• Sędzia kończy widowisko. Znów remis w przypadku obu drużyn!

• Ukarany Dąbrowski.

• Awantura na boisku! Spięcie między zawodnikami. Będą kartki.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Pogoń wybija piłkę w aut po rożnym Cracovii.

• Stipica drugi raz w meczu ratuje Pogoń! Wygrany pojedynek z Knapem. Doszło do tego po błędzie Malca.

• Jest też Silva za Kucharczyka.

• No i schodzi Kurzawa. Za niego Kowalczyk.

• Ależ pechowo Pogoń! Żurawski dostaje świetną piłkę od Grosickiego, ale głową uderza obok słupka. To musiał być gol, musiał!

• Bramka samobójcza! Cracovia szybko przedostała się pod pole karne, wprowadzony Myszor dośrodkował, a Kurzawa głową nieszczęśliwie trafił do swojej siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie. Pogoń zaskoczona.

• A w Pogoni Zahović zmienił Parzyszka.

• Loshaj wszedł za Hankę.

• Jest też Knap na boisku.

• Poprzeczka ratuje Cracovię. Uderzał głową Żurawski po dośrodkowaniu z wolnego.

• Kurzawa zablokowany. Wystawił mu Jugas.

• Pojawia się również Myszor.

• Podwójna zmiana w Cracovii. Wchodzi Rivaldinho.

• Lusiusz z kartką.

• Tylko trochę dymu nad murawą. Można grać bez żadnej przerwy. Tymczasem Stolarski kasuje akcję Cracovii, odgrywając do bramkarza klatką piersiową.

• Kurzawa nadepnięty, zwija się z bólu. Wolny dla Pogoni, lecz daleko od bramki.

• Kucharczyk miękko w pole karne. Jako pierwszy do piłki dotarł Hrosso.

• Pogoń przystopowana zarówno po kornerze, jak i w kolejnej akcji.

• Grosicki pilnowany przez dwóch rywali. Wywalczył rzut rożny. Sam go wykona.

• Pirotechnika na widowni. Wzmaga się doping.

• Spiker zapowiedział zmianę "reprezentantów Polski". No więc wchodzi Grosicki za Kozłowskiego. Wielka owacja trybun.

• Drygas żegnany oklaskami i skandowaniem nazwiska. Za niego Żurawski.

• Cracovia zmienia. Za Rasmussena pojawia się Balaj.

• Drygas potrzebuje pomocy medyków.

• Po rzucie rożnym dwa strzały Pogoni. Najpierw zablokowany został Kozłowski, potem Dąbrowski kopnął wysoko nad poprzeczką.

• Parzyszek upada w polu karnym. Chyba nie będzie z tego jedenastki. Pogoń znów przedostała się lewą flanką, gdzie wbiegł Mata.

• Zbyt słaby strzał Parzyszka. Kibice proszą o drugiego gola.

• Uderzenie Hanki. Rumun odwrócił się w polu karnym, ale nie złapał piłki na odpowiednim pułapie. Nad bramką.

• Dość spokojny początek. Pogoń próbuje dłużej utrzymać się przy piłce.

• Gramy dalej w Szczecinie. Obie drużyny na razie bez roszad.

• Na rozgrzewce m.in. Grosicki. Powinien za chwilę zameldować się na boisku.

• Koniec pierwszej części gry!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Kucharczyk uderzył niemal z narożnika pola karnego i obił poprzeczkę.

• Rezerwowy bramkarz Jakub Bursztyn został napomniany żółtą kartką.

• Kurzawa wrzucał w pole karne z prawej strony. Hrosso wybił piłkę.

• Hanca dośrodkował przed bramkę. Strzelał głową jeden z piłkarzy Cracovii, ale prosto w Stipicę.

• Dośrodkował z prawej strony Hanca. Kozłowski wybił głową z własnej szesnastki.

• Ponownie Stolarski. Tym razem kropnął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Groźnie w polu karnym Cracovii! Stolarski uderzył mocno, ale tylko w boczną siatkę.

• Dąbrowski dośrodkował z rzutu rożnego. Kostas uderzył głową obok bramki.

• Kucharczyk ładnie przymierzył z dystansu. Hrosso odbił piłkę do boku.

• Drygas potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Kucharczyk rozegrał do Maty. Portugalczyk zacentrował w pole karne Cracovii, gdzie na piłkę nabiegał Kozłowski. 17-latek precyzyjnie uderzył głową i pokonał Hrosso.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Pogoni! Kacper Kozłowski!

• Mata dośrodkował w pole karne z lewej flanki. Radzą sobie defensorzy gości.

• Hanca przymierzył z dystansu. Niecelne uderzenie gracza Cracovii.

• Kacper Kozłowski obejrzał żółtą kartkę.

