PKO Ekstraklasa. Cracovia znów odrobiła dwubramkową stratę. Pasy zagrały koncertowo po przerwie

DW
Cracovia - Stal Mielec 3:3 (1:3)
Cracovia - Stal Mielec 3:3 (1:3) Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
PKO Ekstraklasa. Cracovia poszła za ciosem w meczu ze Stalą Mielec i mimo wyniku 1:3 do przerwy doprowadziła do wyrównania. Dla Pasów to już druga taka sytuacja w tym sezonie. Wcześniej podopieczni trenera Michała Probierza dokonali już tego z Górnikiem Zabrze. Piłkarze Stali mogą żałować, że nie zdobyli trzech punktów. W pierwszej połowie zagrali perfekcyjnie i te dwa stracone oczka mogą mieć ogromne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie.

Cracovia - Stal Mielec 3:3 (1:3). Jak padły bramki?

7. minuta - Marcos Alvarez zagrał przed siebie, Hanca oszukuje Żyro, a potem ładuje piłkę tuż przy prawym słupku. VAR sprawdzał tę sytuację w kontekście spalonego, ale podanie było z własnej połowy.

9. minuta - Stal od razu wyrównuje! Od razu! Po podaniu Piaseckiego to Sitek mija Jugasa i mierzonym strzałem przy prawym słupku pokonuje bramkarza.

22. minuta - Ależ akcja Stali. Getinger zagrywa do Maka, ten odwraca się z piłką, czym wkręca w murawę Rodina. Potem strzał i jest upragnione prowadzenie.

45. minuta - Rzut karny dla Stali, kartkę otrzymał Rodin. Nie myli się Piasecki. Strzał w lewy róg, oślepiony słońcem Hrosso rzucił się w prawy.

62. minuta - Nic nie wskazywało na trafienie Cracovii! Podanie na lewe skrzydło do Pestki, ten nisko dośrodkował w pole karne i żaden z obrońców Stali nie zdecydował się na wybicie. Futbolówka trafiła do ustawionego na dalszym słupku Kakabadze, który z ostrego kąta uderzył na bramkę Strączka!

77. minuta - Niesamowita historia! Kolejne prostopadłe zagranie na lewe skrzydło, skąd Michal Siplak posłał koziołkującą piłkę w pole karne. Michał Rakoczy minął się z futbolówką, ale ta trafiła w udo Krystiana Getingera i wpadła do siatki!

Atrakcyjność meczu: 8/10
Piłkarz meczu: Michal Siplak

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...