3

• Kartonik dostał też Lebedyński

• Żółtą kartkę dostał jeszcze Frączczak za manifestowanie radości.

• Koniec spotkania! Ale dramat! Pogoń w dziesiątkę wyrównała.

• Co tu się dzieje! lebedyński strzelił gola na 4:3! Ale sędzia jej nie uznał bo napastnik gospodarzy był na spalonym!

• Adam Frączczak! Gooooooooool! Remis 3:3! Frączczak pewnie wykorzystał rzut karny

• Czerwona kartka dla Mariusza Zasady.

• Najpierw Lebedyński strzelił głową w poprzeczkę, a chwilę później sędzia podyktował rzut karny! Czy będzie remis?

• RZUT KARNY DLA POGONI!

• Sędzia Tomasz Kwiatkowski dolicza aż 5 minut! Pogoń ma sporo czasu, aby jeszcze wyrównać.

• Gospodarze atakują, ale w dobrej sytuacji zła decyzja Frączczak. Powinien był strzelać, a stracił piłkę.

• Druga zmiana w Bogdance. Nildo za Ricardinho, czyli ilość Brazylijczyków na boisku będzie się zgadzać.

• Nazaruk zmienia Paluchowskiego. w GKS szykuje się jeszcze jedna zmiana.

• Piłkarze gości ciągle symulują. Starają się zdobywać cenne sekundy. Na razie im się to udaje, choć nie jest to gra fair play.

• Z lewej strony dośrodkował Pietruszka, nie trafił w piłkę Lebedyński, ale trafił Wólkiewicz. Pogoń trafia i ma już tylko jedną bramkę do odrobienia. A zostało jeszcze 10 minut gry.

• GOOOOL! Daniel Wólkiewicz strzela kontaktową bramkę.

• Ostry wślizg Przemysława Pietruszki. Jeśli dalej tak będą grać Portowcy to możemy zobaczyć kolejne czerwone kartki.

• Prusak ma teraz na pieńku z kibicami Pogoni. Każdy jego kontakt z piłką kończy się głośnymi gwizdami.

• Prusak jednak "ozdrowiał". Wierzchowski może już spokojnie usiąść.

• Na boisku może wejść doświadczony Jakub Wierzchowski, który już zaczął rozgrzewkę.

• Piłkarzom Pogoni puszczają chyba nerwy. Adam Frączczak bezpardonowo zaatakował bramkarza GKS-u. Prusak zwija się z bólu.

• Mateusz Szałek próbował uderzyć na bramkę Bogdanki bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłkę łapie Prusak.

• Zmiana na szpicy w Pogoni. Lebedyński wchodzi za Klatta. Płatek nie zaryzykował, ale też nie wpuścił obrońcy żeby bronić wyniku. Bo co tu bronić?

• Dramat Portowców! To była zupełnie niegroźna sytuacja, a Petasz faulował. Zupełnie niepotrzebnie. Teraz gospodarze grają w dziesiątkę i mają do odrobienia aż 2 bramki.

• Druga żółta kartka dla Petasza, który wylatuje z boiska!

• Po nieudanej akcji Pogoni, goście wyprowadzili kontratak. Dobrze rozegrali piłkę, tak że w polu karnym znalazł się z nią Pesir. przymierzył dokładnie, w długi róg i pokonał Fabiniaka. Szykuje się spora niespodzianka w Szczecinie.

• Tomas Pesir! Goooooooooool! Bogdanka prowadzi już 3:1.

• Próba uderzenie z dystansu Adama Frączczaka. Niecelna.

• Groźnie pod bramką Pogoni po dośrodkowaniu Pawła Kaczmarka. Akcję wyjaśnił.. Marcin Klatt.

• Pogoń szybko bierze się za odrabianie strat. Ale po rzucie rożnym piłkę łapie Prusak.

• Błyskawicznie zareagował na kiepski dla jego drużyny wynik. Pogoń będzie się chyba starała grać szerzej, atakować skrzydłami.

• A za Majlowskiego wchodzi Wólkiewicz

• Robert Kolendowicz za Zawadzkiego.

• Zaczynamy drugą połowę.Są zmiany

• Pogoń grała w pierwszej połowie słabo, ale na prowadzenie wyprowadził Portowców Klatt. Później kapitan Portowców zawalił przy golu dla GKS-u, tracąc piłkę w środku pola. Bohaterem gości Paluchowski, który asystował przy obu golach. Przy pierwszym podawał, przy drugim był faulowany.

