Mecz Podbeskidzie - Cracovia Online. Otrząsną się po...

Mecz Podbeskidzie - Cracovia Online. Otrząsną się po odpadnięciu z LE? Gdzie oglądać Podbeskidzie - Cracovia w tv? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 2. kolejka
2020-08-30 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Cracovia

2

• Koniec spotkania! 2:2! Podbeskidzie prowadziło dwa razy, ale nie zdołało pokonać Cracovii.

• Marcos Alvarez dogrywał z rzutu wolnego. Zawodnik Cracovii na pozycji spalonej.

• Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej części gry.

• Jakub Gut wszedł na boisko w miejsce Mateusza Wdowiaka.

• Piłka wylądowała w bramce po uderzeniu Kamila Bilińskiego! Napastnik Podbeskidzia był jednak na niewielkim spalonym. Trafienie zostało nieuznane.

• Rafał Figiel opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Dmytro Baszłaj.

• Mateusz Wdowiak znakomicie obsłużył Tomasa Vestenicky'ego, a napastnik "Pasów" nie zmarnował wybornej okazji. Martin Polacek tylko odprowadził wzrokiem zmierzającą do bramki piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:2! TOMAS VESTENICKY!

• Marcos Alvarez upadł w polu karnym Podbeskidzia. Gramy dalej - obrońca gospodarzy nie przekroczył przepisów.

• Filip Laskowski pojawił się na boisku w miejsce Szymona Mroczko.

• Bartosz Jaroch zameldował się na boisku w miejsce Łukasza Sierpiny.

• Desley Ubbink został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Dawid Szymonowicz wszedł na boisko w miejsce Milana Dimuna.

• Thiago zameldował się na boisku w miejsce Diego Ferraresso.

• Desley Ubbink wszedł na boisko w miejsce Tomasza Nowaka.

• Gergo Kocsis pojawił się na boisku w miejsce Michała Rzuchowskiego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka znalazła się w rękach Martina Polacka.

• Aleksander Komor przerwał akcję Cracovii. Przyjezdni rozpoczną od rzutu rożnego.

• Marcos Alvarez wszedł na boisko w miejsce Floriana Loshaja.

• Tomas Vestenicky zastąpił na boisku Rivaldinho.

• Łukasz Sierpina idealnie dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową precyzyjnie uderzył Aleksander Komor! Podbeskidzie ponownie na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOL! ALEKSANDER KOMOR! 2:1 DLA PODBESKIDZIA!

• Kamil Biliński otrzymał piłkę w polu karnym po zagraniu Tomasza Nowaka. Napastnik Górali przegrał jednak pojedynek z defensorem gości.

• Kamil Biliński został ukarany żółtą kartką za faul na Ivanie Marquezie.

• Rivaldinho wywalczył rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Sergiu Hanki z kornera nie przyniosło zagrożenia pod bramką Podbeskidzia.

• Mateusz Wdowiak zwiódł obrońcę i oddał strzał z 16 metrów. Piłka przeleciała metr od bramki Polacka.

• Sędzia rozpoczął drugą część spotkania! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Podbeskidzie remisuje z Cracovią 1:1!

• Sędzia dołożył do pierwszej części gry cztery minuty.

• Florian Loshaj dorzucił piłkę z rzutu wolnego. Akcję skutecznie zamknął na dalszym słupku David Jablonsky. "Górale" tracą bramkę do szatni.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! DAVID JABLONSKY!

• Sztab medyczny udziela pomocy golkiperowi Cracovii Karolowi Niemczyckiemu.

• Łukasz Sierpina przeprowadził akcję prawym skrzydłem. Zawodnik Górali zbiegł do środka, ale jego uderzenie zostało przyblokowane.

• Piłka wpadła do bramki Podbeskidzia, ale na ewidentnym spalonym znalazł się Ivan Marquez.

• Cracovia w natarciu. Martin Polacek obronił mocne uderzenie Pelle van Amersfoorta.

• Cornel Rapa dorzucił piłkę z prawej strony w pole karny. Spóźnił się do tego zagrania Rivaldinho.

• Jarosław Przybył sięgnął do kieszonki. Szymon Mroczko obejrzał żółtą kartkę za faul na Mateuszu Wdowiaku.

• Kacper Gach leży na boisku. Zawodnik Podbeskidzia będzie potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Kolejny atak Cracovii. Cornel Rapa wrzucał w pole karne, ale piłkę zablokował Kacper Gach.

• Ivan Marquez uderzył ponad poprzeczką po dośrodkowaniu Sergiu Hanki.

• Mateusz Wdowiak ograł Szymona Mroczko i silnie uderzył na bramkę. Martin Polacek przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

• Obrońcy Cracovii poradzili sobie z dośrodkowaniem Rafała Figiela, ale chwilę później piłkę wrzucił Michał Rzuchowski, a ta trafiła do Karola Danielaka. Skrzydłowy Podbeskidzia uniknął spalonego i wpakował piłkę do bramki.

• Wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami. Bramka Karola Danielaka została uznana.

• GOOOOOOOOOOOOOL! KAROL DANIELAK! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

• Po uderzeniu Karola Danielaka piłka zatrzepotała w siatce! Potrzebna jest analiza VAR. Sędziowie w wozie sprawdzą, czy była pozycja spalona.

• Tomasz Nowak z rzutu rożnego zacentrował na głowę Aleksandra Komora. Obrońca Górali trafił w słupek!

