Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2019-10-19 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

GKS Jastrzębie

2

• W drugiej połowie Podbeskidzie zdecydowanie rozczarowało. Tak naprawdę gospodarze ani razu nie zagrozili bramce Mariusza Pawełka. GKS Jastrzębie wyprowadzał natomiast groźne kontry, a po jednej z nich wynik podwyższył Jakub Wróbel. Goście wygrali 2:0, co jest niewątpliwie sporą niespodzianką. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, zapraszamy na relacje live ze wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu, GKS Jastrzębie wygrywa w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 2:0!

• Jeszcze jedna zmiana w zespole gości. Schodzi Kamil Jadach, na ostatnie sekundy wchodzi Daniel Liszka.

• Żółtą kartkę zarobił jeszcze Ivan Martin.

• Trzy minuty dłużej potrwa jeszcze to spotkanie.

• Mamy drugą zmianę w zespole gości. Schodzi Farid Ali, w jego miejsce Dominik Szczęch.

• Żółtą kartką upomniany Kornel Osyra.

• Zaraz po golu Jakub Wróbel schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Adam Żak.

• Wygląda na to, że jest po meczu! Kontra GKS-u Jastrzębie przyniosła gościom drugiego gola - błąd Martina Polacka wykorzystał Jakub Wróbel!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U JASTRZĘBIE! JAKUB WRÓBEL!

• Krzysztof Brede stawia już wszystko na jedną kartę. Zdejmuje Karola Danielaka, wpuszczając Ivana Martina.

• GKS Jastrzębie broni się praktycznie całym zespołem. Na razie robi to jednak bardzo skutecznie.

• Po dośrodkowaniu w pole karne piłka wylądowała w rękach wychodzącego z bramki Mariusza Pawełka.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Opuszcza boisko Adrian Rakowski, pojawia się na nim Damian Hilbrycht.

• Podbeskidzie atakuje, a GKS Jastrzębie wyprowadza kontry. Teraz goście mieli po nich dwa rzuty rożne, lecz piłkę złapał Polacek.

• Po raz trzeci w tym meczu szansę na gola miał Farid Ali. Tym razem zakończył kontrę GKS-u strzałem z ostrego kąta, ale czujny był Martin Polacek!

• Druga żółta kartka w tym meczu, druga dla gości. Tym razem upomniany Damian Tront.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Opuszcza boisko Konrad Sieracki, zastępuje go Mateusz Sopoćko.

• 5.064 kibiców ogląda mecz z trybun stadionu w Bielsku-Białej. W tym sezonie tylu fanów na stadionie "Górali" w lidze jeszcze nie było.

• Mieliśmy teraz sporą kontrowersję! Sierpina świetnie dorzucił piłkę do Danielaka, ten uderzył głową i wydawało się, że jeden z obrońców gości zablokował ten strzał ręką. Sędzia nie odgwizdał jednak rzutu karnego!

• Marek Mróz faulował Łukasza Sierpinę i jako pierwszy zarobił w tym meczu żółtą kartkę.

• Znów gramy!

• Sporą niespodziankę mamy na razie w Bielsku-Białej. GKS Jastrzębie prowadzi z Podbeskidziem 1:0 po pięknej indywidualnej akcji i golu Michała Bojdysa. Nie była to jedyna dobra sytuacja dla gości, bo dwie okazje zmarnował Farid Ali. Po stronie Podbeskidzia dobrze wygląda współpraca Marko Roginicia z Łukaszem Sierpiną, ale tego drugiego dwukrotnie powstrzymał Mariusz Pawełek. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie - wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę doliczył arbiter do pierwszej połowy.

• Podbeskidzie starało się szybko odpowiedzieć, ale uderzenie Danielaka zostało zablokowane.

• Spora niespodzianka w Bielsku, GKS Jastrzębie wychodzi na prowadzenie! Michał Bojdys przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, po czym sprzed pola karnego przymierzył prosto w okienko bramki Martina Polacka! Piękna akcja i gol gracza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U JASTRZĘBIE! MICHAŁ BOJDYS!

• Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Dmytro Baszłaj. Niewiele brakowało, aby obrońca Podbeskidzia trafił w bramkę.

• Po raz drugi w tym meczu niewiele brakowało, aby efekt przyniosła współpraca Roginicia z Sierpiną! Ten pierwszy dograł do partnera, lecz uderzenie Sierpiny znakomicie obronił Pawełek!

• Sierpina dośrodkowywał z rzutu rożnego. Strzał głową oddał Osyra, ale trafił prosto w Pawełka.

• Po raz drugi w tym meczu bliski szczęścia był Farid Ali! Tym razem uderzył jednak tuż obok słupka.

• Teraz może być groźnie pod bramką Podbeskidzia. GKS ma rzut rożny z ponad 20 metrów.

• Rozczarowujące jest na razie spotkanie w Bielsku. Podbeskidzie częściej utrzymuje się przy piłce, atakuje, lecz w szeregach gospodarzy brakuje konkretów.

• Sierpina wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. Po nim piłkę wypiąstkował Pawełek.

