Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice...

• Koniec meczu! Podbeskidzie zremisowało z Puszczą 2:2!

• Jeszcze jedna żółta kartka. Zobaczył ją Marcin Orłowski za atak na bramkarza.

• Karol Niemczycki został ukarany żółtą kartką.

• Co najmniej trzy minuty potrwa jeszcze spotkanie w Bielsku.

• Marko Roginić wygrał pojedynek w polu karnym z Erikiem Cikosem. Piłkę po strzale napastnika Górali odbił Karol Niemczycki!

• Bartosz Jaroch obrócił się z piłką i natychmiast uderzył zza pola karnego. Obok bramki.

• Marcin Orłowski zameldował się na boisku w miejsce Jewhena Radionowa.

• Bardzo precyzyjnie uderzył zza pola karnego Mateusz Sopoćko po podaniu Tomasza Nowaka. Karol Niemczycki wyciągnął się jak struna, ale nie był w stanie dosięgnąć piłki!

• GOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ SOPOĆKO! REMIS 2:2!

• Konrad Nowak przewinił w środku pola i został ukarany żółtą kartką.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgrywał piłkę w polu karnym Aleksander Komor. Wyjaśnili jednak sytuację obrońcy Puszczy.

• Maksymilian Sitek opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Konrad Nowak.

• Kontratak Puszczy powinien zakończyć się bramką! Jewhen Radionow wystawił piłkę w polu karnym do nabiegającego Wiktora Żytka. Rafał Leszczyński nogami zatrzymał futbolówkę.

• Jewhen Radionow zakończył akcję Puszczy celnym strzałem. Piłka poleciała jednak prosto w ręce Rafała Leszczyńskiego.

• Zmiana w drużynie gości. Wiktor Żytek zastąpił Michala Kleca.

• Maksymilian Sitek wychodził na czystą pozycję. Został zahaczony przez Dmytro Baszłaja. Żółta kartka.

• Ostatnia zmiana w drużynie Górali. Kamil Biliński wszedł w miejsce Karola Danielaka.

• Mateusz Sopoćko uderzał zza pola karnego. Piłka poza światłem bramki.

• Podbeskidzie ma sporo problemów w drugiej połowie. W grze lidera mnożą się proste błędy. Nic dziwnego, że trener Krzysztof Brede apeluje o więcej cierpliwości w rozegraniu piłki.

• Maksymilian Sitek wystawił piłkę w pole karne Jewhenowi Radionowowi. W ostatniej chwili napastnik Puszczy został zablokowany przez Jarocha.

• Groźnie wstrzelił piłkę z rzutu wolnego Michał Mikołajczyk. Żaden z zawodników Puszczy nie przeciął piłki.

• Aleksander Komor sfaulował Huberta Tomalskiego. Żółta kartka.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Mateusz Sopoćko zameldował się na boisku w miejsce Filipa Laskowskiego.

• Aż dwie zmiany w Podbeskidziu.. Tomasz Nowak wszedł na boisko w miejsce Michała Rzuchowskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Puszcza prowadzi w Bielsku 2:1!

• Potężnie uderzył z rzutu wolnego Bartosz Jaroch. ale Karol Niemczycki zdołał odbić zmierzającą pod poprzeczkę piłkę!

• Longinus Uwakwe faulowal 20 metrów od własnej bramki. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie wolnym dla Puszczy. Piłka ostatecznie trafiła pod nogi Maksymiliana Sitka, który uderzył z kilkunastu metrów, a zasłonięty Rafał Leszczyński ani drgnął. Goście na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOL! MAKSYMILIAN SITEK! 2:1 DLA PUSZCZY!

• Rafał Figiel odegrał do Karola Danielaka, a ten natychmiast uderzył. W ostatniej chwili piłkarz Górali został zablokowany.

• Bartosz Jaroch ostro zaatakował wślizgiem Maksymiliana Sitka. Sędzia oszczędził gracza Podbeskidzia.

• Rafał Figiel dwukrotnie uderzał z dystansu, ale w obu przypadkach został zablokowany.

• Karol Niemczycki potknął się poza polem karnym i zagrał piłkę ręką! Tylko rzut wolny - zdecydował arbiter. Co najmniej dyskusyjna decyzja sędziego.

• Maksymilian Sitek dograł z lewej strony do będącego w polu karnym Michala Kleca, a ten przymierzył idealnie i pokonał Rafała Leszczyńskiego! Puszcza niepodziewanie wyrównała.

• GOOOOOOOOOL! MICHAL KLEC! 1:1!

• Rafał Figiel dośrodkował z rzutu wolnego. Główkował Aleksander Komor, ale ponad bramką Karola Niemczyckiego.

• Taktyczny faul Filipa Laskowskiego, który zatrzymał kontratak gości. Żółta kartka.

• Karol Danielak zwiódł rywala w polu karnym i wstrzelił piłkę wzdłuż linii bramkowej. Nikt nie zamknął tej akcji.