• Karol Danielak dośrodkował w pole karne. Niewiele brakowało, a David Jablonsky wpakowałby piłkę do własnej bramki. Rzut rożny dla Górali.

• Długie podanie Kornela Osyry w kierunku Kamila Bilińskiego. Najszybciej przy futbolówce znalazł się golkiper "Pasów" - Karol Niemczycki.

• Piłkarze Podbeskidzia w ataku pozycyjnym, wymieniają sporo podań. Cracovia w niskim pressingu.

• Obrońcy Cracovii zażegnali niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka z rzutu rożnego.

• Górale z impetem ruszyli na bramkę Karola Niemczycki. Sergiu Hanca wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie w Bielsku już się rozpoczęło!

• Przed rozpoczęciem spotkania jeszcze przyjemny moment dla piłkarzy i sztabu Podbeskidzia. Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kula wręczył Góralom puchar za awans do Ekstraklasy.

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. W wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski oraz Radosław Siejka.

• Co ciekawe Krzysztof Brede (trener Podbeskidzia) i Michał Probierz (Cracovia) współpracowali ze sobą w Lechii i Jagiellonii, gdzie nie tylko rozwinęli relację zawodową, ale też nawiązali przyjacielskie stosunki. Dziś sentymenty będą musiały zejść na drugi plan - obaj po raz pierwszy spotkają się po przeciwnych stronach barykady.

• Goście wyjdą w takim zestawieniu:

• Gospodarze zagrają w następującym zestawieniu:

• Witamy w relacji na żywo z drugiego niedzielnego spotkania PKO Ekstraklasy. Beniaminek z Bielska-Białej podejmuje Cracovię, która w czwartek odpadła z eliminacji Ligi Europy po porażce z Malmoe.

red

Podbeskidzie podejmie dziś Cracovię, która odpadła z el. Ligi Europy

Podbeskidzie podejmie dziś Cracovię, która odpadła z el. Ligi Europy ©Andrzej Banas / Polska Press

PKO Ekstraklasa. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia ONLINE. W drugim niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy beniaminek z Bielska-Białej podejmie Cracovię. Zdobywcy Pucharu Polski zdążyli w tym tygodniu odpaść z eliminacji Ligi Europy i z pewnością będą chcieli poprawić sobie humory sukcesem na krajowym podwórku. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15.

Mecz Podbeskidzie - Cracovia ONLINE

Solidna organizacja pracy i dbałość o szczegóły to ważne wyróżniki warsztatu Krzysztofa Bredego. Jeden z najmłodszych trenerów Ekstraklasy otwarcie przyznaje, że właśnie te elementy zawdzięcza głównie Michałowi Probierzowi.
Obaj współpracowali ze sobą w Lechii i Jagiellonii, gdzie nie tylko rozwinęli relację zawodową, ale też nawiązali przyjacielskie stosunki. Dziś jednak sentymenty będą musiały zejść na drugi plan - obaj po raz pierwszy spotkają się po przeciwnych stronach barykady.

- Czy były jakieś uszczypliwości? Chwilę rozmawialiśmy, ale nie było na to zbyt wiele czasu, bo obaj mieliśmy sporo pracy, Michał był w dodatku zajęty przygotowaniami do meczu z Malmö. Znamy się bardzo dobrze, ale to nie jest jakiś atut, raczej nie będzie to miało wpływu na przebieg rywalizacji. Ważniejsza będzie jakość realizacji założeń na boisku - podkreśla Brede.

Nad ową jakością Górale musieli popracować, bo właśnie o nienależyte wypełnienie obowiązków taktycznych Brede miał największe pretensje do swoich piłkarzy po porażce z Górnikiem w Zabrzu (2-4). - Jesteśmy beniaminkiem, graliśmy na bardzo trudnym terenie. Ta porażka nie podcięła nam skrzydeł, ale pokazała, na co powinniśmy zwrócić uwagę w Ekstraklasie - zaznacza trener.

Drugie zderzenie z elitą może być jednak równie trudne, bo Podbeskidzie czeka pojedynek ze zdobywcą Pucharu Polski i jednym z głównych kandydatów do walki o medale. W wygranym meczu z Pogonią Szczecin (2-1) Cracovia pokazała, że jest w niezłej formie na starcie rozgrywek, a pozyskanie Marcosa Alvareza dało ofensywie Pasów nową jakość. - Musimy być bardzo skuteczni i nie popełniać takich prostych błędów jak w Zabrzu. Cracovia ma pewne słabości i postaramy się je wykorzystać - mówi szkoleniowiec Podbeskidzia.

Deficyty Pasów obnażyło w czwartek Malmö. Cracovia zaprezentowała się przyzwoicie na tle silnego przeciwnika ze Szwecji, ale zdecydowanie przegrała pojedynek o środek pola i po porażce 0:2 odpadła z europejskich pucharów. - Przegraliśmy zasłużenie. Byliśmy słabszym zespołem i mieliśmy za mało argumentów na atuty przeciwnika - przyznał Probierz.

Nie zagrają w meczu Podbeskidzie - Cracovia:
Beniaminek bez Filipa Modelskiego i Marko Roginicia. "Pasy" bez Ołeksija Dytiatjewa, Kamila Pestki, Sylwestra Lusiusza, Radosława Kanacha (urazy). Raczej nie wystąpią też Daniel Pik i Michael Gardawski.

Mecz Podbeskidzie - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda, reporterami z murawy będą Żelisław Żyżyński i Maciej Klimek. Mecz w internecie w aplikacji Player+ i nC+ Go. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy od godziny 15.