Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Chcą wrócić na salony

Wigry Suwałki

0

• Koniec spotkania! Podbeskidzie rozstrzelało w Bielsku Wigry Suwałki 4:0!

• Filip Laskowski ukarany żółtym kartonikiem.

• Potężna bomba Michała Rzuchowskiego z 25 metrów! Piłka wpadła w okienko bramki Wigier. To już nokaut! 4:0!

• GOOOOOOOOOOL! MICHAŁ RZUCHOWSKI!

• Mateusz Sopoćko opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Filip Laskowski.

• Kornel Osyra wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Spalony - bramka nie została uznana.

• Kamil Biliński wszedł w miejsce Marko Roginicia.

• Rafał Figiel wypracował świetną okazję Mateuszowi Marcowi. Uderzenie nowego piłkarza Górali złapał Kąkolewski.

• Mateusz Marzec obejrzał żółtą kartkę. To czwarte upomnienie piłkarza w sezonie, a więc za tydzień czeka go pauza.

• Czerwona kartka dla Mohameda Louy! Zawodnik Wigier brutalnie sfaulował Michała Rzuchowskiego!

• Kolejna ofensywna akcja Podbeskidzia. Mateusz Marzec zakończył ją celnym strzałem. Piłka w rękach Kąkolewskiego.

• Roszada w jedenastce Podbeskidzia. Mateusz Marzec zmienia Karola Danielaka.

• Po dośrodkowaniu Rafała Figla silnie głową strzelił Dmitro Baszlai. Interweniujący Dominik Kąkolewski nie dał rady wyciągnąć piłki.

• GOOOOOOOOOL! 3:0! DMITRO BASZLAI!

• Carl Oremo zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Michał Żebrakowski.

• Łukasz Sierpina przejął piłkę i huknął zza pola karnego. Było bardzo blisko! Futbolówka obiła słupek.

• Bartosz Jaroch uderzał po rzucie rożnym. Obrońca Podbeskidzia pomylił się naprawdę niewiele.

• Kapitalnie uderzył z rzutu wolnego Rafał Figiel. Piłka poleciała ponad murem i wpadła do siatki! Znakomity początek Podbeskidzia!

• GOOOOOOOOOOL! 2:0! RAFAŁ FIGIEL!

• Sędzia dał znać. Druga część meczu już się rozpoczęła!

• Zmiana w ekipie Wigier. Cezary Sauczek pojawił się na boisku w miejsce Mikołaja Wasilewskiego.

• Zawodnicy są już z powrotem na murawie. Za moment druga odsłona spotkania.

• Koniec pierwszej części gry. Podbeskidzie Bielsko-Biała o bramkę lepsze od Wigier!

• Rafał Figiel zdecydował się na strzał z około 25 metrów. Na raty futbolówkę złapał Dominik Kąkolewski.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Wigier! Blisko strzelenia gola byli Marko Roginić i Kornel Osyra. Sytuację uratował defensor gości.

• Było groźnie pod bramką Wigier. Michał Rzuchowski po podaniu Gacha uderzył tylko w boczną siatkę.

• Efektowna asysta Marko Roginicia! Napastnik Podbeskidzia zagrał piętką do Kacpra Gacha, a wychowanek TSP ładnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Górale na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA PODBESKIDZIA! KACPER GACH!

• Michał Rzuchowski zdecydował się na strzał z około 30 metrów. Piłka w rękach Dominika Kąkolewskiego.

• Karol Danielak uderzał z około 15 metrów! Trafił tylko w boczną siatkę.

• Szarżował skrzydłem Łukasz Sierpina. Dośrodkowanie kapitana Górali do nadbiegającego Roginicia było niecelne.

• Karol Danielak przedarł się w pole karne, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę Wigier.

• Bartosz Jaroch uderzył z woleja sprzed pola karnego. Czujny w bramce był Dominik Kąkolewski.

• Po rzucie rożnym strzelał Marko Roginić. Piłka poszybowała wyraźnie ponad bramką.

• Karol Danielak uderzał na bramkę po podaniu Rafała Figla. Będzie rzut rożny dla Górali.

• Po niecelnym zagraniu Figla spore zamieszanie pod bramką Podbeskidzia. Ostatecznie piłka nie trafiła jednak do napastnika Wigier Oremo.

• Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Pskita. Spotkanie w Bielsku-Białej już się rozpoczęło!

• Rezerwowi Wigry: Balawejder, Gierach, Nowak, Żebrakowski, Najemski, Sauczek, Gojko, Czułkowski, Wełniak.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Rafał Leszczyński, Komor, Bieroński, Rakowski, Mroczko, Hilbrycht, Laskowski, Marzec, Biliński.

• Ekipa Wigier po jesieni plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Traci punkt do Chrobrego Głogów, który zajmuje ostatnia bezpieczną pozycję. Zimą do zespołu trafiło aż dziesięciu nowych zawodników. W tym gronie są znani z występów w 1 lidze - Martin Dobrotka (ostatnio Stal Mielec) czy Ekstraklasie - Denis Gojko (wypożyczenie z Piasta).

• W Podbeskidziu każdy wynik inny niż powrót do Ekstraklasy zostanie tej wiosny uznany za porażkę. Zimą szefowie klubu zdecydowali się wzmocnić ofensywę. Drużynę zasilili Mateusz Marzec, wicekról strzelców Fortuna 1 Ligi i doświadczony napastnik Kamil Biliński.

• W Bielsku-Białej aspirujące do Ekstraklasy Podbeskidzie zmierzy się z Wigrami. Drużyna z Suwałk na wiosnę będzie walczyć o pierwszoligowy byt. Początek spotkania o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Łukasz Klimaniec

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki ONLINE. Wzmocnione zimą Podbeskidzia aspiruje do ekstraklasy. O sile Górali jako pierwsza na wiosnę przekona się ekipa Wigier. Początek spotkania w Bielsku-Białej w niedzielę 1 marca o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki ONLINE

Cel Podbeskidzia na wiosnę jest jasny - zespół ma wrócić do ekstraklasy. Ekipa z Bielska-Białej posiada mocne podstawy do tego, by myśleć o promocji. Górale przezimowali na trzecim miejscu z nieznaczną stratą do lidera. Co więcej drużyna została poważnie wzmocniona. Przyszedł przede wszystkim Mateusz Marzec. 25-letni ofensywny pomocnik lub skrzydłowy jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Fortuna 1. Ligi.

Do drużyny spod Klimczoka dołączył również Kamil Biliński, który ostatnie półtora roku spędził w łotewskim FC Ryga. Wcześniej grał na Litwie w barwach Żalgirisu Wilno, w Rumunii dla Dinama Bukareszt, a w Polsce ostatnio reprezentował barwy Śląska Wrocław i Wisły Płock.

Jesienią Podbeskidzie prezentowało atrakcyjny dla oka styl gry. Przed własną publicznością prawie nie traciło punktów. Poskutkowało to wzrostem frekwencji. W porównaniu do poprzedniego sezonu, na mecze Górali przychodzi prawie dwa razy więcej widzów. - Plan pozostaje taki sam. W każdym meczu będziemy grać o zwycięstwo. Po każdym spotkaniu mamy zejść z boiska z przeświadczeniem, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by wygrać - podkreśla trener Krzysztof Brede.

Ekipa Wigier cel ma zupełnie inny - przystąpi do walki o utrzymanie. Po jesieni plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Traci punkt do Chrobrego Głogów, który zajmuje ostatnia bezpieczną pozycję. Zimą do zespołu trafiło aż dziesięciu nowych zawodników. W tym gronie są znani z występów w 1 lidze - Martin Dobrotka (ostatnio Stal Mielec) czy Ekstraklasie - Denis Gojko (wypożyczenie z Piasta). Do Wigier dołączyli także obcokrajowcy. Mowa o afgańskim pomocniku Adamie Najemie (dotychczas w piłkę grał w USA) i szwedzkim napastniku Johanie Oremo. 33-latek jesienią pauzował z powodu kontuzji kolana, ale na koncie ma niemal 60 bramek w szwedzkiej ekstraklasie.

W meczach sparingowych Wigry zanotowały trzy wygrane (5:1 z Olimpią Zambrów, 4:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i 3:0 z FK Riteriai Wilno), dwa remisy (0:0 z Żalgirisem Wilno i 2:2 z Wisłą Kraków) i dwie porażki (1:3 z Resovią Rzeszów i 0:1 z FK Panevezys).

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji z meczu Podbeskidzie - Wigry. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15.