polaka!

DW
Piotr Zieliński huknął nie do obrony. Zobacz pięknego gola
Piotr Zieliński huknął nie do obrony. Zobacz pięknego gola EASTNEWS
Piotr Zieliński strzelił fantastycznego gola w meczu z Empoli. Jego Napoli przegrywało jedną bramką, ale tuż przed przerwą Polak wziął sprawy w swoje ręce i potężnym strzałem z dystansu wyrównał. Piłkę na 25. metr dogrywał mu Arkadiusz Milik, który od razu po strzale pobiegł pogratulować koledze z drużyny. Azzurri przegrali ostatecznie 1:2. Zobacz pięknego gola Piotra Zielińskiego w meczu z Empoli.

Piotr Zieliński z golem, Arkadiusz Milik z asystą

Piotr Zieliński wrócił do pierwszego składu Napoli po tym, jak musiał pauzować za nadmiernąl liczbę żółtych kartek. Reprezentant Polski był głodny gry i odważnie próbował strzałów z dystanstu od początku spotkania. W 8. minucie strzelił zza pola karnego, lecz bramkarz był na posterunku.

Po 20 minutach drużyna Empoli wyszła na prowadzenie. Rykoszet od Zielińskiego zaskoczył Alexa Mereta i Napoli musiało odrabiać stratę w meczu z jedną z najsłabszych drużyn Serie A.

Tuż przed przerwą Zieliński otrzymał piłkę od Arkadiusza Milika i huknął nie do obrony. Zobacz gola Piotra Zieliński w meczu z Empoli:

Empoli wygrało ostatecznie 2:1, po tym jak w 52. minucie bramkarza pokonał Giovanni Di Lorenzo. Poprzez porażkę "polskiej" drużyny, Juventus może świętować mistrzostwo Włoch już za dwie kolejki.