• To wszystko na dziś! Dziękujemy że byliście z nami i już teraz zapraszamy na kolejne relację Live! Do zobaczenia!

• Koniec meczu! Podbeskidzie remisuje z Sandecją 1:1!

• Sandecja powinna prowadzić, ale Kanach zmarnował kapitalną okazję w końcówce!

• Maciej Korzym ukarany za zdjęcie koszulki.

• Fatalny błąd Adriana Rakowskiego, który został z tyłu w momencie gdy linia defensywna Podbeskidzia zastawiła pułapkę ofsajdową na Korzyma, który dzięki gapiostwu Rakowskiego pakuje piłkę do siatki!

• Korzym wyrównuje! Mamy remis!

• Korzym uderzał na bramkę, Fabisiak broni! Sandecja ruszyła do szaleńczych ataków!

• I dopiero pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy! Boisko opuścił strzelec jak dotąd jedynej bramki, Valerijs Sabala. Kostorz melduje się na placu gry.

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Nowak zmienił Damiana Chmiela.

• Fabisiak ratuje Podbeskidzie! Dudzic uderzył co prawda prosto w bramkarza Podbeskidzia, ale był w kapitalnej sytuacji!

• Małkowski ukarany żółtą kartką.

• na ławce rezerwowych odpoczywa już także Gabrych, jego miejsce zajął Kanach.

• Pierwsza ze zmian w ekipie Tomasza Kafarskiego: za Kasprzaka wchodzi na murawę Dudzic...

• Będzie podwójna zmiana w zespole Sandecji Nowy Sącz.

• Kapitalne prostopadłe podanie Gandary do Płachety, który trochę źle przyjął piłkę i tylko dzięki temu z pojedynku sam na sam górą wyszedł Marek Kozioł!

• Dośrodkowanie Modelskiego w polu karnym przejmuje Roberto Gandara, który położył na ziemi dwóch defensorów Sandecji i przytomnie odegrał do Sabali, który stając oko w oko z bramkarzem nie dał szans Koziołowi i umieścił piłkę w siatce!

• SABALA! Podbeskidzie prowadzi 1:0!

• Niecelnie uderzał Kasprzak z dystansu.

• Blisko zdobycia bramki był Gandara po dośrodkowaniu Płachety - piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki od zewnętrznej strony!

• Sabala stojąc tyłem do bramki przyjmuje piłkę, odwraca się i oddaje strzał, który został zablokowany

• Sierpina mocno z dystansu, Kozioł z problemami paruje piłkę poza linię końcową!

• Dośrodkowanie Modelskiego bardzo niedokładne, pierwsze minuty drugiej połowy to przewaga Podbeskidzia, które cały czas utrzymuje się przy piłce.

• Zawodnicy Sandecji zaczęli grę od środka, miejmy nadzieję że w tej części meczu będziemy mogli obejrzeć już bramki!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę, za chwilę rozpoczęcie drugiej połowy meczu.

• Koniec pierwszej części meczu! Do przerwy Podbeskidzie remisuje bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz. Wracamy za piętnaście minut!

• Płacheta "krzyżakiem" dośrodkował w pole karne do Sabali, Łotysz odegrał znów piłkę i Płacheta od razu huknął na bramkę, ale obok słupka!

• Sędzia pokazuje Kasprzakowi "żółtko".

• Świetne uderzenie z dystansu Małkowskiego, Fabisiak z trudem wybija na rzut rożny!

• Gandara niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu Modelskiego.

• Fantastyczny rajd Płachety lewą stroną, dośrodkowanie do Gandary, którego strzał wybija prawie z linii bramkowej jeden z defensorów Sandecji!

• Paweł Oleksy zrewanżował się Damianowi Chmielowi, i to właśnie za faul na byłym zawodniku Podbeskidzia otrzymuje upomnienie.

• Damian Chmiel ukarany żółtą kartką.

• Ekwilibrystyczny strzał Sabali, uderzył "nożycami" i zmusił do interwencji Michała Kozioła!

• Fatalny strzał Kasprzaka z około 25 metrów, nieatakowany posłał piłkę w trybuny

• Sabala wygrał walkę o górną piłkę z Bastą i co prawda nie trafił w światło bramki, ale niewiele zabrakło

• Rakowski wrócił na boisko, ale jego dalszy występ nie jest pewny. Pomocnik gospodarzy doznał urazu głowy, jeden z graczy rezerwowych został wysłany na rozgrzewkę.

• Indywidualna akcja Płachety, próba dośrodkowania zablokowana, będzie rzut rożny.

• Rakowski ucierpiał w pojedynku z rywalem, na murawie służby medyczne.

• Małkowski starł się z Sierpiną, przyznany rzut wolny dla Sandecji. Strzał Flisa zablokowany, i tym razy rzut rożny dla gości.

• Roberto Gandara przejął piłkę w środku pola, przebiegł z piłką kilkanaście metrów i uderzył, ale niecelnie

• Gabrych świetnie odnalazł się w polu karnym, piłka po jego uderzeniu głową minimalnie minęła lewy słupek bramki!

• Basta uderzał z dystansu, ale zbyt słabe uderzenie nie sprawiło Fabisiakowi problemów, pewna interwencja bramkarza gospodarzy.

• Faulowany Płacheta, dośrodkowanie Sierpiny z rzutu wolnego spadło pod nogi Oleksego, ale Piter - Bućko zdołał wybić piłkę na rzut rożny

• Zaczęli! Pierwsi przy piłce gospodarze, konstruują właśnie atak pozycyjny.

• Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Witamy na relacji Live z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz! Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim usłyszymy dziś punktualnie o 12:30!

red

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Łukasz Klimaniec

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Po spadku z Ekstraklasy zarówno Termalica, jak i Sandecja zapowiadały rychły powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. O ile "Słoniki" okupują ostatnie miejsca w tabeli, tak Sandecja dotrzymała słowa i od początku sezonu dzielnie walczy o kolejny awans w historii. Tym razem na drodze "Sączersów" stanie Podbeskidzie. Gdzie oglądać mecz Podbeskidzie - Sandecja? Transmisja w telewizji i stream online.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>
Podbeskidzie podchodzi do tego spotkania z jednym spotkaniem więcej w tym tygodniu.
"Górale" mierzyli się już na wyjeździe z GKS-em Tychy (2:2), a w środę nadrabiali zaległości z terminu pojedynków reprezentacji. Wówczas rywalem na własnym obiekcie był ŁKS Łódź, który gładko pokonał bielszczan (3:0). Podopieczni Krzysztofa Brede tracą obecnie dziewięć punktów do liderującego Rakowa Częstochowa.

W meczu o fotel wicelidera Sandecja podejmowała w zeszłym tygodniu niespodziankę tego sezonu - Bytovię. Obie strony zmarnowały świetną okazję, by odskoczyć rywalowi i tylko zremisowały po trafieniach Macieja Małkowskiego z rzutu karnego dla "Biało-czarnych" i Juliusza Letniowskiego dla "Czarnych Wilków".

Historia spotkań między tymi zespołami jest bardzo ciekawe. W 2011 roku po meczu z Sandecją właśnie Podbeskidzie świętowało pierwszy awans do Ekstraklasy w historii. Sześć lat później doszło do odwrotnej sytuacji i to właśnie drużyna z Nowego Sącza cieszyła się z promocji po starciu z bielszczanami.

Podbeskidzie Bielsko Biała - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Podbeskidzia z Sandecją rozpocznie się o godzinie 12:25 w Poslacie Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.