• Rybicki! Znowu Lenarcik daje radę, broniąc mocny strzał z 12. metra!

• Lenarcik instynktownie broni strzał Augustyniaka! Było blisko!

• Druga odsłona jest troszkę żywsza, troszkę.

• Rybicki ściął do środka i uderzył z 12. metra w krótki róg, ale dobrze w bramce spisuje się Lenarcik.

• Demianiuk zmienia Gierszewskiego..

• Wrzesiński z 12. metra minimalnie się pomylił!

• Rybicki zakończył atak gospodarzy strzałem minimalnie nad poprzeczką bramki Lenarcika!

• Kontra gospodarzy zakończyła się próbą Dmowskiego, który został zablokowany.

• Chyła wywalczył korner dla Pogoni.

• Siedlczanie zablokowali teraz dwa strzały przyjezdnych.

• Zakotłowało się pod bramka Lenarcika, ale w decydującej fazie Augustyniak nie trafił w piłkę!

• Dmowski zastępuje Paczkowskiego.

• Dzisiejsze zawody obserwuje 1632 widzów.

• Zapalac za faul na Wrzesińskim został upomniany.

• Spokojne tempo początkowych minut po przerwie.

• Stanisławski wygrał siłowy pojedynek z Żytką, ale fatalnie przestrzelił.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Gramy!

• Wracamy do Siedlec. Za kilka minut początek drugiej odsłony.

• KONIEC! Do przerwy bez bramek!

• Paczkowski ukarany kartką.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez dwójkę Rybicki-Wrzesiński. Po dwóch podaniach na strzał zdecydował się ten pierwszy, ale został przyblokowany.

• Rachwał zagrał miękko w szesnastkę, a tam Michalski po uderzeniu głową był bliski trafienia do siatki!

• Czech musiał opuścić murawę z powodu kontuzji.

• Augustyniak wywalczył korner.

• Szymorek zmienia Cvernę.

• Rybicki nikogo nie znalazł dośrodkowaniem z prawej strony boiska.

• Oba zespoły grają dosyć kiepsko. Wynik, niestety to odzwierciedla.

• Rybicki mocno uderzył z 25. metrów, a w bramce dobrze interweniuje Lenarcik.

• Chyła został ukarany żółtą kartką.

• Zapalac rozpoczął kontrę gości. Następnie Czech zacentrował w szesnastkę, a dosyć lekki strzał głową oddał Stanisławski.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Augustyniaka. Mecz bez 100% szansy strzeleckiej jak na razie.

• Bełchatowscy kibice są już na sektorze gości.

• Były snajper Radomiaka wraca na murawę.

• Przerwa w grze, na murawie leży Stanisławski.

• Gołębeiwski zgrał piłkę do Rybickiego, a ten z 13. metra uderzył prawą nogą. Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu.

• Gołębiewski na 3. metrze chciał wystawić piłkę do Wrzesińskiego, ale został przyblokowany.

• Gierszewski ukarany kartką.

• Zapalac uderzył nad bramką, a na stadion przyjechał autokar z kibicami GKS-u.

• Jeden z przyjezdnych został sfaulowany na 25. metrze. Będzie groźnie.

• Paczkowski zagrał prostopadle do Gołębiewskiego, ale zrobił to za mocno i futbolówka ląduje w rękawicach Lenarcika.

• Wroński rozpoczął kontrę gości i szybko stracił piłkę, ale arbiter dopatrzył się przewinienia.

• Czekamy na pierwszy, celny strzał. Jak na razie sporo walki na boisku.

• Siedlczanie graja dziś w biało-niebieskich kompletach, a goście w zielono-czarnych.

• Chyła blokuje dobre uderzenie Wrońskiego z wysokości linii pola karnego!

• Jonkisz zablokowany na 15. metrze.

• Lenarcik pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Mocna centra Augustyniaka, a jeden z defensorów GKS-u wybija piłkę na korner.

• Ostre starcie Wrońskiego z Gołębiewskim.

• Od środka zaczynają gospodarze! GRAMY! GRAMY!

• Cezary Demianiuk został uhonorowany nagrodą za najlepszego piłkarza Pogoni w poprzednim sezonie.

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Zawody poprowadzi dziś na co dzień gwiżdżący w Ekstraklasie Mariusz Złotek.

• ławka rezerwowych gospodarzy: Frąckowiak, Wójcik, Bodziony, Dmowski, Dybiec, Świerblewski, Krawczyk

• ławka rezerwowych gości: Krakowiak, Demianiuk, Papikyan, Ploj, Szymorek, Maciejewski, Flaszka

• Trener bełchatowian zaszokował wyjściową jedenastką.

• W Siedlcach dziś pochmurno i dosyć zimno, jak na końcówkę kwietnia.

• Pogoń ma na swoim koncie 31 punktów (15. miejsce), bełchatowianie natomiast zgromadzili trzy oczka więcej (12. miejsce).

• Absencja opiekuna Pogoni potrwa trzy mecze, w których to Bartosz Tarachulski poprowadzi biało-niebieskich.

• Przypomnijmy, że dzisiejsze zawody z wysokości trybun obejrzy trener Marcin Sasal. Został on w czwartek ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN.

• Na jesieni oba zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie w Bełchatowie.

• Witamy serdecznie z Siedlec! O godz. 18 rozpocznie się mecz 28. kolejki 1. ligi, w którym miejscowa Pogoń podejmie GKS Bełchatów!