0

• Koniec meczu.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Niewulisa!

• Ostatnia zmiana w tym meczu: schodzi Szczepański wchodzi Nwakali.

• Ostatnia w Podbeskidziu: w miejsce Adriana Rakowskiego wchodzi Michał Rzuchowski.

• Zmiana w Rakowie: w miejsce Musiolika pojawił się na boisku Lewicki.

• W Rakowie pierwsza zmiana: Radwański za Formellę.

• W miejsce Gandary Kozak.

• Kapcer Kostorz z żółtą kartką.

• Znów groźnie pod bramką Podbeskidzia. Malinowski szybko przedarł się przez defensywę gospodarzy na skrzydle, próbował wstrzelić piłkę przed bramkę Górali, ale jeden z ich defensorów zażegnał niebezpieczeństwo.

• Musiolik ukarany kartką.

• Znów zapachniało bramką dla Rakowa! Dośrodkowanie w pole karne i żaden zawodnik nie przeciął zagrania w świetle bramki. Zrobił to dopiero Niewulis w okolicach dalszego słupka, jednak uderzył prosto w Fabisiaka.

• Żółta kartka dla Bougaidisa.

• Zmiana w drużynie Podbeskidzia: za Goncerza wchodzi Kacper Kostorz.

• Na stadionie obecnych 2492 widzów.

• Mocne uderzenie na bramkę i Fabisiak z trudem wybija futbolówkę na rzut rożny.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Palawandiszwili ukarany kartką za przeszkadzanie w walce o piłkę.

• Niewulis nie potrafił czysto zatrzymać kontrataku Podbeskidzia, za co jest ukarany żółtą kartką.

• Raków znowu w akcji! Kapitalne zagranie piętą w środku pola, szybkie przeniesienie ciężaru na bok, skąd mocno dośrodkował Formella. Zabrakło tylko strzału, bo sytuację wyjaśnił Bougaidis.

• Słupek ratuje Podbeskidzie! Piłka znalazła się przed polu karnym po rzucie rożnym. Tam odnalazł się Kasperkiewicz, który oddał potężny strzał, ale zabrakło w nim precyzji.

• Schwarz z dystansu! Piłka bardzo blisko minęła bramkę Fabisiaka.

• Rzut wolny dla Rakowa, jednak wrzutka Formelli ląduje na bandach reklamowych.

• Zamieszanie w polu karnym Rakowa po rzucie rożnym, wybicie piłki w boczny sektor boiska i niecelne dośrodkowanie.

• Niebezpieczeństwo zażegnuje Oleksy po groźnie wykonanym aucie.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie.

• W poprzednim sezonie oba pojedynki Podbeskidzia z Rakowem kończyły się remisami. Teraz taki wynik byłby niekorzystny bardziej dla Górali, którzy do swojego rywala mają już 11 punktów straty.

• Raków notuje serię dziesięciu kolejnych meczów bez porażki. W tabeli pierwszej ligi ma sześć punktów przewagi nad drugą Sandecją, a w ubiegłą środę awansował do 1/16 finału Pucharu Polski

• Ten mecz to dla Podbeskidzia jak dotąd największe wyzwanie pod wodzą trenera Krzysztofa Brede. Przebudowana latem drużyna cały czas zbiera cenne doświadczenie, dlatego dobre mecze przeplata słabszymi, ale tydzień temu wygrała na wyjeździe z Wigrami Suwałki aż 5-0. To pozwala myśleć, że Górale zaczynają się "docierać" i grać coraz lepiej, ale teraz ich aktualną siłę zweryfikuje lider z Częstochowy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa!

Przemysław Drewniak

Podbeskidzie  Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Łukasz Klimaniec | Polska Press

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE. W sobotnim meczu 13. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Rakowem Częstochowa. Pojedynek z liderem będzie ważną weryfikacją siły drużyny spod Klimczoka, która zagra bez swojego najlepszego strzelca, Valerijsa Sabali. Początek spotkania o godz. 18:00. Relacja na żywo w GOL24!

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE

Raków notuje serię dziesięciu kolejnych meczów bez porażki. W tabeli pierwszej ligi ma sześć punktów przewagi nad drugą Sandecją, a w ubiegłą środę awansował do 1/16 finału Pucharu Polski, rozbijając w kwadrans trzecioligową Victorię Sulejówek. Częstochowanie są w gazie w zasadzie od początku sezonu i nie zamierzają zwalniać. - Poważnie podchodzimy do swojej pracy, dlatego w Pucharze Polski nie zlekceważyliśmy przeciwnika, ani nie dokonaliśmy wielu zmian w składzie - mówił trener Marek Papszun.

W takiej dyspozycji Raków przyjeżdża do Bielska-Białej w roli faworyta, zwłaszcza, że gospodarze wystąpią bez swojego najlepszego strzelca. Valerijs Sabala w Suwałkach zdobył swoją 6. i 7. bramkę w tym sezonie, obejmując samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców pierwszej ligi, ale otrzymał także żółtą kartkę, która wyeliminowała go z gry w starciu z liderem.

W poprzednim sezonie oba pojedynki Podbeskidzia z Rakowem kończyły się remisami. Teraz taki wynik byłby niekorzystny bardziej dla Górali, którzy do swojego rywala mają już 11 punktów straty. Jeśli przed zimą jej nie zniwelują, o skuteczną pogoń w rundzie wiosennej będzie już niezwykle trudno.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa?

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Żadna stacja nie pokaże meczu Podbeskidzia z Rakowem. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24! Początek spotkania o godz. 19. Startujemy 15 minut przed meczem.