PKO Ekstraklasa. Probierz po zwycięstwie ze Śląskiem: Zrobiliśmy bardzo ważny krok

krk
Andrzej Banas / Polska Press
PKO Ekstraklasa. Cracovia w meczu 20. kolejki gładko wygrała ze Śląskiem Wrocław 2:0 i zimę spędzi jako wicelider tabeli. - Cieszymy się, że w taki sposób zakończyliśmy rundę, ale naszym celem przed zimową przerwą była pozycja lidera - przyznał Probierz.

Michał Probierz, Cracovia:

Wszystkim kibicom Cracovii chciałbym życzyć Wesołych Świąt i podziękować za doping. Zrobiliśmy bardzo ważny krok, bo zdobyliśmy przysłowiowe „4 punkty” - mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań ze Śląskiem. Byliśmy agresywni, graliśmy intensywnie, to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Musimy jeszcze popracować nad dośrodkowaniami, bo one stwarzają zagrożenie.

Mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Cieszymy się, że w taki sposób zakończyliśmy rundę, ale naszym celem przed zimową przerwą była pozycja lidera. Teraz czas na chwilę odpoczynku, a w nowym roku wracamy do ciężkiej pracy. Przy okazji chciałbym wszystkich kibiców zaprosić na tradycyjny Trening Noworoczny.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Stacja Canal+ opublikowała głosowanie na najładniejszego gola rundy jesiennej obecnego sezonu. Kibice mogą głosować na oficjalnym Facebooku Canal+ Sport. Wybór może być bardzo trudny, bo wszystkie te trafienia są wyjątkowej urody. Zobaczcie 7 najładniejszych goli jesieni w PKO Ekstraklasie!

TOP 7 najładniejszych goli rundy jesiennej w PKO Ekstraklasi...