Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Lech Poznań

2

Lech Poznań

3

• Relację przeprowadzał Paruyr Tovmasyan. Zapraszam wszystkich na Relacje Live na Ekstraklasa.net. Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy.

• Bielszczanie zakończyli przygodę z Pucharem Polski, jednak pozostawili po sobie wspaniałe wrażenie. Trener Robert Kasperczyk może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Z pewnością pewien niedosyt po przegraniu pozostanie, gdyż wydawało się przez długi czas, że to właśnie Bielszczanie będą awansować dalej.

• Lech Poznań po bardzo trudnym spotkaniu w Bielsku - Białej pokonuje ostatecznie miejscowe Podbeskidzie 3:2 i awansuje do finału Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy.

• Bramka Rudnevsa była ostatnią akcją w tym spotkaniu. Arbiter spotkania Włodzimierz Bartos gwiżdże po raz ostatni.

• GOL RUDNEVSA, PO DOŚRODKOWANIU KIEŁBA!!!

• Cieśliński za wykopnięcie piłki i za kłótnię z sędzią otrzymuję najpierw żółtą, a następnie czerwoną kartkę.

• Kibice skandują słynny okrzyk "idzie, idzie, Podbeskidzie".

• Sędzia Włodzimierz Bartos dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Cienciała otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym.

• Słowak Robert Demjan fauluje Bartosza Bosackiego.

• Gra Lecha po wejściu na boisko Rudnevsa i Stilica zdecydowanie odmieniła się.

• Rzut rożny Stilica zablokowany.

• Rudnevs w sytuacji sam na sam uderza i Richard Zajac broni prawą nogą.

• Rogalski najpierw podawał z rzutu rożnego, jednak został zablokowany, następnie próbował z rzutu rożnego i także piłka nie trafiła do partnerów z drużyny.

• Kolejna żółta kartka, tym razem Bartłomiej Konieczny,

• Podbeskidzie ma jeszcze 10 minut, na strzelenie bramki.

• Na boisku pojawia się bohater spotkania w Poznaniu - Adam Cieśliński, w miejsce strzelca pierwszej bramki Damiana Chmiela.

• Kriwiec otrzymuje żółtą kartkę za faul.

• Wynik 2:2 premiuje do awansu Lech Poznań!

• !!! GOOOOOOOOOL, RUDNEVS STRZELA I STRATY ODROBIONE CÓŻ ZA EMOCJE W BIELSKU - BIAŁEJ

• !!! GOL STILICA NA 2:1 Z 10 METRÓW

• Piłka wybita przez Bosackiego.

• Z rzutu rożnego Rogalski.

• Przypominam, że Jose Mari Bakero dokonał już trzech zmian, więc każda kontuzja oznaczałaby grę w osłabieniu.

• W środku pola zwija się z bólu Rafał Murawski.

• Dobre dośrodkowanie Stilica trafia do Murawskiego, ten strzale głową nad bramką.

• Doskonała atmosfera na trybunach.

• W pole karne wstrzeliwał piłkę Malinowski, jednak Kotorowski przechwytuje ją.

• Rogalski faulowany przez Henriqueza.

• Robert Kasperczyk zdejmuje kolejnego ofensywnego zawodnika - Sylwestra Patejuka, za niego wprowadza Roberta Demjana.

• Słabo spisujący się Vojo Ubiparip schodzi, a za niego pojawia się Jacek Kiełb.

• Jeżeli Poznaniacy zdołają strzelić 2 bramki, to mogą awansować dzięki większej ilości bramek strzelonych na wyjeździe.

• Chaotycznie akcje próbuje rozgrywać Lech.

• Bramka padła po doskonałym prostopadłym podaniu do Malinowskiego, który wykazał się wspaniałą szybkością.

• Cóż za "wejście smoka" w wykonaniu Malinowskiego.

• !!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! PIOTR MALINOWSKI STRZELA NA 2:0, TUŻ PO WEJŚCIU NA BOISKO!!!

• Zmiana - Piotr Malinowski w miejsce Krzysztofa Zaremby.

• W żółtych kartkach 1:1.

• Manuel Arboleda po faulu na nim dyskutuje z sędziami, za co otrzymuję żółtą kartkę.

• Zaremba otrzymuje podanie w polu karnym, jednak bardzo szybko wybijają piłkę z pod nóg Zaremby.

• Strzał Patejuka z 20 metrów obroniony przez Kotorowskiego.

• Przerwa w grze spowodowana urazem głowy Manuela Arboledy.

• Z dużym impetem rozpoczęli drugą połowę zawodnicy Kolejorza.

• Mocny strzał Ubiparipa z linii pola karnego trafia kilka metrów obok bramki.

• Rudnevs jest najlepszym strzelcem w drużynie gości.

• Zmiany w drużynie gości Kikut i Ślusarski schodzą, Rudnevs i Stilic pojawiają się na boisku.

