Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Jagiellonia Białystok

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec spotkania! Podbeskidzie odrobiła straty w niesamowitym stylu i uratowało remis z Jagiellonią!

• Cóż za sytuacja dla gospodarzy! Piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Jagiellonii!

• Trzy minuty doliczone.

• Mamy remis!!! 2:2!! Cieśliński dość szczęśliwie umieszcza piłkę w siatce!

• Demjan faulowany w polu karnym! Kartka dla Cionka.

• Ziajka za Metelkę.

• Błąd Zajaca, piłkę przejmuje Frankowski, mija golkipera gospodarzy, ale piłka grzęźnie w wodzie i Frankowski nie zdołał oddać strzału, a jego dośrodkowanie jest niecelne.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Patejuka i piłkę głową z bliska do bramk ipakuje Demjan.

• Strzał Koniecznego z rzutu wolnego z około 35 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką gości.

• Próba wstrzelenie piłki w pole karne przez Cieślińskiego, ale obrońcy "Jagi" wybijają piłkę.

• Piłka cały czas grzęźnie na boisku, w tej chwili mecz przypomina spotkanie piłki wodnej.

• Kiks Zajaca przy podaniu od obrońcy i rzut rożny dla gości.

• Dośrodkowanie Rogalskiego z rzutu rożnego, ale strzał głową Cieślińskiego nad bramką.

• Przed nami znów fragment mało ciekawej gry, gospodarze próbują atakować, ale są to nieporadne próby.

• Burkhardt za Plizgę.

• Cieśliński za Kołodzieja.

• Patejuk za Malinowskiego.

• Akcja gospodarzy, Sokołowski wpada w pole karne, ale strzela bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ale strzał Kołodzieja z około 25 metrów mija bramkę Sandomierskiego.

• Tym razem El Sidqy obejrzał żółtą kartkę za faul na Rogalskim.

• Rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Rogalski, ale piłkę piąstkuje za pole karne Sandomierski.

• Akcja lewą stroną Malinowskiego, podanie tuż przed pole karne do Sokołowskiego, ale ten strzela niecelnie.

• Po krótkim momencie przewagi gospodarzy gra znów się wyrównała, wieloma zagraniami rządzi teraz przypadek z uwagi na mokre boisko.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia, ale bez efektu.

• Rzut wolny dla bielszczan z lewej strony pola karnego, dośrodkowuje Rogalski na drugi słupek, rzut rożny dla gospodarzy.

• Jak na razie gra toczy się w środku boiska, póki co początek drugiej połowy nie jest zachwycający.

• Boisko jest bardzo grząskie i z pewnością utrudnia grę piłkarzom obydwu drużyn.

• Makuszewski za Seratlicia.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia dolicza 1 minuntę do pierwszej połowy,

• Malinowski w pole karne, ale obrońcy gości wybijają piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie w pole karne El Sidqy'ego w pole karne, Zajac wypuszcza z rąk prosta piłkę, dopada do niej Grzyb i podaje do Frankowskiego, który dopełnia z bliska formalności.

• Uderza zza pola karnego El Sidqy, ale lekko i wprost w ręce Zajaca.

• Brzydki faul w środku boiska El Sidqy,ego na Rogalskim, ale sędzia nie ukarał gracza gości kartką.

• Dośrodkowanie Kołodzieja z rzutu rożnego, ale dobrze piłkę piąstkuje Sandomierski.

• Nad stadionem nadal ulewa, która jednak nie zamierza ustąpić.

• Seratlić fauluje Cieńciałę i ogląda żółty "kartonik".

• Kontrowersyjna sytuacja, w pole karne gości wpada Demjan, ale sędzia jego starcia z Sandomierskim nie zakwalifikował jako rzut karny.

• Tym razem zza pola karnego strzela Sokołowski, ale słabo i bardzo niecelnie.

• Popisowa kontra gości, ale Kupisz z bliska strzela wzdłuż bramki, obrońcy wybijają piłkę na 11 metr, skąd strzela Grzyb, ale świetnie broni Zajac.

• Silny strzał Sokołowskiego z prawej strony z około 15 metrów, ale broni Sandomierski.

• Jak na razie gospodarze wydają się nieco stremowani, a szybko stracony gol z pewnością "podciął" im nieco skrzydła, jak na razie to Jagiellonia jest stroną przeważającą.

• Właśnie zaczął padać deszcz, ale wydaje się, że to przejściowe opady.

• Akcja Seratlicia lewą stroną. ale jego dośrodkowanie wychodzi na aut.

• Rzut rożny dla Jagiellonii, ale Plizga dośrodkowuje słabo i obrońcy wybijają piłkę.

• Tym razem zza pola karnego uderzał Grzyb, ale obok prawego słupka bramki Zajaca.

• Dośrodkowanie Sokołowskiego w pole karne, strzela Rogalski, ale minimalnie obok bramki.

• Rzut rożny dla Jagiellonii, głową strzela El Sidqy, ale trafia w poprzeczkę.

• Płaski strzał Malinowskiego zza pola karnego, ale zbyt lekki i Sandomierski broni bez kłopotu.

• Tomasz Frankowski pewnym egzekutorem rzutu karnego.

• Akcja gości, strzał Plizgi w polu karnym broni Zajac, ale sędzia dyktuje rzut karny za faul Zajaca na Kupiszu. Frankowski z "11" pewnie pokonuje Zajaca.

• tym razem próba dośrodkowania Demjana w pole karne, ale znów lepsi obrońcy gości.

• Dośrodkowanie Malinowskiego w pole karne, ale Demjana ubiegli obrońcy Jagiellonii.

• Zaczynamy!

• Piłkarze Jagiellonii do pierwszego meczu w tym sezonie przystąpią pod wodzą nowego szkoleniowca Czesława Michniewicza, który kilka dni temu zastąpił Michała Probierza. "Żubry" z pewnością zechcą udanie rozpocząć sezon by zapomnieć o pucharowej plamie z Irtyszem Pawłodar, dlatego spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, zapraszamy do śledzenia naszej transmisji live!

• To historyczna chwila dla Bielska i całego regionu Podbeskidzia, bowiem dziś będziemy świadkami pierwszego w historii meczu drużyny bielskiej w ekstraklasie. Po wielu latach prób popularni "Górale" w końcu wywalczyli upragniony awans i w pierwszym, historycznym występie zmierzą się z Jagiellonia Białystok. Gospodarze są bardzo zmotywowani, by to pierwsze spotkanie zakończyło się dobrym rezultatem.

• Zapraszamy serdecznie na ostatni mecz 1 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, w którym beniaminek z Bielska-Białej podejmuje na własnym boisku Jagiellonie Białystok. Na transmisję zaprasza Marcin Zarzecki.