Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Stal Mielec

0

• Koniec meczu! Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrywa po raz pierwszy w tym sezonie!

• Rzut wolny dla Stali. W pole karne Górali pobiegł nawet Paweł Strączek.

• Prostopadłe podania do Kamila Bilińskiego, który mija bramkarza. Gwizdek arbitra przerywa grę. Biliński był na pozycji spalonej.

• Cztery minuty dodał do drugiej części gry Łukasz Szczech.

• Gergo Kocsis na ostatnie minuty melduje się na boisku. Węgier zastąpił Tomasza Nowaka.

• Uderzał na bramkę Stali Tomasz Nowak. Futbolówkę odbił Rafał Strączek.

• Faulowany Mateusz Marzec. Gospodarze coraz bliżej pierwszego zwycięstwa.

• Tomasz Nowak przypadkowo we własnym polu karnym nadepnął na stopę Kamila Kościelnego. Po konsultacji z wozem VAR sędzia nakazał grać dalej.

• Łukasz Zjawiński wszedł na boisko w miejsce Marcina Flisa.

• Krystian Getinger dograł z prawego skrzydła na piąty metr do Pawła Tomczyka, a ten z najbliższej odległości posłał piłkę tuż obok słupka!

• Jakub Wróbel zastąpił na boisku Prokicia.

• Damian Pawłowski zameldował się na boisku w miejsce Macieja Domańskiego.

• Rafał Figiel huknął zza pola karnego! Rafał Strączek odbił piłkę do boku, ale tam nadbiegał Mateusz Marzec. Gracz Podbeskidzia domagał się jedenastki, twierdząc, że był faulowany przez Krystiana Getingera.

• Szymon Mroczko wszedł na boisko w miejsce Karola Danielaka.

• Podwójna zmiana w ekipie Górali. Mateusz Marzec zastąpił Filipa Laskowskiego.

• Długie podanie do Kamila Bilińskiego rozpoczęło kontratak Podbeskidzia. Napastnik Górali minimalnie niecelnie podał do wbiegającego w pole karne Karola Danielaka.

• Kacper Gach sfaulował Mateusza Maka. Żółta kartka.

• Paweł Tomczyk zameldował się na boisku w miejsce Grzegorza Tomasiewicza.

• Wojciech Blyszko opuścił plac gry. Na boisko wszedł Martin Sus.

• Kontuzji doznał Wojciech Błyszko. Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

• Maciej Domański dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka trafiła do Andrei Prokicia, ale jego celne uderzenie głową było pozbawione mocy.

• Rafał Figiel sprytnie podawał za linię obrony, ale Filip Laskowski nie zdołał sięgnąć futbolówki.

• Pograli szybko na jeden, dwa kontakty piłkarze Podbeskidzia. Zagranie do Kamila Bilińskiego było jednak nieudane.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy.

• Drybling Maka zakończony stratą na połowie rywali.

• Ajjj! Mógł być już remis! Do wybitej piłki doskoczył Marcin Flis i uderzył na bramkę! Pomylił się nieznacznie, bo futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• Na murawie leży jeden z piłkarzy Podbeskidzia.

• Figiel uderzył z wolnego w poprzeczkę. Biliński doskonale znalazł się w polu karnym, poszedł do końca i delikatnym strzałem pokonał Strączka.

• GOOOOOOOL! KAMIL BILIŃSKI!

• Tomasiewicz faulował rywala przed polem karnym.

• Odpowiedź miejscowych, wrzutka na ustawionego w polu karnym Laskowskiego, ale ten nie uderzał z woleja, bo minął się z piłką.

• Pudło Maka! Skrzydłowy otrzymał piłkę po dośrodkowaniu, ale w świetnej sytuacji fatalnie przestrzelił.

• Szybka wymiana podań między zawodnikami Podbeskidzia, ale ostatnie zagranie było już nieco za mocne i Biliński nie zdążył do futbolówki.

• Rzuchowski nabił rywala przy dośrodkowaniu i gospodarze mają kolejny korner.

• Dośrodkowanie w pole karne Stali - strzelający Biliński był na pozycji spalonej.

• Dobrze poradził sobie z rywalem Mateusz Mak. Zagrał piłkę w pole karne, ale Prokić nie uderzył z czystej pozycji, bo popełnił prosty błąd techniczny.

• Gach wywalczył rzut rożny.

• Danielak wypuścił sobie piłkę przed siebie, ale przegrał biegowy pojedynek z obrońcą.

• Podanie w pole karne do Domańskiego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Filip Laskowski uderzył zza pola karnego, ale niecelnie.

