Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Cracovia

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Cracovia

0

• Podbeskidzie inkasuje jakże ważne trzy punkty i oddala się od Cracovii, która pozostaje na ostatnim miejscu. Mecz rozstrzygnął kontrowersyjny rzut karny, bowiem w drugiej połowie gospodarze nijak nie mogli zagrozić bramce Kaczmarka. Po zdobyciu gola gospodarze cofnęli się do obrony, krakowianie jednak atakowali bardzo chaotycznie i nieskładnie i tak naprawdę w ogóle nie zagrozili bramce Zajaca. Mecz przeciętny, wielu sytuacji bramkowych nie było, ostatecznie jednak punkty zostały w Bielsku.

• Koniec!

• Kontra gospodarzy i strzał z dystansu Demjana na wiwat.

• Akcja Niedzielana z Visnakovsem, ale piłka opuszcza boisko.

• Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

• wolny dla Cracovii z około 20 metrów, ale Ntibazonkiza trafia w mur.

• Koman za Cohena

• Cracovia nadal atakuje bezskutecznie.

• Trwa oblężenie bramki gospodarzy, kolejny róg dla Cracovii.

• Kąśliwe uderzenie z około 30 metrów Visnakovsa, ale tym razem Zajac pewnie złapał piłkę.

• Cracovia próbuje atakować, jednak czyni to bardzo chaotycznie.

• Rzut wolny dla gości, Kosanović jednak dośrodkowuje piłkę wprost w ręce Zajaca.

• Taktyczny faul Radomskiego na Demjanie i gracz Cracovii ukarany żółty kartką.

• Cieńciała za Patejuka.

• Solowa akcja Malinowskiego, ale jego strzał zza pola karnego zostaje zablokowany przez jednego z obrońców.

• Trener gości wzmacnia atak, Niedzielan wchodzi za Strunę.

• Pewny strzał Patejuka, który zmylił bramkarza!!!

• Karny dla gospodarzy, Cohen jest przytrzymywany w polu karnym przez Radomskiego.

• Malinowski nieprzepisowo zatrzymany przez Bartczka i gracz gości ogladą kartkę.

• Malinowski zmienia bezproduktywnego dzisiaj Sikorę.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, Patejuk dośrodkowuje wprost na głowę Dancika, ale ten uderzył niecelnie.

• Rzut rożny dla gospodarzy krótko rozegrany przez gospodarzy, ale uderzenie Patejuka tuż nad bramką Kaczmarka.

• OD początku drugiej połowy próbują atakować gospodarze, ale robią to nad wyraz chaotycznie.

• Visnakovs za Cahalona.

• Zaczynamy drugie 45 minut.

• W przerwie na stadionie w Bielsku mamy pokaz taneczny, a po nim zabawa dla kibiców, którzy będą wykonywać "jedenastki".

• Za nami pierwsza odsłona meczu, po początkowych nieciekawych minutach później gra stała się ciekawsza, zwłaszcza za sprawą Cracovii, która miała co najmniej trzy świetne sytuacje do zdobycia bramki, lecz za każdym razem van der Biezen nie popisał się. Gospodarze w ostatnim kwadransie zostali zepchnięci do obrony, lecz dotrwali z wynikiem bezbramkowym do przerwy. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie widowisko będzie jeszcze ciekawsze niż do przerwy.

• Koniec 1 połowy.

• Rzut wolny dla gości z około 25 metrów, ale tym razem Zajac rehabilituje się i świetnie broni strzał Kosanovicia.

• 1 połowa zostaje przedłużona o minutę.

• Niepewna interwencja Zajaca po strzale Struny, ale tym razem van der Biezen nie zdążył z dobitką.

• Próba ataku gospodarzy, ale dośrodkowanie Cohena fatalne.

• Cahalon za dyskusje z sędzią ogląda "kartonik"

• Znów strzał van der Biezena, ale tym razem piłka po jego strzale i rykoszecie od nóg Sokołowskiego trafiła w poprzeczkę.

• Ntibazonkiza do van der Biezena, ten wychodzi sam na sam z Zajacem, lecz Dancik zdążył z interwencją.

• Ładna akcja Cracovii, van der Biezen zagrywa z pierwszej piłki w pole karne do Struny, ale ten skiksował i piłka opuściła boisko.

• Nather fauluje Bartczaka, sędzia pokazuje Słowakowi żółtą kartkę.

• Strzał Patejuka zza pola karnego, Kaczmarek "wypluwa" piłkę przed siebie, ale Sikora nie zdążył z dobitką.

• Mamy przerwę w grze, gdyż na boisku leży poszkodowany Cahalon, którego faulował Dancik.

• Tym razem Ntibazonkiza próbuje strzału z dystansu, ale strzał jest bardzo anemiczny i niecelny.

• Wrzut z autu Puzigacy w pole karne, obrońcy wybijają piłkę wprost pod nogi Van der Biezena, który z strzela z 5 metrów wysoko nad bramka niczym jak w rugby.

• Nykiel fauluje Cohena i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla Cracovii z około 30 metrów na wprost bramki Zajaca, ale strzał van der Biezena trafia w mur.

• Strzał Łatki z dystansu z około 25 metrów, tuż nad bramką gości.

• Cohen dośrodkowuje z prawej strony w pole karny, gdzie obrońcy Cracovii niedokładnie wybijają piłkę, która spadła wprost pod nogi Sokołowskiego, lecz jego strzał minimalnie minął prawy słupek bramki Kaczmarka.

• Demjan wystawia piłkę Cohenowi, który strzela zza pola karnego, ale jego strzał jest bardzo niecelny.

• Centra Patejuka z lewej strony w pole karne, ale nikt z graczy gospodarzy nie sięgnął piłki.

• Pierwszy rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia bramki Zajaca.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ale dośrodkowanie Patejuka spokojnie łapie Kaczmarek.

• Znów próba gospodarzy prawym skrzydłem, ale tym razem dośrodkowanie Demjana znów wybijają obrońcy.

• Próba dośrodkowania Sokołowskiego z prawego skrzydła, ale obrońcy Cracovii wybijają piłkę z pola karnego.

• Szybka akcja prawym skrzydłem Cahalona, ale obrońcy gospodarzy wyjaśniają sytuację.

• Zaczynamy!

• Z powodu drobnej kontuzji w bramce gospodarzy nie zagra dzisiaj Bąk, który doznał lekkiego urazu i trener Kasperczyk nie zamierza ryzykować i dziś w bramce zobaczymy Zajaca, który będzie mógł się zrehabilitować za 2 pierwsze niezbyt udane spotkania w Ekstraklasie.

• Spotkanie to jest arcyważne dla obydwu drużyn oraz dla całego układu dolnej strefy tabeli. Gospodarze po ostatniej przegranej z ŁKS-em nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, podobnie jak i Cracovia, która nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Podopieczni Dariusza Pasieki z pewnością zechcą wygrać i zbliżyć się na punkt do bielszczan.

• Witamy ze stadionu w Bielsku-Białej, gdzie meczem Podbeskidzia z Cracovią rozpocznie się 10 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Pogoda jest typowo jesienne, jest zimno i pada drobny deszcz, miejmy jednak nadzieję, że piłkarze rozgrzeją nas i widzów na stadionie ciekawym i emocjonującym widowiskiem.