• Odpowiedź jastrzębian! Kamil Jadach zagrał świetną piłkę do Farida Aliego, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Martinem Polackiem, ale to słowacki bramkarz wygrał ten pojedynek!

• Na razie dość spokojne jest spotkanie w Bielsku. Wyraźną przewagę mają gospodarze, GKS w większości na własnej połowie, odpierając ataki rywali.

• Groźnie pod bramką gości! Marko Roginić znakomicie podał do Sierpiny, ten uderzył mocno i celnie, lecz Pawełek był na posterunku!

• Łukasz Sierpina dośrodkował z lewej strony w pole karne, a ryzykownie interweniował tam Mariusz Pawełek, który przewrócił przy tym dwóch rywali. Nie ma jednak karnego - sędzia uznał, że bramkarz Jastrzębia interweniował zgodnie z przepisami.

• Po dośrodkowaniu Karola Danielaka gospodarze mieli pierwszy rzut rożny. Nie przyniósł on większego zagrożenia.

• Zaczynamy!

• W zeszłym sezonie spotkania obu drużyn przyniosły sporo goli oraz emocji. GKS Jastrzębie na własnym boisku wygrał jesienią 2:1. Wiosną w Bielsku padł natomiast remis 2:2.

• Nie tak dawno GKS Jastrzębie mógł pochwalić się serią siedmiu ligowych meczów bez porażki. Ostatnie dwie kolejki nie były już jednak dla tego zespołu równie dobre - receptę na jastrzębian znajdowały Chojniczanka Chojnice oraz Stal Mielec. Czy dziś goście zdołają przełamać wyjazdową niemoc i oddalą się od strefy spadkowej?

• Podbeskidzie Bielsko-Biała to jeden z kandydatów do awansu do PKO Ekstraklasy. Przed tym mecze "Górale" znajdowali się na czwartym miejscu w tabeli, ale przy zwycięstwie i korzystnym układzie wyników innych spotkań bielszczanie mogą awansować nawet na pozycję lidera. Ostatnio drużyna Krzysztofa Brede wygrała dwa mecze z beniaminkami - najpierw pokonała GKS Bełchatów, a potem liderującego Radomiaka.

• Oto wyjściowa jedenastka i ławka rezerwowych GKS-u Jastrzębie:

• Oto podstawowy skład oraz rezerwowi Podbeskidzia:

• Trwa 14 kolejka Fortuna 1 Ligi! Zapraszamy na kolejne spotkanie tej serii gier, w której walczące nawet o pozycję lidera Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z GKS-em Jastrzębie. Początek meczu o godzinie 18:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Przemysław Drewniak

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz Klimaniec

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie ONLINE. Celujące w powrót do Ekstraklasy Podbeskidzie na własnym terenie zmierzy się z ambitnym zespołem z Jastrzębia-Zdroju. Początek meczu o godzinie 18. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie ONLINE

Podbeskidzie i GKS Jastrzębie mierzyły się ze sobą w lidze sześciokrotnie. W żadnym z tych spotkań nie padły mniej niż trzy bramki, za to aż cztery razy kibice oglądali po cztery bramki. Było tak m.in. w poprzednim sezonie w Bielsku-Białej, gdy po emocjonującym meczu padł remis 2-2.

Wiosną goście z Jastrzębia-Zdroju wyjeżdżali z Beskidów z niedosytem, bo na boisku prezentowali się lepiej od Górali. Teraz taki wynik pewnie wzięliby jednak w ciemno, biorąc pod uwagę imponujące liczby Podbeskidzia - serię 11 meczów bez porażki u siebie, siedem zdobytych bramek w dwóch ostatnich, zwycięskich pojedynkach z GKS-em Bełchatów i Radomiakiem Radom, czy wreszcie trzecie miejsce w tabeli przed rozpoczęciem kolejki.

- Chcemy podtrzymać serię zwycięstw i podskoczyć w tabeli. Zostały nam dwa miesiące gry i zaczynamy przerwę zimową. Musimy w tych ostatnich meczach zebrać jak najwięcej punktów i dać naszym kibicom powody do radości, aby zimą skupić się tylko na ciężkiej pracy i przygotowaniu do wiosny - podkreśla obrońca Górali, Kornel Osyra.

GKS do niedawna też mógł pochwalić się serią spotkań bez porażki (ośmiu), ale ostatnio zaliczył dwie wyjazdowe porażki ze Stalą Mielec i Chojniczanką (obie po 1:3). Gra poza własnym stadionem jest bolączką jastrzębian - w tym sezonie z ośmiu takich pojedynków przywieźli tylko jedną wygraną. Trener Jarosław Skrobacz jest jednak zadowolony z niektórych elementów gry swojej drużyny. - Mecz ze Stalą pokazał nam jak to jest, jeśli myśli się tylko o grze ofensywnej, do przodu. I to wyglądało całkiem przyzwoicie. Długimi okresami utrzymywaliśmy się przy piłce, potrafiliśmy wymienić po kilkadziesiąt podań i kończyć akcję strzałem - zaznacza trener GKS-u.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji ze spotkania Podbeskidzia z GKS-em Jastrzębie. Tekstowa relacja LIVE w GOL24. Zapraszamy!