PKO BP Ekstraklasa. Wisła Kraków pokonała w sparingu PGE Stal Mielec

Kuba Zegarliński
Piłkarze PGE Stali Mielec są już po pierwszym sparingu
Piłkarze PGE Stali Mielec są już po pierwszym sparingu KZ
Wisła Kraków pokonała PGE Stal Mielec (4:2) w meczu sparingowym. Spotkanie odbyło się w Myślenicach.

Dla obu zespołów było to pierwsze spotkanie w rozpoczętym niedawno okresie przygotowawczym do nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy.

Mecz zaczął się lepiej dla mielczan, którzy już w 19.minucie wyszli na prowadzenie. Gola zdobył Maciej Domański, po odejściu Bartosza Nowaka ustawiony na pozycji numer "10".

W drugiej połowie udało się podwyższyć prowadzenie na 2:0. Bramkę strzelił Łukasz Seweryn, który na boisku pojawił się po przerwie. On akurat jest w rytmie meczowym, bo grał już w tym sezonie w meczach czwartej ligi podkarpackiej.

Ostatnie słowo należało jednak do drużyny Wisły. Ostatnie pół godziny to już była dominacja tego zespołu okraszona czterema golami i w rezultacie zwycięstwem w całym meczu. Katem mielczan okazał się być Jean Carlos - zdobywca trzech bramek.

Wisła Kraków - PGE Stal Mielec 4:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Domański 19, 0:2 Seweryn 60, 1:2 Jean Carlos Silva 64, 2:2 Boguski 66, 3:2 Jean Carlos Silva 81, 4:2 Jean Carlos Silva 83.