• Koniec meczu, wynik 9-0 dla Podbeskidzia Bielsko-Biała.

• Dziewiąta bramka pada łupem Juraja Dancika.

• Ósmą bramkę zdobywa również Piotr Malinowski..koncert bramek.

• Siódmą bramkę zdobywa Piotr Malinowski.

• Sacha w słupek, Rogalski w poprzeczkę...przedni pokaz umiejętności beniaminka ekstraklasy oglądają widzowie w Wiśle.

• Mariusz Sacha 6:0, ale powrót popularnego Saszki. Niezawodny asystent Piotr Malinowski.

• Po przerwie grają również: Malinowski, Chmiel, Sacha (powrót do Belska), Koman, Nather i w bramce Mateusz Bąk.

• Grad Bramek po przerwie: 4:0 - Rogalski 5:0 - Malinowski

• Przepraszamy za opóźnienie. Wracamy do Wisły.

• Zakończyła się pierwsza część spotkania, w Wiśle przy upalnym słońcu Podbeskidzie prowadzi z reprezentacją BOZPN 3:0

• No i 3-0 Kołodziej

• To była kwestia czasu, drugą bramkę zdobywa sympatyczny Słowak - Juraj Dancik.

• Obraz gry na boisku wygląda następująco: Podbeskidzie swoją linie obrony ma ustawioną niemal przy linii środkowej, a reprezentanci BOZPN nie potrafią wyjść z własnej połowy.

• Gol dla Podbeskidzia, strzelcem bramki Sebastian Ziajka!

• Skład Podbeskidzia: Zajac-Osiński, Dancik, Sourek, Cienciała, Sokołowski, Kołodziej, Ziajka, Rogalski, Sikora, Patejuk.

• Za nami już pierwszy gwizdek sędziego, gdy tylko pojawią się składy, podamy.

• Już za pięć minut początek spotkania, nie znamy jeszcze składów drużyn, ale za chwilę powinniśmy je otrzymać.

• Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Memoriału im. Józefa Ciszewskiego, który przez 28 lat kierował Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

• Witamy w relacji z meczu towarzyskiego pomiędzy Podbeskidziem Bielska-Biała a Reprezentacją Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.