Pogoń Szczecin

1

Flota Świnoujście

1

• Flota nie może byc zadowolona po tym meczu, bo Pogoń miała mnóstwo pecha w pierwszej połowie. Grała w dziesiątkę i zdołała zdobyc gola. A goście zagrali po przerwie słabiej. Szczęsliwie zachowali jeden punkt. Derby Pomorza nierozstrzygnięte.

• Koniec meczu! Była jeszcze szansa nawet na zwycięstwo dla gospodarzy.

• Jeszcze szansa dla Portowców! Wólkiewicz strzela z pola karnego nad poprzeczką.

• Misan strzela niecelnie z dystansu.

• Dylewski zmienia Ostalczyka. Ostatnia roszada we Flocie.

• Jeszcze 4 minuty szansy dla Pogoni. Tyle doliczył sędzia do drugiej połowy.

• Misan wchodzi w miejsce Tomasika.

• Tempo meczu siadło. Chyba daje się we znaki piłkarzom gospodarzy gra w "dziesiątkę".

• Tym razem Majkowski wyróżnił się nam ostrym wślizgiem. I dostaje żółtą kartkę.

• Kontuzja Marcina Klatta i kolejny pech w tym meczu Pogoni, bo napastnik Portowców grał nieźle w 2 połowie. Na boisku melduje się Piotr Petasz.

• Niedziela zmienia najlepszego strzelca I ligi - Charlesa Nwaogu.

• Pierwszy raz w tym meczu pokazał się z dobrej strony Kamil Majkowski. Minął w swoim stylu kilku rywali, ale efektu z tego żadnego nie było.

• Szaleje na prawej stronie boiska Wólkiewicz. Tym razem jego dośrodkowanie pada jednak łupem Żukowskiego.

• Kartka dla Marka Niewiady.

• Frączczak ukarany kartką po faulu na Próchniku.

• Znów Klatt i Wólkiewicz rządzą na boisku. Strzał napastnika Pogoni mija o włos bramkę gości.

• Strzela znów Klatt, ale główka nad bramką.

• Znów w roli głównej Wólkiewicz. Po jego dograniu, źle odbili piłkę obrońcy Floty i Klatt wbił spokojnie pikę do siatki. Pierwszy błąd obrony Floty od razu wykorzystali piłkarze Pogoni. A przypomnijmy, że grają w "10".

• Marcin Klatt! Pogoń wyrównała stan meczu

• Zaczynamy drugą połowę.

• Fatalna pierwsza połowa dla gospodarzy, Stracili gola i Bartosza Ławę, a w końcówce doszło do bójki, w któej najbardziej aktywny był Japończyk Akahoshi. Portowcy będą kończyc mecz w "10".

• Koniec pierwszej połowy.

• Myśleliśmy, że już gorzej dla Portowócw byc nie może. Myliśmy się. Takafumi Akahoshi uderzył Arifovicia i wylatuje z boiska!

• Błażej Radler fauluje Arifovicia. Żólta kartka.

• Pierwsza próba dośrodkowania Wólkiewicza całkiem udana, ale sytuację zmarnował w polu karnym Klatt.

• Jakieś fatum wisi dziś chyba nad Pogonią. Wólkiewicz zmienia Kolendowicza.

• Nwaogu efektownie wyprowadził kontrę gości. Zatrzymał się dopiero przed polem karnym Pogoni.

• Niestety efekt jest taki, że Ława nie może kontynuowac gry! Schodzi z boiska, a w jego miejsce Adam Frączczak. Duże osłabienie Pogoni.

• Udarevic taktycznie fauluje Ławę. Jest kartka

• Wreszcie pokazał się Charles Nwaogu. Z pierwszej piłki z okolicy 15 metra, ale niecelnie.

• Dobra akcja Pogoni zakończona dośrodkowaniem Roberta Kolendowicza. Niestety nie zakończona strzałem na bramkę.

• Najbardziej aktywny w zespole Pogoni - Bartosz Ława, znów spóbował strzału. Tym razem celnie, ale bez zagrożenia.

• Z prawej strony, po indywidualne akcji, strzelał Piotr Tomasik. Niecelnie, ale znów było groźnie pod bramką Portowców.

• Dobra akcja gości. Ostalczyk wrzucił dokładną piłkę w pole karne, a tam z pokonaniem Fabiniaka nie miał problemów doświadczony Ensar Arifović.

• Ensar Arifović!

• Bartosz Ława uderzał na bramkę Żukowskiego. Niecelnie.

• Groźnie pod bramką Pogoni po rzucie rożnym dla Floty. Fabiniak musiał piąstkowac piłkę.