Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Zagłębie Lubin

1

Zagłębie Lubin

0

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel

• Koniec spotkania. Podbeskidzie pokonuje Zagłębie 1-0 po strzale Ziajki. Podbeskidzie wyprzeda w tabeli Korone, Wisłę i Lecha. Nie był to wielki mecz, ale gospodarze pokonali gości. W grze "Miedziowych" nie było widać żadnych pozytywów. Z taką grą drużyna Pavela Hapla spadnie z ligi.

• Świetny powrót Malinowskiego i Podbeskidzie jest przy piłce. Nic już nie przeszkodzi w gospodarzom w sięgnięciu po trzy punkty.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia.Wykonany krótko i zawodnik gospodarzy niczym Włodzimierz Smolarek gra na czas.

• Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie tak zdecydował sędzia dzisiejszego spotkania Tomasz Garbowski.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Dobrze dziś grający Sylwester Patejuk opuszcza boisko a w jego miejsce Adrian Sikora.

• Rzut wolny dla drużyny z Zagłębia Lubin.Około dwadzieścia cztery metry do bramki Podbeskidzia.Pawłowski wysoko nad bramką. Źle podszedł do tego strzału.

• Kartka dla Rymaniaka.

• Dziwna decyzja trenera gości.Z boiska schodzi jedyny napastnik na boisku Darvydas Sernas a w jego miejscę David Abwo.

• Żółta kartka dla Rymaniaka za faul na Malinowskim. Zawodnik Zagłębia Lubin będzie pauzował w następnym spotkaniu z Cracovia.

• Małkowski do Traore i mamy parade meczu Zajaca. Świetna akcja Zagłębia Lubin. Bardzo dobre dośrodkowanie Małkowskiego. Mamy rzut rożny dla Zagłębia. Zajac mija się z piłką na szczęście dla gospodarzy akcję wyjaśniają obrońcy Podbeskidzia.

• Demjan do Ziajki i piłka trafia w słupek. Dobra akcja zespołowa Podbeskidzia Bielsko-Biała. Drużyna gospodarzy mogła przypieczętować swoje zwycięstwo.

• Podbeskidzie gra bardzo blisko, agresywnie.Nie pozwala Zagłębiu Lubin na grę. Drużyna gości z taką grą, niestety opuści naszą ligę.

• Od 25 listopada Richard Zajac nie stracił bramki po raz ostatni bramkarza gospodarzy pokonał Cani. Mamy już 355 minut bez straty bramki.

• Co raz więcej jest miejsca na boisku. Piłkarze obu zespołów mają co raz mniej sił. Obie drużyny przestały grać pressingiem.

• Znów rzut rożny dla Podbeskidzia.Po raz kolejny Patejuk ostro dośrodkowuje na szczęscie dla gości pewnie piłkę łapie Aleksander Ptak.

• Z boiska schodzi Elton Lira a w jego miejsce wchodzi Maciej Małkowski.

• Demjan trafia w nogę Banasia i od rzutu rożnego gospodarze.Bardzo groźne dośrodkowanie Patejuka piłkę na szczęscie gości piąśtkuje Aleksander Ptak. Kolejny rzut rożny i interwenuje Rymianiak.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. Po raz kolejny Patejuk,który dośrodkowuje wprost na głowę Banasia. Arbiter zauważył faul na Coscie i od rzutu wolnego Zagłębie Lubin

• Zmiana w drużynie gośći Z boiska schodzi Adrian Rakowski a w jego miejsce Mouhamadu Traore. Jest to zmiana zawodnika defensywnego na ofensywnego. Miejmy nadzieję, że Zagłębie zacznie grać lepiej w ofensywie i może pokusi się o strzelenie gola.

• Patejuk z dystansu, niestety piłka mija bramkę Ptaka w bezpiecznej odległości. Dobra próba dobrze spisującego się dzisiaj Sylwestra Patejuka.

• Faul Bilka na Patejuk

• Demjan korzysta z niedokładnego podania Bilka. Król dośrodkowuje, ale niedokładnie.

• Podbeskidzie gra bardzo głęboko. Kolejny raz Zagłębie zagrywa do nikogo.Drużyna gości powinna dłużej utrzymywać się przy piłce.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy.Na boisko wchodzi Piotr Malinowski w miejsce Macieja Rogalskiego

• Patejuk popisuje się świetną akcją indywidualną. Wygrał rywalizację z czterema zawodnikami Zagłębia Lubin i uderza nad bramką Aleksandra Ptaka. Bardzo dobra akcja zawodnika Podbeskidzia.

