Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE....

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz o piąte miejsce w tabeli

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2019-04-28 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

GKS Jastrzębie

2

• Koniec meczu w Bielsku! Podbeskidzie remisuje z GKS-em Jastrzębie 2:2!

• Oskar Mazurkiewicz ukarany żółtą kartką.

• W miejsca Kamila Adamka wszedł Adam Żak.

• Kamil Kostorz przegrał sytuację jeden na jednego z Grzegorzem Drazikiem!

• Guga Palawandiszwili zmienił Michała Rzuchowskiego.

• Roberto Gandara zmienił Przemysława Płachetę.

• Kamil Adamek znalazł się stuprocentowej sytuacji, ale koncertowo ją zmarnował. W Bielsku wciąż 2:2.

• Oskar Mazurkiewicz zastąpił na murawie Patryka Skóreckiego.

• Przemysław Mystkowski wszedł w miejsce Valerijsa Sabali.

• Kacper Gach ukarany żółtą kartką.

• Ostre zagranie Adriana Gomeza. Arbiter wyjmuje żółtą kartkę.

• Żółty kartonik obejrzał Kamil Szymura.

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ JAROCH Z RZUTU KARNEGO! 2:2!

• Rzut karny dla Górali! Po zagraniu Kamila Kostorza ręką zagrał jeden z zawodników gości!

• Druga część spotkania już się zaczęła!

• Podbeskidzie po pierwszej części meczu przegrywa z GKS-em Jastrzębie 1:2.

• Przemysław Płacheta obejrzał żółtą kartkę.

• Mogło być 3:1 dla gości! Kamil Adamek po podaniu Rafała Adamka akcję zakończył strzałem piętą. Bez efektu bramkowego.

• Z rzutu rożnego prosto na głowę Kamila Szymury dogrywał Farid Ali. Obrońca gości nie zmarnował doskonałej okazji i pokonał Rafała Leszczyńskiego! Jastrzębie kapitalnie zareagowało na szybko straconego gola i już jest na prowadzeniu.

• GOOOOOOOOL! KAMIL SZYMURA! GKS JASTRZĘBIE PROWADZI 2:1!

• Rafał Adamek z prawej strony dograł znakomitą piłkę do swojego brata Kamila. Były zawodnik Podbeskidzia nie zmarnował okazji i z bliska wpakował futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOL! KAMIL ADAMEK! 1:1!

• Obrońca Jastrzębia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wybił piłkę prosto pod nogi Michała Rzuchowskiego. Zawodnik Podbeskidzia skorzystał z prezentu i z ostrego kąta huknął celnie na bramkę Drazika. Podbeskidzie prowadzi 1:0.

• GOOOOOOOL! MICHAŁ RZUCHOWSKI! 1:0 DLA GÓRALI!

• Przemysław Płacheta uderzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od głowy obrońcy murze i wyszła na rzut rożny.

• Spotkanie w Bielsku już się rozpoczęło!

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Gostomski, Pacholski, Mazurkiewicz, K. Gancarczyk, Chochulski, Żak, Krakowczyk.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Fabisiak, Wiktorski, Guga, Mystkowski, Oleksy, Hilbrycht, Gandara.

• W Bielsku-Białej ekipa Podbeskidzia zmierzy się z GKS-em 1962 Jastrzębie w meczu, którego stawką będzie piąta pozycja w tabeli 1 Ligi. Witamy w relacji LIVE!

red

©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Podbeskidzie Bielsko - Biała - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. W Bielsku-Białej dojdzie do starcia drużyn, które walczą o piąte miejsce w tabeli. Relacja na GOL24 od 17:45.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Dla obu drużyn końcówka sezonu ma zupełnie inny kontekst - bielszczanie mieli do ostatniej kolejki walczyć o awans do Ekstraklasy, a drużyna z Jastrzębia-Zdroju to beniaminek, dla którego tak wysoka pozycja w tabeli to spory sukces.
Podbeskidzie spisuje się nieźle u siebie, bo w ostatnich czterech meczach zdobyło 10 punktów na 12 możliwych. Ale to GKS jest ostatnio w lepszej formie - notuje serię sześciu spotkań bez porażki, a Grzegorz Drazik nie puścił bramki od 504 minut.

Jak podkreśla trener gości Jarosław Skrobacz, celem jastrzębian było utrzymanie w lidze, a obecnie będą chcieli zakończyć rozgrywki ligowe na jak najlepszym miejscu. Komfort psychiczny GKS-u może okazać się kluczowy, a podbudowani goście ostatnim wysokim zwycięstwem (4:0 z Bytovią) będą faworytem dzisiejszego starcia. Szkoleniowcy będą mieli do dyspozycji nieco osłabione kadry swoich zespołów. Krzysztof Brede nie może liczyć na Adriana Rakowskiego, który w przegranym meczu z Rakowem w Częstochowie otrzymał czwartą żółtą kartkę. Z tego samego powodu w zespole z Jastrzębia-Zdroju nie zagrają Dominik Kulawiak i Jakub Wróbel.

Bielszczanie ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ w trzech meczach zdobyli zaledwie jedno oczko. W rundzie jesiennej górą okazał się zespół GKS-u, który wygrał przed własną publicznością 2:1. Niedzielne zawody poprowadzi sędzia Paweł Malec z Łodzi. Pierwszy gwizdek o 17:45.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:45.