• No to zaczynamy drugą część emocjonującego spotkania.

• Lech Poznań dobrze rozpoczął spotkanie, jednak po pierwszych 15 minutach coraz częściej atakowali "Górale".

• Po pierwszych 45 minutach nikt nie ma prawa narzekać na brak emocji, w spotkaniu o finał Pucharu Polski.

• Kolejny raz Podbeskidzie Bielsko-Biała zaskakuje całą piłkarską Polskę, czy tak samo będzie za dwie godziny? Przekonamy się w drugiej połowie.

• Piłkarze obu drużyn wrócą na boisko za 15 minut.

• Włodzimierz Bartos gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie.

• Z 18 metrów celnym strzałem próbował pokonać Zajaca Bartosz Bosacki. Jednak bez większych problemów broni bramkarz gospodarzy.

• Bardzo słabe spotkanie rozgrywa Vojo Ubiparip.

• Lech Poznań zaskakuje swoją bezradnością w dniu dzisiejszym...

• Bielszczanie grają agresywnie, Patejuk za faul na Kikucie otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzał Chmiela z 16 metrów obroniony przez bramkarza Lecha.

• Strzał Patejuka z 10 metrów trafia w słupek, a następnie w ręce Kotorowskiego.

• Marcin Kikut fauluje wbiegającego z lewego skrzydła Łatkę. Dośrodkowanie wybija na rzut rożny Krzysztof Kotorowski.

• Patejuk próbował bezpośrednio z rzutu rożnego pokonać Kotorowskiego, jednak piłka przeleciała kilka centymetrów obok słupka.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Richard Zajac zatrzymuje górne podanie prostopadłe Rafała Murawskiego.

• Dośrodkowanie Bosackiego zablokowane.

• Bramka zadziałała mobilizująco dla zawodników Mistrza Polski.

• Strzał Murawskiego zablokowany.

• Podbeskidzie jeszcze w tym sezonie nie przegrało na własnym boisku, a ostatni raz zdarzyło się to 20 marca 2010 roku w spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

• Była to pierwsza bramka dla Chmiela w tym sezonie.

• Piłka przetoczyła się po rękawicach bramkarza Lecha Poznań.

• !!!GOOOOOL!!! DAMIAN CHMIEL PO PIĘKNYM PODANIU ZE SKRZYDŁA ROGALSKIEGO, Z 11 METRÓW POKONUJE KRZYSZTOFA KOTOROWSKIEGO!!!

• Faul w ofensywie Henriqueza, na połowie Podbeskidzia.

• Bartosz Bosacki w środku pola bardzo niecelnie podaje i piłka trafia wprost pod nogi zawodników drużyny przeciwnej.

• Bartosz Ślusarski przewraca się w polu karnym, sędzie pokazuje by grać dalej.

• Strzał z dystansu Murawskiego zablokowany.

• Tym razem niecelnie z 25 metrów uderzał Dimitrije Injac.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Górkiewicz, jednak bardzo słabo i niecelnie.

• Stadion w Bielsku-Białej jest wypełniony aż po brzegi. Przez cały czas kibice nie przestają dopingować swojej drużynie.

• Jesteśmy świadkami bardzo zaciętego pojedynku.

• Jeżeli utrzyma się wynik 0:0, do finału awansuje Podbeskidzie Bielsko-Biała.

• Słabe zagranie Patejuka w ofensywie, od rzutu z autu rozpocznie Podbeskidzie.

• W polu karnym strzał Wilka obronił "na raty" Richard Zajac.

• W środku pola faulowany Dimitrije Injac przez Damiana Chmiela.

• Rzut wolny Wilka zablokowany. W tym samym czasie Marcin Kikut faulował w polu karnym.

• Rogalski fauluje Białorusina Kriwca.

• Ślusarski w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafi oddać strzału. Rzut rożny dla Poznaniaków.

• Lech Poznań większość akcji rozgrywa do tej pory lewą stroną boiska.

• Zbyt słabe dośrodkowanie Wilka przechwycone przez obrońców gospodarzy.

• Prostopadłe zagranie Rogalskiego nie trafia do napastników.

• Zablokowany strzał Vojo Ubiparipa ląduje w rękach Richarda Zajaca.

• Rzut rożny w wykonaniu Rogalskiego zablokowane. Od bramki rozpocznie Krzysztof Kotorowski.

• Rozpoczęliśmy spotkanie.

• Spotkanie sędziuje Włodzimierz Bartos.

• Już za 10 minut sędzia spotkania zagwiżdże po raz pierwszy.

• Witam wszystkich i zapraszam na półfinałowe spotkanie Pucharu Polski. W Bielsku - Białej zmierzą się miejscowe Podbeskidzie z Poznańskim Lechem - aktualnym mistrzem Polski.