PKO Ekstraklasa. Pan Piłkarz Marko Vejinović. Przepiękne trafienie piłkarza Arki Gdynia

DW
Marko Vejinović umożliwił Arce zanotować pierwsze zwycięstwo w tym roku.
Marko Vejinović umożliwił Arce zanotować pierwsze zwycięstwo w tym roku. Karolina Misztal
PKO Ekstraklasa. Arka Gdynia dość późno rozpoczęła pogoń za dobrym wynikiem w meczu z Rakowem Częstochowa. Do wyrównania doprowadziła na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Przepiękny trafieniem popisał się Marko Vejinović, który uderzeniem z pierwszej piłki zerwał pajęczyna z górnego rogu bramki. Zobaczcie sami!

To był mecz na filmowy scenariusz. Arka Gdynia mimo że przegrywała do przerwy 0:2 to po końcowym gwizdku cieszyła się ze zwycięstwa 3:2. Raków Częstochowa załatawiła w samej końcówce. Przepięknego gola strzelił Marko Vejinović.

Piłkarz meczu: Nemanja Mihajlović
Atrakcyjność meczu: 9/10

->Wyniki PKO Ekstraklasa
->Terminarz PKO Ekstraklasa
Klasyfikacja strzelców PKO Ekstraklasa 2019/20
Tabela PKO Ekstraklasa 2019/20

Najlepsi polscy piłkarze wynagrodzenia otrzymują w euro lub brytyjskich funtach. Kontrakty, których reprezentantów Polski są najbardziej lukratywne? Oto lista zarobków naszych czołowych zawodników!