Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Ruch Chorzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Ruch Chorzów

1

• Ruch zwycięża w pełni zasłużenie, druga odsłona była ciekawsza niż pierwsza, gospodarze ambitnie dążyli do wyrównania, ale nie stworzyli sobie wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola, natomiast chorzowianie grali mądrze i konsekwentnie, co zaowocowało wygraną.

• Koniec meczu. Ruch zwycięża i zrównuje się punktami w tabeli z poznańskim Lechem.

• Podbeskidzie ma rzut wolny z około 20 metrów, ale Rogalski uderza fatalnie, wprost w mur.

• Mecz potrwa 3 minuty dłużej.

• Zieńczuk za Janoszkę.

• Cieśliński zgrywa głową do Patejuka, ten strzela z pierwszej piłki zza pola karnego, ale świetna interwencja Perdijicia.

• Abbott za Piecha, który dziś był jednym z lepszych graczy gości.

• Kontra gości ale Piech strzela nad bramką.

• Faul Malinowskiego na Rogalskim.

• Gospodarze próbują doprowadzić do wyrównania, jednak ciężko i m stworzyć naprawdę klarowną sytuacje bramkową.

• Ziajka za Łatkę.

• Próba z dystansu Lewczuka, piłka szybuje nad bramką.

• Cieśliński wychodzi sam na sam, ale gwizdek sędziego: gracz Podbeskidzia faulował Grodzickiego.

• Rzut rożny dla chorzowian, w pole karne podaje Straka, ale piłka wychodzi na aut bramkowy.

• Lisowski za Jankowskiego.

• Centra z rogu Patejuka wprost na głowę Sokołowskiego, ale ten strzela tuz nad bramką.

• Dośrodkowanie Górkiewicza do Patejuka, ale Perdijić wybija piłkę na rzut rożny.

• Straka podaje do Grzyba, ale ten strzela za lekko zza pola karnego.

• Cieśliński wpada w pole karne i dośrodkowuje wzdłuż bramki, ale tam nikt z bielszczan nie zamyka akcji.

• Próba Sokołowskiego z dystansu, ale daleko obok bramki Perdijicia.

• Kontra chorzowian i strzał Piecha zza pola karnego, ale obok lewego słupka bramki Bąka.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Patejuka w pole karne, ale strzał głową Koniecznego zbyt lekki by mógł zaskoczyć golkipera chorzowian.

• Początek drugiej połowy zwiastuje duże emocje, obie ekipy podkręciło tempo i pod bramkami co chwilę robi się gorąco.

• Rzut wolny dla gospodarzy z około 20 metrów, strzał Patejuka i niepewne piąstkowanie Perdijicia, ale Sokołowski strzela bardzo niecelnie.

• Cohen za Metelkę. To debiut Izraelczyka w bielskiej ekipie.

• Znów akcja Ruchu i strzał Piecha z około 10 metrów, Bąk końcówką palców wybija piłkę na rzut rożny.

• Akcja Janoszki lewą stroną i dośrodkowanie w pole karne, fatalna interwencja Króla, który podaje piłkę wprost pod nogi Piecha, ale ten z bliska chybia.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Cieśliński za Demjana.

• Piłkarze wychodzą już na boisko, niedługo rozpocznie się druga połowa.

• Za nami pierwsza połowa meczu, który jak na razie nie dostarczyła wielu emocji. Pierwsze 30 minut było bardzo senne i bezbarwne, dopiero bramka rozruszała nieco zawodników, jednak tak naprawdę z tej osłony gry niewiele jest do zapamiętania. Miejmy nadzieję, że druga odsłona dostarczy nam więcej emocji, zwłaszcza jeśli chodzi o sytuacje podbramkowe, których w pierwszej odsłonie było jak na lekarstwo.

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Dluga piłka w pole karne Ruchu, Perdijić wypuszcza piłkę z rak, ale żaden z graczy Podbeskidzia nie dopada do piłki.

• Do pierwszej części sędzia dolicza 1 minutę.

• Faul Straki na Rogalskim i gracz Ruchu obejrzał żółtą kartkę.

• Strzał Patejuka z około 20 metrów mija minimalnie prawy słupek bramki Perdijicia.

• Tym razem Grzyb sam strzela na bramkę "Górali", ale piłka szybuje nad poprzeczką.

• Grzyb dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Jankowskiego, ale ten strzela obok bramki.

• Akcja Ruchu, podanie Piecha i z Bąkiem sam na sam znajduje się Janosza i precyzyjnym strzałem pokonuje Bąka.

• Strzał głową Jankowskiego, ale obrok bramki Bąka.

• Próba strzału z dystansu Łatki, ale ponownie strzał jest bardzo niecelny.

• Kartka dla Lewczuka za faul na Królu.

• Akcja Ruchu prawą strona, Piech próbuje podawać w pole karne do Grzyba, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

• błąd obrony Ruchu i Patejuk strzela z około 10 metrów, ale nad bramką.

• Indywidualna akcja Rogalskiego, który wywalczy łrzut rożny.

• Groźnie wyglądające starcie Janoszki z Sourkiem, na szczęście gracz chorzowian podnosi się w miarę szybko z murawy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Straki, ale na szczęście dla gospodarzy Stawarczyk mija się z piłką.

• Indywidualna akcja Piecha, który wywalczył rzut rożny.

• dośrodkowanie z rzutu rożnego Rogalskiego, ale obrońcy gości wybijają piłkę.

• Rogalski wpada z lewej strony w pole karne, strzela i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Akcja Janoszki lewym skrzydłem, ale próba dośrodkowania jest nieudana i Bąk rozpoczyna od bramki.

• Strzał Łatki, ale bardzo niecelny.

• Rzut rożny dla chorzowian, dośrodkowanie Straki, ale bez zagrożenie bramki gospodarzy.

• Piłkarze chorzowskiego Ruchu powoli przejmują inicjatywę.

• Metelka dośrodkowuje w pole karne, ale znów Perdijić szybszy.

• dośrodkowanie z lewego skrzydła Łatki, ale Perdijić piąstkuje piłkę, a w dodatku jest faulowany.

• Mamy przerwę w grze, na boisku leży trafiony piłką Sokołowski.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obydwu zespołów właśnie wchodzą na murawę, do boju zagrzewa ich tradycyjna muzyka z serialu Janosik.

• Witamy z Bielska-Białej i zapraszamy na pierwsze sobotnie starcie 7 kolejki T-Mobile ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem a Ruchem Chorzów. W Bielsku świeci słońce, jest ciepło, warunki do gry są wręcz wymarzone, mamy więc nadzieję na ciekawe widowisko. "Górale" po ostatniej wiktorii nad Legia w Warszawie będą chcieli pójść za ciosem i odnieść pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie na własnym obiekcie, natomiast chorzowianie również maja o co grać, bowiem w przypadku wygranej zrównają się z liderującym w tabeli poznańskim Lechem. Zapowiada się więc emocjonujące widowisko, zapraszamy do śledzenia naszej transmisji Live!