• Koniec pierwszej połowy. Piłkarzy Pogoni nie czeka chyba nic miłego w szatni.

• 1 minutę doliczył do pierwszej połowy Tomasz Kwiatkowski.

• Wśiekły Artur Płatek już schodzi do szatni! Ale pierwsza połowa potrwa jeszcze kilka minut.

• Tomasz Nowak pewnie pokonuje Fabinika! GKS odwrócił losy meczu!

• Petasz faulował Paluchowskiego i został ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Bogdanki!

• Stracił piłkę w środku pola bohater poprzedniej akcji Marcin Klatt. Paluchowski podał do Ricardingo a ten wyrównał stan meczu.

• Ricardinho! Wyrównanie!

• Narzekaliśmy na Klatta, ale kapitan Portowców zrobił swoje. Kiedy była okazja strzelił gola. A był to pierwszy w tym spotkaniu strzał na bramkę.

• Kontratak piłkarzy Pogoni. Asysta Adama Frączczaka, a z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

• Marcin Klatt! 1:0 dla Pogonii

• Groźne dośrodkowanie Mariusza Zasady w pole karne Pogoni. Nikt tej piłki nie wybił, a Fabiniak też jej nie złapał.

• I właśnie wspomniany przed chwilą Klatt miał okazję zaincjować kontratak szczecinian, ale źle przyjął piłkę i faulował.

• Zawadzki dośrodkowuje w pole karne Bogdanki z rzutu wolnego, ale piłka znów pada łupem obrońców. Słabo gra dziś Marcin Klatt, do którego adresowane są te dośrodkowania.

• Bramkarz Pogoni wyjaśnia sytuację po ciekawym prostopadłym podaniu w wykonaniu piłkarzy gości.

• Kolejna próba dośrodkowania przez Pogoń. Nikt nie dopadł do piłki wysłanej przez Przemysława Pietruszkę.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla piłkarza gości. Paweł Kaczmarek symulował faul.

• Dobra akcja prawym skrzydłem Majkowskiego, ale nikt w polu karnym nie wykończył jego dośrodkowania.

• Pogoń na razie schowana na własnej połowie. Dziwnie zaczął się ten mecz. Spodziewaliśmy się bardziej odważnych ataków gospodarzy.

• Mariusz Zasada próbował uderzyć bezpośrednio z rzutu wolnego z bardzo dalekiej odległości. Uderzenie zostało zablokowane.

• Strzałów na razie brak.

• Tym razem Portowcy atakują nietypowo, bo z kontry. Ale znów na posterunku Prusak.

• Spokojna gra obu zespołów. Pietruszka długo gonił piłkę, ale zgarnął mu ją sprzed nosa bramkarz GKS-u.

• Rzut rożny dla Portowców bez efektów.

• Zaczynamy mecz!

• Odowiadamy jeszcze na pytanie użytkownika Piatal. Bartosz Ława i Łukasz Matuszczyk pauzują dziś za żółte kartki. Matuszczyk uzbierał ich już 4, a Ława 7.

• Na ławce zespołu gości: Wierzchowski, Nildo, Nazaruk, Michalak, Pielach, Zuber

• Na ławce rezerwowych Pogoni zasiedli dziś: Janukiewicz, Lebedyński, Kolendowicz, Mandrysz, Rogalski, Wólkiewicz, Dziuba

• W Szczecinie dziś piękna, słoneczna pogoda. 19 stopni.

• A mimo, że Pogoń jest niepokonana w rundzie wiosennej, to na własnym boisku jeszcze nie wygrała. W ostatniej kolejce pokonała na gorącym terenie w Poznaniu, Wartę.

• Więcej kłopotów kadrowywch ma Mirosław Jabłoński. Za nadmiar żółtych kartoników pauzować muszą Dawid Sołdecki i Radosław Bartoszewicz, uraz stawu skokowego odnowił się Dejanowi Miloseskiemu , a ponadto kontuzjowani są Veljko Nikitović i Grzegorz Szymanek.

• Gospodarze pod wodzą Artura Płatka są na wiosnę niepokonani. Dziś będą musieli radzić sobie bez Łukasza Matuszczyka i Bartosza Ławy.

• Dwa dni temu Pogoń Szczecin obchodziła swoje 63 urodziny. Dziś "Portowcy" chcą sobie zrobić urodzinowy prezent. Pożądane są 3 punkty w meczu z Górnikiem.