• Rogalski z rzutu wolnego.Nie wiele brakowało a ktoś by przeciął dośrodkowanie.Ptak został w bramce nie wychodził do dośrodkowania .

• Rzut rożny dla Zagłębia Lubin. Piąstkuje Zajac i mamy kontratak. Niestety tylko dwóch piłkarzy wychodzi z akcją . Adam Banaś fauluje zawodnika Podbeskidzia i mamy żółtą kartkę.

• Strata Sernasa.Z kontrą Podbeskidzie jednak Sernas bardzo dobrze odbiera piłkę. Tak powinien zachowywać się napastnik po stracie piłki.

• Szymon Pawłowski już dziewięć razy dośrodkowywał To może robić wrażenie. Zagłębie stara się budować akcję a Podbeskidzie czeka na kontre.

• Rogalski trafia w Banasia. Rzut rożny dla Podbeskidzia.Z korneru Rogalski dośrodkowuje prosto w ręcę Aleksandra Ptaka.

• W przerwie nastąpiła zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Matej Nather a w jego miejsce Liad Elmalich.

• Początek drugiej częsci spotkania

• Podbeskidzie aktualnie wyprzedza w tabeli Lecha. Zagłębie osiada na dnie. Rzućcie okiem na tabelę Ekstraklasy!

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Następuje koniec pierwszej połowy. Jak na razie Podbeskidzie prowadzi z Zagłębiem Lubin. Jestęsmy jak na razie świadkami niezłego spotkania. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy kolejne bramki.

• Pierwsza część spotkania potrwa minutę dłużej.

• Żólta kartka dla Króla. Zawodnik Podbeskidzia nadepnął Bilka. Słowaka ten faul Króla napewno bolał.

• Ależ błąd Zajaca. Bramkarz Podbeskidzia mija się z piłką. Pawłowski dośrodkowuje i po raz kolejny Zajac nie pewnie wychodzi do dośrodkowania. Mamy kolejny rzut rożny. Uderzenie techiczne Banasia mija bramkę gospodarzy. Obrońca Zagłębia Lubin bardzo dobrze dzisiaj włącza się do akcji ofensywncyh.

• Costa do Sernasa jednak skutecznie interwenjuje Juraj Dancik. Podbeskidzie cofneło się na własną połowę. Swojej szansy będą szukać najprawodopobniej w kontrach. Zagłębie jak na razie rozgrywa głównie piłkę w środku pola.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Łukasza Mierzejewskiego.

• Z rzutu wolnego Zagłębie Lubin. Pawłowski głęboko dośrodkowuje jednak piłkę dobrze piąstkuje Richard Zajac.

• Ziajka i 1-0. Podbeskidzie obejmuje prowadzenie. Bardzo dobra akcja . Łatka poszedł na pełny obieg Dośrodkowanie pierwsza klasa i Ziajka bardzo dobrze uderza do bramki Zagłębia Lubin. Świetna akcja Dariusza Łatki i Sebastiana Ziajki. Miejmy nadzięję, że po tej bramce będziemy świadkami lepszego spotkania.

• Vidanov ucierpiał w starciu z Rogalskim. Na moment boisko opuszcza Bułgar.

• Costa w pole karne do Sernasa, ale nie było to dokladne zagranie. Podbeskidzie jak na razie cofneło się bardzo głęboko.Drużyna Zagłębia Lubin zaczyna przeważać w posiadaniu piłki.

• Rymaniak do Bilka i piłkę łapie Richard Zajac. Bardzo dobra akcja Zagłębia Lubin.Zawodnicy Zagłębia "rozklepali obronę Podbeskidzia.To uderzenie mogło zaskoczyć Richarda Zajaca jednak bramkarz Podbeskidzia był bardzo dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

• Vidanov do Ptaka zagrywa głową. Było to niebezpieczne, ponieważ Demjan prawie doszedł do tej piłki. Vidanov gra dziś bardzo niepewnie.

• Patejuk uderza z dystansu jednak piłkę łapie Aleksander Ptak. Bardzo dobra próba zawodnika Podbeskidzia Bielsko- Biała.

• Strzał Dariusza Łatki mija bramkę Aleksandra Ptaka. Była to najlepsza sytuacja na zdobycie gola przez Podbeskidzie. Gdyby strzelił celniej mogła by to być bramka

• Zaglębie wywalczyło rzut rożny. Rymianiak uderza z woleja jednak piłka mija bramkę Zajaca. Był to pierwszy strzał na bramkę Zajaca. Dobra próba, która mogła się zakończyć bramką, gdyby Rymianiak strzelil celniej.

• Demjan na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego drużyna Zagłębia.

• Lira dośrodkowuje jednak piłkę łapie Zajac.Brazylijczyk popisał się bardzo dobrą akcją. Pokazał swoje bardzo wysokie indywidualne umiejetności techniczne. To dobrze wróży dla Zagłębia Lubin.

• Demajn uwolnił się z pod opieki obrońcy. Kolejny błąd Vidanova. Demjan uderzał, niestety daleko od bramki. Lepszym zakończeniem tej akcji było by podanie do lepiej ustawionego kolegi z drużyny.

• Pawłowski uderza jednak obok bramki. Dobra próba, niestety piłka mija bramkę bramkarza Podbeskidzia w bezpiecznej odległości.

• Sernas w polu karnym wykłada piłkę, ale za lekko i piłkę przejmuje Łukasz Mierzejewski. Rzut z autu dla Zagłębia Lubin. Mecz jak na razie toczy się głównie w środku pola. Żadna z ekip jak na razie nie stworzyła sobie sytuacji do zdobycia gola

• Rzut rożny dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Z narożnika Patejuk tym razem nieco lepiej, ale dobrze wybijał piłkę Elton Lira.

• Rzut wolny dla Zagłębia Lubin. Pawłowski,ale nie mial żadnych problemów z interwencją Matej Nather

• Ostrzeżenie dla Demjana po faulu na Vidanowie. Kolejny faul i zawodnik Zagłębia Lubin otrzyma żółtą kartkę.

• Na stadionie obecni są kibice Zagłębia Lubin, którzy bardzo głośno wspierają swoich pupili.

• Rzut rożny dla drużyny Roberta Kasperczyka. Patejuk dośrodkowuje,ale tu interwenjuje Elton Mira.

• Faul Bilka. Rzut wolny dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zagranie bezpośrednio w bramkę, ale nie dał się zaskoczyć Aleksander Ptak.

• Następuje rozpoczęcie spotkania. Niech wygra lepszy! Miejmy nadzieję, że zobaczymy dziś kilka bramek.

• Obie drużyny właśnie wychodzą na murawę.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Garbowski(Opole).

• Faworytem bukmacherów jest drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała. Za postawioną złotówkę zyskujemy 2,10. Kurs na Zagłębie Lubin wynosi 3,30. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami bardzo dobrego widowiska, ponieważ obie drużyny będą chciały wygrać na wszelką cenę. Kto będzie lepszy przekonamy się za dziewięćdziesiąt minut.

• Drużyna Roberta Kasperczyka pokonała na wyjeździe Widzew Łódz 1:0, po bramce Sylwestra Matejuka, który w czwartej minucie dodatkowo nie wykorzystał rzutu karnego. W drużynie Górali w dzisiejszym spotkaniu na pewno nie wystąpią Sławomir Cieniała oraz Mariusz Sacha, a także Marek Sokołowski.

• W poprzedniej kolejce zespół Pavela Hapala podejmował na własnym spotkaniu mistrza Polski Wisłę Kraków. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Zagłębia Lubin zdobyli Adam Banaś, który został nowym kapitanem „Miedziowych” oraz David Abwo.

• Po serii osiemnastu spotkań drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. Drużyna Zagłębie Lubin jest czerwoną latarnią, ponieważ zajmuje szesnaste ostatnie miejsce z dorobkiem czternastu punktów.

• W przerwie zimowej do drużyny Pavela Hapala dołączyło pięciu zawodników. Nowymi zawodnikami są Adam Banaś z Górnika Zabrze, Jiri Bilek, który występował ostatnio w rezerwach FC Kaiserslautern, Ivan Hodur doświadczony słowacki pomocnik, który ma na swoim koncie dwanaście meczów w reprezentacji Słowacji oraz Brazylijczyk Elton Lira i Bułgar Paweł Widanow. Z ekipy „ Miedziowych” odeszli Damian Dąbrowski, Michał Hanek, Szymon Kopias i Błażej Telichowski. Drużyna „Górali wzmocniła się następującymi piłkarzami: Damian Bartek, Ivan Curie, Liad Elmalich, Łukasz Mierzejewski, Mariusz Mikoda oraz Wojciech Reiman.

• Witam serdecznie i zapraszam na relację ze spotkania pomiędzy Podbeskidziem Bielsko- Biała, a Zagłębiem Lubin.