• Niedziela domagał się rzutu rożnego i za dyskusję dostał żółtą kartkę.

• Ława uderzył z rzutu wolnego tuż nad okienkiem bramki.

• Trzy minuty doliczone.

• Akahoshi faulowany przed polem karnym. Mazurkiewicz dostał drugą żółtą kartkę u musi opuścić boisko.

• Poprzeczka po strzale Niedzieli, do dobitki nie doszedł jeszcze Szwoch. Ta akcja mogła odmienić jeszcze obraz końcówki spotkania. Teraz już chyba po meczu.

• Próbowała wyjść z kontrą Arka, ale dogranie Szwocha było niecelne.

• Atak pozycyjny Pogoni, która spokojnie rozgrywa piłkę.

• Coraz mniej czasu na odrobienie strat mają Arkowcy. A Pogoń nie zamierza zaprzestać ataków.

• Rogalski zmienia Kolendowicza.

• Akahoshi faulowany po prawej stronie przed polem karnym. Wrzutka z rzutu wolnego Akahoskiego, tam dobrze do piłki wyszedł Radler, ale uderzył niepilnowany nad bramką.

• Arka próbuje jeszcze konstruować akcje ofensywne, jednak tracą piłkę w środku pola. Sotirović próbował w polu karnym odegrać piłkę piętą, ale nie trafił.

• Ostatnia zmiana w Arce. Niedziela zmienia Kowalskiego.

• Po dalekiej wrzutce z rzutu wolnego niecelnie w polu karnym głową uderzył Szwoch.

• Na boisku pojawia się Sotirović, który zmienia żegnanego owacją Djousse.

• Po podaniu Akahoshiego Frączczak uderzył na bramkę, ale Juszczyk sparował piłkę na słupek i rzut rożny. Po wrzutce Japończyka wybił piłkę Mazurkiewicz.

• Pierwszy kontakt z piłką Szwocha. Jego strzał z dystansu pozostawiał jednak wiele do życzenia.

• Mateusz Szwoch zmienia Flisa. Młodzieżowiec za młodzieżowca.

• Radzewicz ładnie znalazł się na lewej stronie i zacentrował, ale koledzy nie potrafili wykończyć jego dośrodkowania.

• Djousse wyszedł na dobrą pozycję, ale zwolnił akcję i stracił piłkę, podając niecelnie.

• Dobra akcja Arki, ale przerwana przed polem karnym.

• Arka w drugiej połowie gra słabo i trudno będzie jej wrócić jeszcze do gry. A Pogoń stara się kontrolować grę.

• Schodzi z boiska Edi. W jego miejsce Akahoshi.

• Ława z linii pola karnego uderzył na wślizgu i zdobył ładną bramkę.

• Z boiska zszedł Ivanowski. W jego miejsce Surdykowski.

• Bartosz Ława strzela na 3:1!

• Djousse bohaterem Pogoni! Po podaniu Kolendowicza z prawej strony Kameruńczyk umieścił piłkę w pustej bramce!

• Djousse próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie zareagował na jego upadek. Słusznie.

• Teraz lepiej rozgrywać akcję stara się Arka. Ładnie Kowalski dryblował na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Wrzutka Ediego, jednak tym razem spokojnie obrońcy Arki wybijają piłkę.

• Djousse faulowany przez Radzewicza. Dobrze zastawił się Kameruńczyk, Radzewicz musiał pomagać sobie faulem.

• Ależ sytuacja Arki! Po strzale sprzed pola karnego Jarzębowskiego Janukiewicz wypuścił piłkę, dopadł do niej Ivanowski i z 3 metrów uderzył nad poprzeczką! Trudno o lepszą sytuację!

• Hricko wrzucił piłkę w pole karne z prawej strony, ale zdecydowanie za mocno i piłka wyszła za linię końcową. Dobre podłączył się Hricko do tej akcji.

• Janukiewicz przechwycił piłkę wrzuconą w pole karne Pogoni.

• Kolejny rzut rożny dla Pogoni. Tym razem Noll główkował tuż obok długiego słupka. Portowcy dominują w drugiej połowie.

• Benat uderzył obok bramki.

• Rzut rożny dla Pogoni. Wrzucał Edi, a po główce Radlera piłka minimalnie minęła słupek. Najlepsza okazja w drugiej połowie!

• Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony pola karnego. Edi zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

• Ależ okazja Pogoni. Po wrzutce z lewej strony bliski szczęścia był Frączczak, ale jego strzał zewnętrzną częścią stopy minął bramkę.

• Djousse przyjął piłkę w polu karnym, ale nie zdołał już celnie strzelić i sprzed bramki wybił obrońca.

• Po szybkiej kontrze Edi dostał podanie na wolne pole, ale zabrał się z piłką za wolno i wróciła obrona. Podanie Ediego było później przechwycone.

• Rzut rożny dla Pogoni. Krótko rozegrany, a po centrze wybił piłkę Mazurkiewicz.

• Ivanovski po indywidualnej akcji uderzył sprzed pola karnego, ale pewnie złapał piłkę Janukiewicz.

• Szybko Edi zagrał na lewe skrzydło, jednak po wrzutce w pole karne Kolendowicza piłkę przechwycił Juszczyk.