• Zaczynamy spotkanie!

• Dwie dotkliwe porażki z Rakowem Częstochowa (1-4) i Lechią Gdańsk (4-0) obnażyły słabości bielszczan, którzy jak na razie mają problem z dostosowaniem się do poziomu Ekstraklasy.

• W starciu z brązowym medalistą poprzednich rozgrywek Stal zaimponowała skutecznością i wolą walki. Piast świetnie rozpoczął drugą połowę, szybko strzelając dwie bramki i odpowiadając na gola beniaminka z pierwszej części gry. Mielczanie odwrócili jednak losy meczu i za sprawą dwóch trafień najlepszego na boisku Mateusza Maka odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

• Tylko Podbeskidzie i Piast Gliwice (z którym Stal wygrała w poniedziałek) są klubami bez zwycięstwa tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Mielczanie z tego grona wypisali się w ostatniej kolejce wygrywając z 3:2 z mistrzami Polski z sezonu 2018/19.

• ego nie można powiedzieć o Stali, która w miniony weekend wygrała z Piastem Gliwice. Czy mielczanie zanotują drugie zwycięstwo z rzędu? A może to Podbeskidzie przełamie się jako ostatni z beniaminków?

• Pojedynek obu beniaminków będzie niezwykle ciekawy. Podbeskidzie gra bardzo efektownie i w jego meczach pada mnóstwo goli. Bielszczanie nie mają na swoim koncie wygranej.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - Stal!

DW

Podbeskidzie Stal TRANSMISJA

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Podbeskidzie - Stal ONLINE. W pierwszym sobotnim meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie podejmie w Bielsku Stal Mielec. Pojedynek obu beniaminków będzie niezwykle ciekawy. Podbeskidzie gra bardzo efektownie i w jego meczach pada mnóstwo goli. Bielszczanie nie mają na swoim koncie wygranej. Tego nie można powiedzieć o Stali, która w miniony weekend wygrała z Piastem Gliwice. Czy mielczanie zanotują drugie zwycięstwo z rzędu? A może to Podbeskidzie przełamie się jako ostatni z beniaminków?

Podbeskidzie - Stal ONLINE

Triumf nad Piastem dodał piłkarzom Stali pewności siebie i sprawił, że zdecydowanie większą presję w sobotnim meczu w Bielsku-Białej będą odczuwali Górale. - Podbeskidzie na pewno będzie chciało rozstrzygnąć to starcie na swoją korzyść. Spodziewamy się trudnego pojedynku, ale my skupimy się na swoich atutach - zaznacza trener Skrzypczak, opiekun mielczan. Teraz przed jego drużyną idealna okazja do tego, by wygrać drugie spotkanie z rzędu. Miejsca w tabeli obu drużyn wskazują bowiem, że to mielczanie będą faworytami – Stal zajmuje 11.miejsce, a Podbeskidzie jest 15.

Dwie dotkliwe porażki z Rakowem Częstochowa (1-4) i Lechią Gdańsk (4-0) obnażyły słabości bielszczan, którzy jak na razie mają problem z dostosowaniem się do poziomu Ekstraklasy. Trener Brede, szukając sposobu na przerwanie złej passy i poprawę fatalnej dyspozycji w obronie (16 straconych bramek), często zmieniał jak dotąd ustawienie swojej drużyny. Nie inaczej ma być także teraz. - Na pewno będą zmiany - zarówno w sposobie grania, jak i te personalne, bo takich drużyna potrzebuje - podkreślił Krzysztof Brede na konferencji prasowej przed meczem ze Stalą.

Szkoleniowiec przyznał jednocześnie, że być może zbyt pochopnie dokonywał roszad w składzie po pierwszych nieudanych spotkaniach, zamiast pozwolić zawodnikom zrehabilitować się za popełnione błędy. Jak zapowiada, chce wrócić do "hierarchii" jaka obowiązywała w zespole w pierwszej lidze. To oznacza, że prawdopodobnie do wyjściowego składu wróci Łukasz Sierpina, a Marko Roginić zagra na pozycji wysuniętego napastnika, a nie na skrzydle.

Podbeskidzie - Stal ONLINE TRANSMISJA TV

Mecz Podbeskidzie - Stal ONLINE odbędzie się w sobotę, 3 października o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 od godz. 14:50. Sędzią spotkania jest Łukasz Szczech z Kobyłki.

Podbeskidzie - Stal STREAM dostępny jest na platformach ncplusgo.pl i canaplus.com, lecz tylko dla abonentów nc+. dc_trk_aid=460132035

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.