KLM
Podbeskidzie w meczu z Wartą Poznań dopingowało blisko 5 tys. kibiców. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia, naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Łukasz Klimaniec
Prawie pięć tysięcy kibiców obejrzało poniedziałkowe zwycięstwo Podbeskidzia nad Warta Poznań w Bielsku-Białej na Stadionie Miejskim. Dzięki tej wygranej Górale zostali liderami tabeli.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej z Wartą Poznań 2:0 i zostało liderem tabeli I ligi. Szlagier kolejki przyciągnął na bielski stadion blisko 5 tysięcy kibiców.

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

- Mecz z trybun ogląda 4998 kibiców, z czego okrągłe 600 jest na meczu Podbeskidzia po raz pierwszy - poinformowali w trakcie drugiej połowy przedstawiciele klubu.

To najlepsza frekwencja tej rundy - przed tygodniem mecz z Wigrami Suwałki obejrzało 4380 widzów. Dobra frekwencja na stadionie to nie tylko efekt coraz lepszej postawy Góral,, ale także efekt klubowej akcji - z okazji Dnia Kobiet wszystkie panie mogły na to spotkanie kupić bilet za 1 zł.

W przerwie meczu na murawie Stadionu Miejskiego zaprezentowali się gracze Kuloodpornych Bielsko-Biała. Ampfutbolowi mistrzowie Polski – Krzysztof Wrona, kapitan Kuloodpornych i Piotr Mizera pokazali kilka zagrań promując przy okazji tę dyscyplinę sportu i zbliżający się finałowy turniej ampfutbolowej Ligii Mistrzów w Bielsku-Białej.