Zagłębie Lubin

4

1 2 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru! Dobranoc!

• Aż cztery rzuty karne obserwowaliśmy w tym spotkaniu. Problem dla Podbeskidzia w tym, że Zagłębie strzelało również bramki z gry i chyba zasłużenie awansuje do kolejnej fazy rozgrywek.

• Koniec meczu w Bielsku-Białej! Zagłębie Lubin po dobrym spotkaniu wygrywa po dogrywce z Podbeskidziem 4:2!

• Tomasz Nowak zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

• Michał Rzuchowski świetnie przyjął piłkę w polu karnym rywali, obrócił się z rywalem na plecach ale oddał fatalny strzał!

• Natomiast Ivan Martin zmienił Marko Roginića.

• Dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Łukasz Sierpina pojawił się za Serhija Miakuszko

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Dejan Drażić skutecznie wykonuje "jedenastkę"!

• Coś niesamowitego! Kolejny faul w polu karnym Podbeskidzia i kolejny rzut karny!

• Znakomita akcja gospodarzy po której do piłki dopadł Samuel Mraz! Ten mocnym strzałem nie dał żadnych szans Michalowi Peskovićowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Samuel Mraz zdobywa bramkę dającą prowadzenie Zagłębiu!

• Zaczynamy dalszą część rywalizacji!

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Łukasz Poręba oddał strzał z narożnika pola karnego, jednak uderzenie zostało zablokowane.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Serhij Miakuszko zdobywa bramkę na 2:2!

• Jeszcze Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką za protesty.

• Kolejny rzut karny w tym spotkaniu dla Podbeskidzia! Tym razem po faulu obrońcy Zagłębia we własnym polu karnym!

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Podbeskidzia najlepiej odnalazł się Lorenco Simić, który sytuacyjnym uderzeniem dał prowadzenie Zagłębiu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Lorenco Simić zdobywa bramkę na 2:1!

• Dmytro Baszłaj zagrał ręką we własnym polu karnym, ale tym razem arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

• Rozpoczynamy dogrywkę w Bielsku-Białej!

• Koniec drugiej części spotkania wciąż bez rozstrzygnięcia. Za moment będziemy mieli dogrywkę!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Jakub Bednarczyk wchodzi na boisko za kontuzjowanego Kacpra Chodynę.

• Kacper Chodyna doznał kontuzji, ale na razie żaden z zawodników nie pojawił się na murawie.

• Milan Rundić ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Serhij Miakuszko uddał strzał z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Konrad Forenc.

• Dejan Drażić stanął przed znakomitą szansą na bramkę dającą prowadzenie, ale zawodnik Zagłębia nie zdołał oddać dokładnego strzału!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Dejan Drażić doprowadza do wyrównania!

• Obrońca Podbeskidzia zagrywa ręką we własnym polu karnym i teraz Zagłębie ma szansę na bramkę z rzutu karnego!

• Tomasz Nowak zastępuje Desleya Ubbinka.

• Patryk Szysz dośrodkował piłkę w pole karne Podbeskidzia, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

• Natomiast Michał Rzuchowski zmienił Mateusza Marca.

• Dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Maksymilian Sitek zastąpił Jakuba Bierońskiego

• Lubomir Guldan został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Samuel Mraz zastępuje Roka Sirka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Serhij Miakuszko zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu!

• Rzut karny dla Podbeskidzia po zagraniu ręką jednego z obrońców gości!

• Desley Ubbink zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale fantastyczną interwencją popisał się Konrad Forenc wybijając piłkę na poprzeczkę!

• Zagłębie miało szansę po rzucie wolnym, ale Lorenco Simić faulował rywala w polu karnym gospodarzy.

• Po ładnej akcji gości głową uderzał jeden z graczy Zagłębia, ale futbolówka powędrowała nad bramką Podbeskidzia.

• Dmytro Baszłaj również otrzymał żółtą kartkę za zagranie ręką.

• Dejan Drażić ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Patryk Szysz uderzył z rzutu wolnego, ale świetną interwencją popisał się Michal Pesković!

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Jak na razie mecz bez większej historii.

• Serhij MIakuszko spróbował swoich sił, zawodnik Podbeskidzia stanął przed znakomitą szansą na zdobycie bramki, ale po raz kolejny górą Konrad Forenc.

• W odpowiedzi Patryk Szysz przeprowadził indywidualną akcję, ale jego uderzenie powędrowało wprost w ręce Michala Peskovića.

• Serhij Miakuszko uderzył z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Konrad Forenc.

• Marko Roginić wpadł w pole karne Zagłębia i oddał strzał, który jednak został zablokowany.

• Mateusz Marzec zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę gości o dobrych kilka metrów.

• Desley Ubbink popędził lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne gości. Obrońcy Zagłębia pewnie wybili piłkę na rzut rożny.

• Łukasz Poręba zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu wylądowała w rękach Michala Peskovića.

• Serhij Miakuszko pokusił się o indywidualną akcję, ale gracz Podbeskidzia został zatrzymany pod polem karnym rywali.

