• Koniec meczu! Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3:1!

• Sebastian Kowalczyk zmienił Radosława Majewskiego.

• Ishmael Baidoo został sfaulowany przez Kamila Drygasa.

• Giannis Mystakidis zmienił Szymona Żurkowskiego.

• Szymon Żurkowski został sfaulowany przez Tomasa Podstawskiego.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Nunesa, ale żaden z graczy Pogoni nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.

• Paweł Bochniewicz przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobrze interweniował Sebastian Walukiewicz, który łatwo zatrzymał Jimeneza.

• Ishmael Baidoo zagrał piłkę ręką i sędzia ukarał go żółtym kartonikiem.

• Iker Guarrotxena złapany na pozycji spalonej.

• Angulo nieprzepisowo potraktował Drygasa i sędzia słusznie odgwizdał przewinienie kapitana Górnika.

• Matras sfaulował Kozulja. Rzut wolny dla Pogoni.

• Pogoń wycofała się na swoją połowę i wyczekuje na wyprowadzenie kontrataku. Górnik w ataku pozycyjnym.

• Pewnie w bramce spisuje się Łukasz Załuska, który złapał dośrodkowanie Koja.

• GOOOOOOOOL! 3:1 dla Pogoni! Mariusz Malec skutecznie dobił uderzenie głową Kamila Drygasa i gospodarze podwyższają prowadzenie!

• Arnarson ostro potraktował Nunesa i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Z dystansu uderzył Adam Buksa, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Rozpoczynamy II połowę meczu!

• Ishmael Baidoo zmienił Łukasza Wolsztyńskiego.

• Koniec I połowy. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2:1!

• Było spore zagrożenie po rzucie rożnym Górnika, ale Załuska wyszedł obronną ręką!

• Jesus Jimenez wstrzelił piłkę w pole karne, ale pewnie interweniował Łukasz Załuska.

• Mamy przerwę w grze - kibice Pogoni zorganizowali pokaz pirotechniczny, który utrudnia widoczność boiskowych poczynań.

• W walce o piłkę Buksa sfaulował Wiśniewskiego.

• Kolejna bardzo dobra akcja gospodarzy! Majewski dograł do Podstawskiego, którego uderzenie poleciało minimalnie nad bramką gości!

• Guarrotxena upadł w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia Michała Koja.

• Bardzo dobra interwencja Załuski po uderzeniu z dystansu Michała Koja! Kapitalne widowisko w Szczecinie!

• Guarrotxena faulowany w środkowej strefie boiska przez Koja.

• GOOOOOOL! 2:1 dla Pogoni! Zvonimir Kozulj uderzył z pierwszej piłki wybitą futbolówkę i nie dał szans bramkarzowi Górnika!

• Faulowany przy wyprowadzaniu piłki był Walukiewicz.

• Coraz bliżej drugiej bramki dla Pogoni. Górnik jest stłamszony przez gospodarzy i czasami rozpaczliwie się broni!

• Indywidualna akcja Davida Steca, który wywalczył rzut rożny.

• GOOOOOOOL! Świetna odpowiedź Pogoni! Radosław Majewski fenomenalnie przyłożył z rzutu wolnego i doprowadził do wyrównania!

• Fantastyczna interwencja Martina Chudego, który obronił uderzenie Kozulja z ostrego kąta!

• Igor Angulo przegrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Załuską!

• GOOOOOOL! Igor Angulo pewnie wykorzystał rzut karny! 1:0 dla Górnika!

• Walukiewicz ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Górnika! Walukiewicz sfaulował w walce o piłkę gracza gości!

• Faulowany w środkowej strefie był Kamil Drygas.

• Świetna zespołowa akcja Pogoni! Gospodarze wymienili kilka podań, po których Guarrotxena dośrodkował na głowę Drygasa, ale jego uderzenie złapał bramkarz gości!

• Dobry początek meczu w wykonaniu Pogoni, która od pierwszego gwizdka sędziego przejęła inicjatywę.

• Pierwsze uderzenie w meczu - Radosław Majewski uderzył sprzed pola karnego, a piłka odbiła się od Bochniewicza i opuściła boisko!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze wychodzą na murawę i już za chwilkę rozpoczynamy ligowe emocje!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Jakub Bursztyn, Jakub Bartkowski, Adrian Benedyczak, Spas Delew, Jarosław Fojut, Sebastian Kowalczyk, Michał Żyro

• Ławka rezerwowych gości: Tomasz Loska, Adrian Gryszkiewicz, Szymon Matuszek, Dani Suarez, Kamil Zapolnik, Ishmael Baidoo, Giannis Mystakidis

• Górnik wiosnę rozpoczął najlepiej jak mógł. Przed własną publicznością bezdyskusyjnie pokonał Wisłę Kraków 2:0. Spotkanie miało najlepszą frekwencję w całej kolejce. Przed telewizory przyciągnęło też rekordową liczbę widzów.

• Własny obiekt dla podopiecznych Kosty Runjaica jest jednak wielkim atutem. Na stadionie im. Floriana Krygiera nie przegrali od 25 sierpnia ubiegłego roku.

• Pogoń w 2019 roku nie może pochwalić się osiąganymi wynikami. W sparingach zespół ze Szczecina zanotował cztery porażki i jeden remis. Ligę rozpoczął od przegranej 1:2 z Lechią.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze! O godzinie 18:00 rozpoczynamy 22. kolejkę Lotto Ekstraklasy.