• Marko Roginić zderzył się z Maksymilianem Sitkiem. Rzut wolny dla Puszczy z około 30 metrów.

• Arbiter ukarał żółtą kartką Michała Rzuchowskiego.

• Akcję Erika Cikosa na prawej flance strzałem chciał wykończyć strzałem Michał Mikołajczyk. Zawodnik Puszczy został zablokowany.

• Bartosz Jaroch zdecydował się zakończyć akcję płaskim strzałem z ponad 20 metrów. Uderzenie nieudane.

• Akcja palce lizać Podbeskidzia! Bartosz Jaroch na prawym skrzydle wygrał pojedynek z obrońcą i zagrał na jeden kontakt z Karolem Danielakiem, a następnie wyłożył piłkę Michałowi Rzuchowskiemu. Pomocnik Górali musiał tylko odpowiednio dostawić stopę.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! MICHAŁ RZUCHOWSKI! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

• Po dośrodkowaniu z prawej strony Longinus Uwakwe starł się w polu karnym z Filipem Laskowskim. Nie było przewinienia w szesnastce Puszczy.

• Pierwszy gwizdek arbitra Pawła Malca. Spotkanie już się zaczęło!

• Podbeskidzie jest liderem Fortuna 1 Ligi. Zgromadziło punkt więcej od Warty Poznań i dwa od Stali Mielec. Górale w miniony piątek zremisowali z Miedzią Legnica 2:2. W ten sposób dobiegł końca ich zwycięski marsz.

• Największym fenomenem Puszczy jest jej postawa na wyjazdach. Drużyna zajmująca obecnie 10. miejsce w tabeli w 12 meczach na boiskach rywali poniosła tylko jedną porażkę, zaliczając sześć zwycięstw i pięć remisów.

• Rezerwowi Puszcza: Górski, Stępień, Bąk, Żurek, Orłowski, Nowak, Stawarczyk, Eizenchart, Żytek.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Leszczyński, Modelski, Nowak, Biliński, Mroczko, Sopoćko, Rakowski, Hilbrycht, Martin.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała i Puszcza Niepołomice są niepokonane od momentu wznowienia rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Początek spotkania o godz. 18.10. Witamy w relacji LIVE!

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE. We wtorkowym meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Obie drużyny są niepokonane od momentu wznowienia rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Puszcza live w GOL24.pl.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE

Choć po wymuszonej przerwie w rozgrywkach pierwszej ligi rozegrano dopiero trzy kolejki, już tylko cztery pozostały od tego czasu niepokonane. Obecność w tym gronie Podbeskidzia, Stali Mielec i Radomiaka Radom nikogo raczej nie dziwi, ale Puszczy Niepołomice – już tak. Drużyna z Małopolski zaskakuje skuteczną grą i w Bielsku-Białej będzie chciała pokazać, że aspiruje do miana wiosennej rewelacji pierwszej ligi.

Puszcza zaliczyła niezbyt udaną rundę jesienną i wydawało się, że będzie w tym sezonie walczyła o utrzymanie. W połowie września, gdy Podbeskidzie wygrało w Niepołomicach 1:0 po pięknym uderzeniu Tomasza Nowaka z rzutu wolnego, miejscowi kibice domagali się nawet zwolnienia trenera Tomasza Tułacza, prowadzącego zespół już od blisko pięciu lat.

Największym fenomenem Puszczy jest jej postawa na wyjazdach. Drużyna zajmująca obecnie 10. miejsce w tabeli w 12 meczach na boiskach rywali poniosła tylko jedną porażkę, zaliczając sześć zwycięstw i pięć remisów. Zespół z Niepołomic zanotował w tych spotkaniach bilans bramkowy 15-9, co świadczy o tym, czego mogą spodziewać się Górale – trudnej, mozolnej przeprawy, przeciwko zagęszczonej przy własnym polu karnym defensywie.

O ile Puszczę można nazwać specjalistami od wyjazdów, to Podbeskidzie zasługuje na miano ekspertów od gry u siebie – GKS Jastrzębie wciąż pozostaje jedynym zespołem, który wywiózł w tym sezonie komplet punktów z Bielska-Białej. Od tamtego momentu Górale notują znakomitą serię sześciu kolejnych zwycięstw na własnym boisku.

Podbeskidzie w miniony piątek zremisowało z Miedzią Legnica 2:2, ale punkt wywalczony w doliczonym czasie gry piłkarze lidera potraktowali jak moralne zwycięstwo. – Takie sytuacje scalają zespół. Strzelając gola w osłabieniu pokazaliśmy swoją siłę – podkreślał Rafał Figiel.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Telewizyjną transmisję z meczu Podbeskidzie - Puszcza na żywo można śledzić na kanale Polsat Sport lub za pośrednictwem platformy Ipla (dostęp do meczu w cenie 5 zł). Tekstowa relacja live z meczu Podbeskidzie - Puszcza w GOL24.pl.