Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 6. kolejka
2020-10-30 18:00

Pogoń Szczecin

3

Jagiellonia Białystok

0

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin bardzo pewnie pokonuje Jagiellonię Białystok i wskakuje na podium ligowej tabeli.

• Cud uratował teraz Jagiellonię przed stratą kolejnej bramki! Jeden z zawodników gości wybił piłkę z samej linii końcowej!

• 6 minut doliczył sędzia.

• Fatalny błąd Ivana Runje! Damian Węglarz uratował sytuację.

• Krzysztof Toporkiewicz zmienia Jeusa Imaza.

• Uderzenie Sebastiana Kowalczyka szybuje nad bramką.

• Na murawie pojawia się też Tomas Podstawski, który wchodzi w miejsce Damiana Dąbrowskiego.

• Znowu podwójna zmiana w Pogoni. Michał Kucharczyk schodzi, a zmienia go Kacper Smoliński.

• Tym razem bez większego zagrożenia.

• Błażej Augustyn fauluje pod swoim polem karnym. Powtórka z rozrywki?

• Kamil Drygas zmienia natomiast Alexandra Gorgona.

• Podwójna zmiana w Pogoni. Luka Zahović schodzi, a wchodzi Adrian Benedyczak.

• Znakomicie rozegrany rzut wolny przez Pogoń Szczecin! Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a tu Hubert Matynia posłał krótkie podanie do Gorgonia! Austriak wpakował piłkę do siatki bardzo sprytnym strzałem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alexander Gorgoń podwyższa prowadzenie!

• Taras Romańczuk fauluje rywala pod swoim polem karnym.

• Pierwsza zmiana w Pogoni. Kacper Kozłowski zmieniony przez Macieja Żurawskiego.

• Schodzi także Kris Twardek, a wchodzi Mateusz Wyjadłowski.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii. Bogdan Tiru zmieniony przez Przemysława Mystkowskiego.

• Mocne uderzenie Pawła Olszewskiego! Świetnie broni jednak Dante Stipica.

• Kolejne uderzenie Michała Kucharczyka i znowu zabrakło mu dokładności.

• Techniczne uderzenie Michała Kucharczyka. Piłka po rykoszecie mija bramkę Węglarza.

• Damian Węglarz zdołał odbić strzał Zahovicia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Kowalczyk bardzo pewnie pokonuje Damiana Węglarza!

• Rzut karny dla Pogoni! VAR jeszcze sprawdza całą sytuację. Czy Bogdan Tiru zagrał piłkę reką?

• Ależ było blisko drugiego samobójczego gola gości! Zahović dograł w pole karne, gdzie interweniował Bogdan Tiru. Zabrakło bardzo niewiele!

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Fernan Lopez nie wychodzi na murawę po przerwie. W jego miejsce pojawia się Jakov Puljić.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Pogoń zasłużenie prowadzi z Jagiellonią Białystok.

• Znowu na posterunku Damian Węglarz, który pewnie wyłapuje piłkę.

• David Stec ukarany żółtą kartką.

• Luka Zahović marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem! Świetnie interweniuje Damian Węglarz.

• Kostas Triantafyllopoulos uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafia w światło bramki.

• Uderzenie z dystansu Michała Kucharczyka. Piłka trafia w boczną siatkę.

• Sprytne, płaskie dośrodkowanie Michała Kucharczyka. Defensywa gości zdołała sobie jednak poradzić.

• Bodvar Bodvarsson ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Po dośrodkowaniu Huberta Matyni Bodvar Bodvarsson pakuje piłkę do własnej bramki!

• Rzut wolny dla Pogoni. To może być groźna okazja dla gospodarzy.

• Po mocnym początku, możemy stwierdzić że to był jedyny ciekawy moment w tym meczu. Przez 25 minut Pogoń lekko dominuje, ale bez przełożenia na 100% sytuacje.

• Błąd w rozegraniu Dante Stipicy, ale Jagiellonia nie zdołała tego wykorzystać. Jesus Imaz niecelnie podaje.

• Jagiellonia Białystok potrafi wyjść spod pressingu, ale nie potrafi tego wykorzystać. Brakuje celnych uderzeń.

