PKO Ekstraklasa. Bomba Macieja Sadloka. Kapitan huknął jak z armaty [WIDEO]

KK
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Piłkarze Wisły Kraków w końcu odczarowali własny stadion. W spotkaniu 16. kolejki pokonali Jagiellonię Białystok 2:0. Ozdobą meczu było kapitalne uderzenie Macieja Sadloka jego słabszą prawą nogą. Zobaczcie bombę kapitana Białej Gwiazdy!

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok. Bomba Macieja Sadloka

W 55. minucie piłkarze Wisły Kraków wykonywali rzut wolny z boku pola karnego. W pierwszym tempie goście wybili piłkę, ale ta trafiła do Macieja Sadloka na szesnasty metr, a ten wypalił prawą nogą bez zastanowienia jak z armaty. Strzał był na tyle precyzyjny, że świetnie do tego momentu broniący Xavier Dziekoński, nie miał nic do powiedzenia. - Sadlok zagrał fenomenalnie, jestem z niego bardzo dumny - mówił po spotkaniu trener krakowian Peter Hyballa.

Mecz zamknęło trafienie Felicio Brown Forbesa z 88. minuty. Zwycięstwo pozwoliło Wiśle oddalić się na trzy punkty od ostatniej w tabeli Stali (mielczanie swój mecz 16. kolejki rozegrają w poniedziałek).

Zbigniew Boniek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i często zabiera głos nie tylko w sprawach związanych z piłką nożną. Prezes PZPN chętnie publikuje także prywatne zdjęcia ze swojego domu we Włoszech, na których pozuje ze swoimi najbliższymi. Liczne obrazy na ścianach, bogata biblioteczka, przestronna kuchnia - zobacz, jak mieszka Zbigniew Boniek ->>>>

Włoski sen Zbigniewa Bońka. Były prezes PZPN ma wspaniałe mi...