Filip Węglicki
Trener Lewandowski spotkał się z dziennikarzami po przegranym meczu z Cracovią.
Trener Lewandowski spotkał się z dziennikarzami po przegranym meczu z Cracovią. Kamil Bielaszewski
W piątek na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu, Radomiak Radom zagrał z Cracovią w ramach jedenastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zieloni przegrali z krakowskim zespołem 0:2.

30 września, w piątek Radomiak Radom zagrał przed własną publicznością z Cracovią na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu. Na pomeczowej konferencji trener Zielonych, Mariusz Lewandowski zabrał głos po dotkliwej porażce z Cracovią 0:2. Bramki dla gości strzelali Myszor oraz Kallman.

- Przegraliśmy domowe spotkanie, można powiedzieć, że już w pierwszej połowie. W drugiej połowie graliśmy w dziesięciu, a gra wyglądała jakbyśmy grali w jedenastu. Musimy mocno pomyśleć, dlaczego w osłabieniu graliśmy lepiej. Takie mecze jak ten czasem bywają, możliwe że dadzą nam mocnego kopa. Do każdego przeciwnika musimy podchodzić spokojnie i cierpliwie. Dzisiejszy mecz nam nie wyszedł. Cracovia była dziś bardzo skuteczna - mówił po meczu Mariusz Lewandowski.