• Drugą połowę rozpoczęła Arka.

• Pierwsza połowa dostarczyła nam wielu emocji. Gra toczy się w szybkim tempie, obie ekipy stwarzają sobie okazje, chociaż często są one wynikiem błędów. Na trybunach również jest gorąco, kibice stają na wysokości zadania.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie mamy remis 1:1.

• Djousse faulował Mazurkiewicza w ataku.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Kolendowicz nie sięgnął piłki zagranej przez Ediego w polu karnym.

• Po błędzie Frączczaka było groźnie w polu karnym Pogoni, jednak piłkarze Arki nie potrafili skorzystać z prezentu.

• Kuklis minął Hrickę w polu karnym, ale został zablokowany przez Frączczaka.

• Po rzucie wolnym i wrzutce Ediego w pole karne błąd w obronie popełnili Arkowcy i musieli ratować się wybiciem na rzut rożny.

• Zółta kartka dla Jarzębowskiego za faul taktyczny.

• Radzewicz wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale nikogo z kolegów nie było tam gdzie trzeba.

• Po wrzutce Kolendowicza z lewej strony w polu karnym przeszkadzali sobie Djousse i Frączczak. A mogło być groźnie.

• Ależ szczęście miała teraz Pogoń. Po błędach w defensywie piłka wylądowała na poprzeczce. Intuicyjnie wybronił w tej sytuacji Janukiewicz.

• Rzut rożny dla Arki po wrzutce Kowalskiego z prawej strony.

• Kolejna szansa Ivanovskiego, który sam postanowił wykończyć akcję. Dobrze obronił tym razem Janukiewicz.

• W odpowiedzi od razu akcja Pogoni, ale tym razem strzał głową Djousse wylądował w rękawicach Juszczyka.

• Macedończyk dostał długie podanie z prawej strony, przyjął piłkę na klatkę piersiową i oddał strzał z pola karnego. Bardzo ładna bramka. Błąd popełnił Noll, który źle obliczył lot piłki i minął się z nią, co pozwoliło przyjąć ja Ivanovskiemu.

• Ivanowski zdobywa wyrównującą bramkę!

• Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony. Wrzucił Edi, ale tym razem Juszczyk pewnie złapał.

• Kontra Arki, ale Kowalski zaplątał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę.

• Andradina oddał strzał z woleja z 16 metrów, ale piłka minęła bramkę.

• Arka stara się konstruować kolejne ataki, ale Pogoń dobrze ustawia się w defensywie i nie pozwala gościom na zbyt wiele.

• Kowalski dogrywał do Flisa, ale uprzedzili go obrońcy.

• Arka mogła wyjść z dobrą akcją, ale Flis zagrał niedokładnie i goście stracili piłkę.

• Kibice Pogoni ciągle prowadzą doping. Kibiców z Gdyni przyjechało dzisiaj 650. Miejscowych jest około 7500.

• Próbowała odpowiedzieć Arka. Uderzał Kuklis, jednak dobrze interweniował Janukiewicz.

• Szybko objęte prowadzenie może dodać skrzydeł Portowcom, niesionym dopingiem kibiców.

• Edi wrzucił piłkę z rzutu wolnego, z obrońcami zderzył się interweniujący Juszczyk, a do odbitej piłki dopadł Djousse i spokojnie umieścił ją w siatce.

• 1:0 dla Pogoni! Djousse!

• Żółta kartka dla Mazurkiewicza za faul na Djousse.

• Na razie oba zespoły mają problemy, żeby stworzyć sobie dogodne okazje. Dużo walki w środku pola.

• Okres gry w środku pola.

• Kolendowicz wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale Łągiewka wybił na rzut rożny.

• Piłka na wolne pole do Djousse, ale uprzedził go wychodząc przed pole karne Juszczyk.

• Na boisku leży Krajanowski. Żółtą kartką za faul na nim ukarany Kolendowicz.

• Ivanowski zdecydował się na uderzenie z przed pola karnego, ale obok bramki.

• Na razie Arka ma więcej z gry, ale żaden z zespołów nie stworzył dogodnej okazji.

• Na spalonym złapany Kolendowicz.

• Długa piłka Mazurkiewicza do Flisa, ale przechwytuje ją Hricko.

• Wrzutka w pole karne z kornera i z problemami łapie piłkę Juszczyk.

• Po szybkim ataku lewą stroną Pogoń wywalczyła rzut rożny.

• Arka atakowała lewą stroną, ale wszystko kończy się na spalonym Flisa.

• Rozpoczęła Pogoń.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Pogoń na bordowo w niebieskich spodenkach, Arka na żółto.

• W Szczecinie trwa już żywiołowy doping. Za chwilę piłkarze wybiegną na murawę.

• Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera. Mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Arką Gdynia zapowiadany jest jako mecz rundy. Obie drużyny są bardzo zmotywowane do tego by wygrać to spotkanie. Pogoń ma szansę zakończyć rundę jesienną na pozycji lidera, a Arka po słabym początku sezonu może dołączyć do ścisłej czołówki walczącej o awans. Nikt tu nie będzie odstawiał nogi, więc zapowiada się bardzo wyrównany mecz.