0

• Koniec meczu.

• Cztery minuty doliczone.

• Szymon Mroczko w miejsce Filipa Laskowskiego.

• Słoniki grają w tym meczu o co najmniej remis! Kalisz sprytnie dośrodkował do Gutkovskisa, ten przepuścił piłkę do Purece, który z linii pola karnego huknął nad poprzeczką.

• Kamil Biliński zastąpił Marko Roginicia.

• Piłka w siatce po strzale Gutkovskisa, ale napastnik był w momencie podania na spalonym.

• Laskowski miał kilka metrów do bramki i nie trafił w zagrywaną w pole karne piłkę!

• Kalisz w miejsce Gergela.

• Wlazło odegrał się i faulował na żółtą kartkę.

• Figiel dostał w twarz od Piotra Wlazło. Mamy znów chwilę przerwy.

• Mateusz Marzec zastąpił Karola Danielaka.

• Goście przejęli na chwilę inicjatywę i wygląda na to, że będą próbowali strzelić wyrównującego gola. Górale cofnęli się na własną połowę i czekają na skuteczny kontratak.

• Gutkovskis ucierpiał w starciu z Jarochem. Mamy chwilę przerwy

• Znów świetnie zachował się Roginić. Dośrodkowanie w pole karne Jarocha i napastnik Podbeskidzia mógł znów wpisać się na listę strzelców. Strzelił głową minimalnie nad poprzeczką.

• Jelić w miejsce Oleksego.

• Długo budowana akcja gości. Purece przerzucił na drugą stronę boiska, tam był Oleksy, który dośrodkował w pole karne, ale bardzo niecelnie.

• Mamy pierwszą dobrą akcję gości. Dośrodkowanie Oleksego próbował wykorzystać Grabowski. Zawodnik gości uderzył z ostrego kąta i minimalnie się pomylił.

• W przerwie dokonano jednej zmiany. Marcina Wasielewskiego zastąpił Florin Purece.

• Wracamy do Bielska i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Baszłaj popełnia drugi kluczowy faul w tym meczu. Sędzia jest pobłażliwy, bo mógłby za to zagranie dać mu drugą żółtą kartkę.

• Osyra po profesorsku wyjaśnia wszystkie akcje rywali. Teraz wrzutka Wasielewskiego i również wybita piłka przez obrońcę gospodarzy.

• Gutkovskis próbował wygrać dobrą pozycję przed przyjęciem piłki. Wygrał ten pojedynek Osyra. Jak na razie Termalica bez argumentów.

• Teraz Laskowski faulował Jovanovicia. Robi się ostro w Bielsku

• Baszłaj ukarany kartką za faul na Gutkovskisie.

• Figiel znalazł się przed polem karnym, zagrał na wprost, do Roginicia, ten intuicyjnie uderzył, ale niecelnie.

• Górale dopięli swego! Najpierw Roginić próbował strzelić przewrotką, ale został zablokowany. Potem Gach dośrodkował piłkę, Rzuchowski przedłużył podanie i tym razem napastnik Podbeskidzie już się nie pomylił. Potężne uderzenie.

• GOOOOOOOOL! MARKO ROGINIĆ!

• Sierpina dwoi się i troi, ale jego starania wciąż zdają się na nic. Tym razem ograł rywala, podał do Rzuchowskiego, który uderzając zza pola karnego nie trafił w bramkę.

• Mogło być 1:0! Sierpina zszedł do środka, wbiegł w pole karne i oddał futbolówkę Danielakowi. Ten zbyt lekko uderzył na bramkę, a w dodatku prosto w ręce bramkarza.

• Niesygnalizowane uderzenie Figiela, ale zablokowane przez obrońców.

• Gutkovskis domaga się faulu Osyry w polu karnym. Gwizdek arbitra milczy i słusznie.

• Laskowski zagrał przed pole karne i z pierwszej piłki uderzał Rafał Figiel, ale minimalnie obok bramki!

• Sierpina dośrodkował z rzutu wolnego, wyskoczył do główki Danielak, ale ubiegł go Grzybek.

• Baszłaj ostro zaatakował Wasielewskiego, ale na upomnieniu się skończyło.

• Danielak faulował w ataku. Z rzutu wolnego blisko własnej bramki rozpocznie bramkarz gości.

• Sierpina próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale dobrze krył piłkę Oleksy i ostatecznie od bramki rozpocznie Loska.

• Zaczynamy!

