Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Pogoń Szczecin

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Pogoń Szczecin

1

• Koniec spotkania. Podbeskidzie wygrało z Pogonią 2:1 i awansowało na fotel lidera pierwszej ligi.

• Cztery minuty doliczone.

• Cieśliński wpadł w pole karne z lewej strony ale uderzył daleko obok bramki.

• Malinowski zszedł do środka, zagrał do Cieślińskiego, ale napastnik gospodarzy odegrał bardzo nonszalancko i niedokładnie.

• Klatt ukarany za dyskusje.

• Dośrodkowanie Hrymowicza w pole karne, ale Zajac łapie piłkę.

• Żółta kartka dla Hrymowicza za faul.

• Kolendowicz za Szałka.

• Łatka za faul w środku boiska dostaje żółtą kartkę.

• Zaremba za Demjana.

• Lebedyński za Rogalskiego.

• GOL!!!!!!!! Akcja Podbeskidzia prawa stroną, w pole karne dośrodkowuje Cieśliński i Piotr Malinowski z bliska pokonuje Fabiniaka.

• Żółta kartka dla Ławy za faul.

• Strzał Malinowskiego zza pola karnego broni Fabiniak, dobitkę Demjana blokują obrońcy Pogoni.

• Malinowski za Chmiela.

• Żółta kartka dla Szałka za faul w środku boiska na Rogalskim.

• Próba strzału z dystansu Akahoshiego, ale obrońcy blokują piłkę.

• Indywidualna akcja Frączczaka, broni Zajac.

• Pierwszy kwadrans po przerwie to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy najwyraźniej chcą jak najszybciej strzelić drugiego gola.

• Cieśliński przytrzymywany w polu karnego przez jednego z obrońców Pogoni, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Groźny strzał Rogalskiego z rzutu wolnego z około 30 metrów, tuż obok prawego słupka bramki Fabiniaka.

• Tym razem Akahoshi fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia z lewej strony boska na wysokości pola karnego, Cieśliński płasko w pole karne, ale obrońcy Pogoni wybijają piłkę.

• Żółta kartka dla Chmiela za faul.

• Dośrodkowanie w rzutu rożnego Rogalskiego, ale Fabiniak łapie piłkę.

• Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów na wprost bramki Fabiniaka, ale po uderzeniu Broniewicza piłka odbija się od muru i wychodzi na róg.

• Łatka za Ziajkę.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Piłkarze wychodzą już na murawę, zaraz zacznie się druga połowa spotkania.

• Gracze Podbeskidzia z pewnością nie są zadowoleni z remisu, więc w drugiej połowie na pewno będą atakować, by wygrać, miejmy więc nadzieję, że druga połowa dostarczy nam więcej emocji niż pierwsza, na którą już za moment zapraszamy.

• Za nami pierwsza połowa spotkania, przez początkowe 30 minut na boisku nie działo się wiele, gra toczyła się głównie w strefie środkowej boiska. Gra ożywiła się, gdy w 30 minucie Demjan uzyskał prowadzenie dla gospodarzy, jednak Bielszczanie nie cieszyli się nim długo, bowiem 12 minut później Radler pokonał głową Zajaca. Co ciekawe, był to pierwszy celny strzał na bramkę oddany przez piłkarzy gości, który od razu zakończył się golem.

• Koniec 1 połowy.

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy 1 minutę.

• GOL!!!!!!Rzut wolny dla Pogoni z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego. Matuszczyk dośrodkowuje i piłkę głową pakuje do bramki Radler. Zajac bez szans.

• Goście po stracie gola ruszyli do ataku, jednak obrona Podbeskidzia nie dopuszcza do zagrożenie bramki Zajaca.

• Żółta kartka dla Demjana za zagranie ręką.

• GOL!!!! Zamieszanie w polu karnym Pogoni i Demjan z bliska pokonuje Fabiniaka!

• Zmiana w Pogoni, kontuzjowanego Dymkowskiego zastępuje Hrymowicz.

• Pierwsze 30 minut meczu przebiegło bardzo spokojnie, akcje są rozgrywane głównie w strefie środkowej boiska, żadna z drużyn jak dotąd tak na poważnie nie zagroziła bramce rywali.

• Akcja Pogoni, strzał Klatta w z linii pola karnego blokują obrońcy.

• Strzał głową Cieślińskiego z około 7 metrów,ale wprost w ręce Fabiniaka.

• Gracze Podbeskidzia grają bardzo nerwowo i chaotycznie, wciąż nie mogą uchwycić właściwego rytmu.

• Gracze Pogoni przez dobrą minutę rozgrywali piłkę w okolicach pola karnego gospodarzy, jednak nie stworzyli żadnej sytuacji strzeleckiej.

• Sokołowski wybija piłkę i kolejny korner dla Pogoni.

• Gra wyrównała się, goście starają się atakować głównie lewą stroną boiska, ale jak na razie bez zagrożenia dla bramki gospodarzy.

• Płaskie dośrodkowanie Sokołowskiego w pole karne z prawej strony, ale znów akcja kończy sie na obrońcach Pogoni.

• Wrzut z autu Sokołowskiego na wysokośći pola karnego, ale znów piłkę wybijają gracze Pogoni.

• Kontra gości, ale gospodarze wybijają piłkę na rzut rożny.

• Gracze Pogoni oddalili grę od swojej bramki, gra toczy się teraz w środku pola.

• Rzut rożny dla gospodarzy z lewej strony, ale goście zażegnują niebezpieczeństwo.

• Atmosfera na stadionie w Bielsku jest wyśmienita, kibice nie ustają w dopingu, czuć atmosferę piłkarskiego święta.

• gospodarze powoli zaczynają przejmować inicjatywę

• Akcja gospodarzy, Rogalski wywalczył rzut rożny

• Strzał Roberta Demjana przeszedł nad poprzeczką.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Łukasza Matuszczyka wylądowało w rękawicach bramkarza Podbeskidzia.

• W pierwszych minutach badanie sił przeciwnika. Przy piłce dłużej utrzymują się zawodnicy Pogoni.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Natomiast Pogoń bardzo potrzebuje punktów. Mimo, że Portowcy są niepokonani na wiosnę (8 spotkań bez porażki), cały czas nerwowo spoglądają za siebie, bo za plecami mają miejsce oznaczające spadek. Degradacji do drugiej ligi nikt w Szczecinie nie uwzględnia.

• Górale dość pewnie zmierzają do Ekstraklasy. Po remisie z Flotą, mają nad nią bezpieczne sześć punktów przewagi. Co więcej, gdyby w dzisiejszym spotkaniu udało się zgarnąć komplet punktów, to w Bielsku cieszyliby się z fotelu lidera! Dość sensacyjnie swoje wczorajsze spotkanie przegrał bowiem ŁKS Łódź.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania pierwszej ligi w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Pogonią Szczecin.