Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. O mistrza 1 ligi i o baraże

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2020-07-25 17:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Chrobry Głogów

1

• Koniec meczu! Chrobry popsuł święto Podbeskidzia i wygrał w Bielsku 1:0, ale nie zapewnił sobie gry w barażach, ponieważ swój mecz wygrał także Bruk-Bet Termalica Nieciecza,

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Zmiana w Chrobrym. Machaj za Kowalczyka

• Zakończył się mecz Bruk-Betu. Niecieczanie wygrali, więc Chrobry stracił szanse na baraże.

• Żółta kartka także dla Ratajczaka

• Rakowski chwilę po pojawieniu się na boisku ukarany żółtą kartką

• Rakowski za Nowaka w ekipie Podbeskidzia

• Mimo prowadzenia Chrobry ciągle nie ma gry w barażach. Prowadzi bowiem także Bruk-Bet Nieciecza. Jeśli wynik tamtego meczu się nie zmieni, Chrobry nawet w przypadku zwycięstwa z Podbeskidziem nie zagra o Ekstraklasę.

• Zmiana w Chrobrym. Mandrysz w miejsce Banaszewskiego.

• Goool! Ilków-Gołąb daje prowadzenie gościom!

• Rzut karny dla Chrobrego!

• Zmiana w Podbeskidziu. Marzec w miejsce Sierpiny

• Groźna akcja gości, zakończona strzałem z kilku metrów! Na szczęście dla Podbeskidzia, bardzo niecelnym.

• Pierwsza żółta kartka dla gości. Ukarany Ziemann

• Dwa rzuty rożne dla gości na początku drugiej połowy, ale bez efektu bramkowego.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy! W Bielsku mamy ciągle 0:0.

• Kolejna żółta kartka dla Podbeskidzia, tym razem ukarany Osyra.

• W ostatnich minutach mieliśmy kilka fauli, które przerywały grę. Dominują cały czas gospodarze.

• Żółta kartka dla Komora za faul na Kowalczyku.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. Po wrzutce niecelny strzał głową oddał Figiel

• Sunie atak za atakiem Podbeskidzia. Momentami goście nie mogą wyjść z własnej połowy. Teraz już widać, że oglądamy w grze beniaminka Ekstraklasy.

• Rozkręca się Podbeskidzie, coraz śmielej przechodząc do ataków. Na razie jednak brakuje ostatniego podania.

• Oba zespoły przerywają akcje rywala, zanim zrobi się groźnie. Dobra gra defensywna z obu stron, brakuje trochę konkretów w ataku.

• Podbeskidzie jak na razie ma problem z konstruowaniem ataków, ale stara się kontrolować mecz i utrzymywać przy piłce. Chrobry zdecydowanie bardziej przechodzi do ofensywy, kiedy ma okazję.

• Chrobry próbuje ataków, ale na razie dobrze obrona Podbeskidzia. Widać, że w meczu będą emocje.

• Pierwszy atak w wykonaniu Podbeskidzia, ale zakończony niecelnym podaniem. Widać, że gospodarze zamierzają grać o zwycięstwo.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Do gry w barażach Chrobry musi wygrać i liczyć na porażkę Bruk-Bet Nieciecza w meczu z Odrą Opole.

• Witamy w relacji na żywo z meczu ostatniej, 34. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym świeżo upieczony beniaminek Ekstraklasy - Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje Chrobrego Głogów. Goście ciągle mogą wywalczyć grę w barażach o awans, więc postarają się popsuć świętowanie w Bielsku-Białej.

©Łukasz Klimaniec

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów ONLINE. Chociaż Podbeskidzie awans ma już zagwarantowany, to w Bielsku-Białej emocji nie zabraknie. Gospodarze zagrają o pierwsze miejsce, a goście o baraże. Początek meczu w sobotę o godz. 17:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów ONLINE

Podbeskidzie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ma już w kieszeni. Dla Górali stawką meczu będzie pierwsze miejsce na koniec sezonu. Przed ostatnią serią gier mają oni punkt przewagi nad Stalą Mielec, zatem wygrana zapewni im prymat w Fortuna 1 Lidze.
Trudno powiedzieć, na jaki skład zdecyduje się trener Krzysztof Brede. Przed tygodniem w meczu z Sandecją wymienił niemal całą wyjściową jedenastkę, pozostawiając w niej jedynie dwóch obrońców - Aleksandra Komora i Kacpra Gacha.

Chrobry plasuje się obecnie na siódmej pozycji i do ostatniego barażowego miejsca traci tylko "oczko". Aby wyprzedzić Bruk-Bet Termalicę, musi pokonać Podbeskidzie oraz liczyć na to, że Odra sprawi w Niecieczy niespodziankę i zdobędzie chociaż jeden punkt. Co ciekawe, do tej pory Chrobry ani razu nie pokonał Górali. W bezpośrednich potyczkach siedem zwycięstw odniosło Podbeskidzie, a cztery razy mecz zakończył się remisem.

W ekipie Górali z powodzeniem występują byli zawodnicy Chrobrego Karol Danielak i Rafał Figiel. Danielak w przeszłości dwukrotnie był w Chrobrym, a Figiel grał w Głogowie jesienią 2014/15. Z kolei w Chrobrym grają byli zawodnicy Podbeskidzia Miłosz Kozak ioraz Mikołaj Lebedyński.

Po spotkaniu rozpocznie się świętowanie awansu. Na stadionie będzie mogło pojawić się maksymalnie 3740 osób.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV i ONLINE

W telewizji mecz Podbeskidzia z Chrobrym zostanie pokazany w ramach Multiligi w Polsat Sport. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o 17:40.