• Ponownie Gergo Kocsis w roli głównej, tym razem Węgier oddał strzał z dalszej odległości, ale Konrad Forenc skutecznie interweniował.

• Gergo Kocsis otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia, obrońcy gospodarzy skutecznie wyekspediowali piłkę poza własne pole karne.

• Podbeskidzie próbuje nieśmiało skonstruować jakąś akcję, ale na razie nie wychodzi z tego nic dobrego.

• Lorenco Simić uderzył z rzutu wolnego, ale pewną interwencją popisał się Michal Pesković.

• Zagłębie coraz śmielej poczyna sobie na połowie przeciwników. Ładna akcja "Miedziowych" zakończyła się tylko rzutem rożnym.

• Początek meczu bardzo spokojny, oba zespoły badają przeciwników. Dłużej przy piłce utrzymuje się Zagłębie, ale na razie nie potrafią zbliżyć się do bramki gospodarzy.

• Rozpoczynamy spotkanie w Bielsku-Białej!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę stadionu w Bielsku-Białej, a więc za moment rozpoczniemy ten pojedynek.

• W obu drużynach dzisiaj wystąpi wielu zawodników, którzy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy zazwyczaj siedzą na ławce rezerwowych.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Figiel, Gach, Laskowski, Martin, Nowak, Rzuchowski, Sierpina, Sitek.

• Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Hładun (Br.), Bartolewski, Bednarczyk, Dudziński, Jończy, Kruk, Mraz, Reese, Wójcicki.

• Oba zespoły po raz ostatni mierzyły swoje siły półtorej tygodnia temu. W meczu PKO Ekstraklasy Podbeskidzie wygrało na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin 2:1. Teraz "Miedziowi" chcą wziąć rewanż na beniaminku PKO Ekstraklasy.

• W poprzedniej rundzie Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 1:0, natomiast Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1.

• W jednym z ostatnich meczów 1/16 Pucharu Polski Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

DW, RM

podbeskidzie zagłębie online

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©brak

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin ONLINE. Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała nadrobią dziś zaległość w Fortuna Pucharze Polski. W ramach 1/16 tych rozgrywek zmierzą się na własnym boisku z Zagłębiem Lubin. Pierwotnie spotkało miało się odbyć 29 października, ale było to kolejne starcie odłożone w czasie przez przypadki koronawirusa w polskich drużynach. Piłkarski grudzień na najwyższym poziomie zaczniemy więc w Bielsku.

Podbeskidzie - Zagłębie ONLINE

To będzie drugi w ciągu ostatnich siedmiu dni mecz między Podbeskidziem a Zagłębiem. Oba zespoły 24 listopada spotkały się w PKO Ekstraklasie. Bielszczanie odnieśli wówczas zwycięstwo 2:1, a gole dla gospodarzy strzelili Mateusz Marzec i Desley Ubbink.
To jedna z dwóch wygranych zespołu Krzysztofa Brede w tym sezonie. - Chcielibyśmy w Pucharze odegrać znaczącą rolę, dlatego mocno przygotowujemy się do środowego występu. Mobilizuje nas też rozczarowanie po ostatnim występie ligowym - nie ukrywa szkoleniowiec gospodarzy.

Zagłębie Lubin może nie należy obecnie do czołówki polskiej ekstraklasy, to nadal jest bardzo mocnym zespołem. Ostatnią wygraną z Wisłą Kraków Miedziowy przerwali passę czterech spotkań bez zwycięstwa. Wcześniej jednak pokonali ówczesnego lidera - Górnika Zabrze - 2:0 i Jagiellonię 1:0.

Podbeskidzie - Zagłębie NA ŻYWO. W 1/32 finału Podbeskidzie wygrało w Rzeszowie ze Stalą 1:0, a Zagłębie, również na wyjeździe, pokonało 3:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Największym osiągnięciem Górali w historii ich występów w Pucharze Polski są półfinały w 2011 i 2015 roku. W poprzedniej edycji odpadli już w 1/32 finału. Miedziowi z pewnością doskonale pamiętają finał na Stadionie Narodowym w 2014 roku. Prowadzony przez Oresta Lenczyka zespół Zagłębia przegrał po rzutach karnych z Zawiszą Bydgoszcz.

Zespoły, które przegrywają w 1/16 finału Pucharu Polski otrzymują 45.000 zł, zwycięzcy gwarantują sobie wypłatę co najmniej 90.000 zł.

Podbeskidzie - Zagłębie Lubin TRANSMISJA I STREAM

Mecz Podbeskidzie - Zagłębie odbędzie się we wtorek, 1 grudnia o godz. 17:40. Transmisję na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin przeprowadzi Polsat Sport. Internetowy STREAM online dostępny jest pod adresem Ipla.tv i kosztuje jednorazowo 5 zł. Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA SPORT.

Tekstowa relacja LIVE prowadzona przez naszego korespondenta dostępna będzie tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Kliknij w poniższy baner, by przejdź do relacji.