Gol24

Ekipa z boiska! Szukamy najlepszej drużyny

Szukamy najlepszych, najsympatyczniejszych, najbardziej zakręconych juniorskich drużyn piłkarskich w Polsce! Nie ma znaczenia, czy gracie w klubie, drużynie szkolnej, na Orliku czy boisku pod blokiem. Przedstawcie nam swoją zgraną ekipę, wraz z trenerem i weźcie udział w głosowaniu na najlepszą juniorską drużynę w Polsce.

Co do wygrania?

Dla trzech zwycięskich ekip mamy super nagrody! Zwycięska ekipa otrzyma 11 kompletów koszulek i spodenek Adidasa, o łącznej wartości 2900 złotych, profesjonalną sesję zdjęciową dla całej drużyny, z której otrzymacie zdjęcia, kalendarz z zespołem i inne pamiątkowe gadżety o wartości 900 złotych oraz udział w profesjonalnym kursie szkoleniowym Coerver Coaching dla trenera drużyny o wartości 1500 złotych.

Druga ekipa w konkursie otrzyma zestaw 11 koszulek i spodenek Adidasa o wartości 2700 złotych, wywołane wielkoformatowe zdjęcie o wymiarach 100x70 cm o wartości 100 złotych oraz poradnik szkoleniowy Coerver Coaching dla trenera. Zdobywcy trzecich miejsc otrzymają zestaw 5 piłek Adidasa o wartości 450 złotych oraz pamiątkowe zdjęcie wielkoformatowe 70x50 cm, a do tego również poradnik Coerver Coaching!

Wyślij SMS i wygraj buty Adidas!

Spośród osób oddających głos na wybraną ekipę z boiska, nagrodzimy sześć, których uzasadnienia wyboru drużyny okażą się najciekawsze! Spośród nadesłanych uzasadnień jury redakcyjne wybierze zwycięzców, którzy otrzymają po parze butów Adidas ACE15.1 Cage o wartości ponad 300 złotych!

Jak powinien wyglądać SMS z uzasadnieniem? Oto przykład: EKIPA.85 Sa bardzo pracowici i stanowia zgrany zespol. Liczymy na Waszą kreatywność!


Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń w plebiscycie. Możecie oddawać swoje głosy na 51 ekip z całej Polski! Głosowanie rozpoczęło się 29 października i potrwa do 18 listopada.

Regulamin plebiscytu

Ostatnie plebiscyty

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo