Podbeskidzie - Górnik Łęczna 1:0. Górale wymęczyli przełamanie. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW

PD, JAK
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE FOT. JAK
Dokładnie 2365 widzów obejrzało dzisiejszy mecz 13. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Górnika Łęczna 1-0. Gola na wagę zwycięstwa dla Górali strzelił w pierwszej połowie Kamil Biliński.

Kibice Górali byli tak spragnieni zwycięstw swojej drużyny, że zapewne nie będą mieli za złe mało porywającego stylu, w jakim Podbeskidzie zgarnęło komplet punktów.

Pierwsza połowa nie przyniosła wielu emocji. Goście z Lubelszczyzny nie dali się zdominować, ale ich bramkarz Maciej Gostomski skapitulował po akcji Joana Romana i Kamila Bilińskiego. Błyskotliwy Hiszpan przedryblował kilku przeciwników, wyłożył piłkę snajperowi Górali, a ten ze stoickim spokojem zdobył swoją siódmą bramkę w tym sezonie.

Podbeskidzie wygrało u siebie pierwszy raz od 31 lipca i zachowało czyste konto, co udało mu się dopiero trzeci raz w tym sezonie.