• Kozłowski asekurował w defensywie Kostasa i zatrzymał akcję Ogorzałego.

• Pierwszy róg dla gości. Dąbrowski oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Michał Kucharczyk został napomniany żółtą kartką.

• Kucharczyk zagrywał do Kozłowskiego, ale za mocno. Piłkę wyłapał Hrosso.

• Parzyszek uderzał po dośrodkowaniu Stolarskiego. Posłał piłkę ponad poprzeczką.

• Kurzawa dośrodkował piłkę w kierunku Kozłowskiego. Reprezentant Polski nie sięgnął futbolówki.

• Atakują goście. Hanca dośrodkował w pole karne. Piłkę wybił głową Malec.

• Wyborna okazja Cracovii! Ogorzały przegrał pojedynek ze Stipicą. Podawał Pelle van Amersfoort.

• Początek spotkania! Od środka zaczęła Pogoń.

• Obie drużyny zameldowały się już na murawie.

• W siedmiu grach Cracovia zdobyła osiem punktów. "Pasy" w zeszłej kolejce przegrywały do przerwy z Górnikiem Zabrze już 0:2, ale w samej końcówce wyszarpały punkt. Wcześniej ekipa Michała Probierza po 2:1 ograła u siebie Jagiellonię Białystok oraz na wyjeździe Bruk-Bet Termalicę.

• Pogoń tylko w dwóch spotkaniach zdobyła więcej niż jednego gola. Mecze z Górnikiem Zabrze i Stalą Mielec zakończyły się pewnymi zwycięstwami. Zdobywając jedną bramkę, udało się wygrać jedynie z Piastem Gliwice.

• Z całej ligi przed własną publicznością najlepiej radzą sobie "Portowcy". Przy Karłowicza wygrali wszystkie trzy spotkania. Zespół Kosty Runjaica pokonał kolejno Górnika Zabrze (2:0), Piasta Gliwice (1:0) oraz Stal Mielec (4:0).

• Oto wyjściowa jedenastka Cracovii:

• Pogoń Szczecin zagra w następującym składzie:

• Portowcy na własnym stadionie zdobyli komplet punktów. W 8. kolejce naprzeciw szczecinian stanie Cracovia, która nie przegrała od trzech spotkań. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 15. Witamy w relacji LIVE!

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki

Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Portowcy na własnym stadionie zdobyli komplet punktów. W 8. kolejce naprzeciw szczecinian stanie Cracovia, która nie przegrała od trzech spotkań. Początek meczu w sobotę 18 września o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE

Z całej ligi najlepiej przed własną publicznością radzą sobie "Portowcy". Przy Karłowicza wygrali wszystkie trzy spotkania. Zespół Kosty Runjaica pokonał kolejno Górnika Zabrze (2:0), Piasta Gliwice (1:0) oraz Stal Mielec (4:0). Podtrzymać domową passę postara się w starciu z Cracovią.

- To wysoka drużyna, będą grali fizycznie, a my musimy się temu przeciwstawić. Wiemy jak grają Cornel Rapa i Sergiu Hanca. Potrafią atakować bocznymi strefami boiska, lewa stroną z Pestką też jest niebezpieczna. Tworzą dużo zagrożenia z bocznych stref. Dla mnie najważniejszą postacią jest tam Pelle van Amersfoort, który potrafi zagrozić rywalowi - przyznał Kosta Runjaic.

- Chciałbym byśmy od pierwszej minuty posiadali piłkę, potrafili stworzyć kilka sytuacji. A do ludzi, którzy do nas mówią, że jesteśmy dośrodcovią i że nie mamy stylu, to przypominam, że mamy. On się nie wszystkim musi podobać. Jest oparty na dośrodkowaniach, ale to też jest styl. Kiedyś za Fergusona to był najlepszy styl, tak grał Manchester United i wszyscy go chwalili - zaznaczył Michał Probierz.

W zespole Cracovii pojawiło się kilka urazów. Michal Siplak ma problemy z plecami, a Marcos Alvarez leczy kontuzję mięśnia przywodziciela. Występ tej dwójki stoi pod znakiem zapytania. "Portowcy" zagrają bez Alexandra Gorgona oraz Huberta Matyni.

Przewidywane składy na mecz Pogoń - Cracovia:
Pogoń Szczecin: Stipica - Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Mata - Dąbrowski, Kozłowski, Kucharczyk, Kurzawa - Kowalczyk - Parzyszek.

Cracovia: Hrosso - Rapa, Rodin, Jugas, Pestka - Lusiusz, Knap, Hanca, van Amersfoort, Loshaj - Balaj.

Pogoń Szczecin - Cracovia TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Pogoń Szczecin - Cracovia na żywo pokaże Canal+ Sport. Komentuje duet: Bartosz Gleń - Tomasz Wieszczycki. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Pogoń Szczecin - Cracovia