• Przed meczem jeszcze minuta ciszy ku pamięci zmarłego w tym tygodniu Piotra Rockiego – byłego piłkarza m. in. Górnika Zabrze.

• Zawodnicy już wychodzą na murawę. Za chwilę zaczniemy.

• Jeśli Podbeskidzie wygra, utrzyma się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi i będzie mogło liczyć na potknięcia rywali - Warty Poznań i Stali Mielec. Termalica ma szansę na miejsca 3-6, bo do fazy play-off traci tylko dwa punkty. Musi jednak pokonywać mocniejszych rywali.

• Termalica wciąż chce się włączyć do walki o awans, ale drużyna z Niecieczy gra w tym sezonie w kratkę, czego jak na razie nie odmienił trener Mariusz Lewandowski. W 2020 roku Słonie potrafiły przegrać u siebie z zamykającą tabelę Chojniczanką, by tydzień później sprawić niespodziankę i pokonać Stal Mielec.

• Po raz ostatni Podbeskidzie zagrało u siebie 9 marca, gdy pokonało Wartę Poznań 2-0 i zajęło pierwsze miejsce w tabeli.

• Oba zespoły grały całkiem niedawno w Ekstraklasie, a dziś przyjdzie im się zmierzyć na zapleczu. Faworytem są Górale, którzy są liderami i zagrają na własnym stadionie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - Bruk-Bet Termalica!

DW

Podbeskidzie bruk-bet transmisja

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W pierwszym sobotnim meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie podejmie Bruk-Bet Termalicę. Oba zespoły grały całkiem niedawno w Ekstraklasie, a dziś przyjdzie im się zmierzyć na zapleczu. Faworytem są Górale, którzy są liderami i zagrają na własnym stadionie.

Podbeskidzie - Bruk-Bet ONLINE

Po raz ostatni Podbeskidzie zagrało u siebie 9 marca, gdy pokonało Wartę Poznań 2-0 i zajęło pierwsze miejsce w tabeli pierwszej ligi. Była to jedna z ostatnich imprez masowych zorganizowanych w Polsce, bo już dzień później premier Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich tego typu wydarzeń.
Poprzednie trzy miesiące wywróciły świat, także piłkarski, do góry nogami, ale jedno pozostaje niezmienne – Górale wciąż przewodzą pierwszoligowej stawce i w sobotę będą zdecydowanym faworytem starcia z Bruk-Betem.

Podbeskidzie - Bruk-Bet NA ŻYWO
Termalica wciąż chce się włączyć do walki o awans, ale drużyna z Niecieczy gra w tym sezonie w kratkę, czego jak na razie nie odmienił trener Mariusz Lewandowski. W 2020 roku Słonie potrafiły przegrać u siebie z zamykającą tabelę Chojniczanką, by tydzień później sprawić niespodziankę i pokonać Stal Mielec. W pierwszym meczu po przerwie wywołanej pandemią Termalica skromnie wygrała u siebie z Wigrami Suwałki 1-0. - Cieszy mnie przede wszystkim, że nie straciliśmy bramki. Było w naszej grze dużo mankamentów, które trzeba poprawić, ale ogólnie zagraliśmy dobre spotkanie – podkreślał trener Lewandowski.

Górale będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców. Na stadionie Bielsku-Białej zabrzmi bowiem doping puszczany z głośników. Będzie to wcześniej przygotowane nagranie z dopingiem dla Podbeskidzia.

Podbeskidzie - Bruk-Bet LIVE
Przed nami spotkanie drużyn, które po powrocie mają komplet punktów. 2 czerwca Bruk-Bet skromnie pokonał Wigry Suwałki 1:0, natomiast Podbeskidzie wywalczyło w Grudziądzu z Olimpią trzy punkty wynikiem 2:1.

Ostatnio drużyny te spotykały się w 1 Lidze. Mecz z tego sezonu zakończył się wynikiem 2:2, natomiast poprzedni sezon to bezdyskusyjne zwycięstwa Słoników - 1:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe.

Jeśli Podbeskidzie wygra, utrzyma się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi i będzie mogło liczyć na potknięcia rywali - Warty Poznań i Stali Mielec. Termalica ma szansę na miejsca 3-6, bo do fazy play-off traci tylko dwa punkty. Musi jednak pokonywać mocniejszych rywali, dlatego sobotnie spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.

Podbeskidzie - Bruk-Bet TRANSMISJA

Mecz Podbeskidzie - Bruk-Bet rozpocznie się w sobotę, 6 czerwca o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.