• Bardzo pewna interwencja Damiana Węglarza, który zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Luka Zahović minimalnie mija się z zagraną mocno piłką! Było bardzo blisko.

• Pierwsza akcja gości, ale spokojnie wyłapuje piłkę Stipica.

• Mocny początek Pogoni! Teraz Luka Zahović wpadł w pole karne i mu też zabrakło kilkunastu centymetrów do wielkiej radości!

• Świetne uderzenie już na początku meczu! Kacprowi Kozłowskiemu zabrakło bardzo niewiele!

• Damian Sylwestrzak daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Wychodzą na murawę zawodnicy obu drużyn!

• Bogdan Zając trochę pozmieniał skład, w porównaniu do ostatnich spotkań. Przede wszystkim Jagiellonia zagra dzisiaj na trzech obrońców. Przekonamy się, czy przyniesie to pożądany efekt.

• Szykuje się bardzo ciekawe widowisko! Zarówno Pogoń, jak i Jagiellonia prezentują ostatnio niezłą formę i aktualnie sąsiadują ze sobą w tabeli. Kto dzisiaj będzie górą?

• Dzień dobry Państwu! Nadrabiamy zaległości w PKO Ekstraklasie. Dzisiaj Pogoń Szczecin gości na własnym stadionie Jagiellonię Białystok!

DW

pogoń jagiellonia transmisja

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Pogoń - Jagiellonia ONLINE. W weekend PKO Ekstraklasa ma przerwę, ale Pogoń Szczecin nie pauzuje. Portowcy podejmą w piątek Jagiellonię Białystok w zaległym ligowym meczu. Dla szczecinian to dopiero pierwsza z dwóch zaległości do nadrobienia. 3 października spotkanie nie odbyło z powodu zachorowań na koronawirusa.

Mecz Pogoń - Jagiellonia ONLINE

Pogoń ma dwie ligowe zaległości do odrobienia. To spotkania z Jagiellonią Białystok oraz z Lechem Poznań. Jagę Portowcy podejmą dziś - w piątek, w Poznaniu zagrają 16 grudnia. Mecz z Jagiellonią nie odbył się z powodu zagrożenia epidemiologicznego w Szczecinie.
Niemal cała drużyna Pogoni miała pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa i musiała udać się na kwarantannę. Po niej Portowcy radzą sobie dobrze. Ograli 1:0 Lechię Gdańsk na wyjeździe i zremisowali u siebie 0:0 z Legią Warszawa.

Mecz Pogoń - Jagiellonia LIVE. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Siódma w klasyfikacji Pogoń i ósma Jagiellonia zgromadziły dotąd po 11 punktów. Zwycięzca dogoni zamykające podium ligowej tabeli Zagłębie Lubin. Jest zatem o co się bić. Jak trudno sforsować jest obronę najbliższego rywala Jagiellonii przekonała się ostatnio Legia Warszawa. Mistrzowie Polski nie znaleźli sposobu na słowackiego golkipera Stanko Stiplicę i musieli zadowolić się bezbramkowym remisem. Wcześniej ta sztuka nie udała się także Lechii Gdańsk i Śląskowi Wrocław, które przegrały po 0:1.

Jagiellonia ma tyle samo punktów w dorobku, co Pogoń (11), ale rozegrała mecz więcej i ma gorszy bilans bramkowy. O Portowcach nie można powiedzieć, by byli mistrzami ofensywy w tym sezonie (6 strzelonych goli), ale imponować może najlepsza defensywa w lidze (4 stracone bramki).

Mecz Pogoń - Jagiellonia STREAM. - Jest to nasz sąsiad w tabeli. Mają 11 punktów. Czeka nas mecz pełen zwrotów akcji - mówi trener Pogoni, Kosta Runjaić. - Są tam piłkarze, którzy są długo w drużynie, jak Taras Romanczuk i Ivan Runje. Na pewno ta rywalizacja wyciśnie z nas ostatnią kroplę potu. Jagiellonia jest bardzo dobra w defensywie, potrafi przejść z fazy obronnej do ataku. Jagiellonia od momentu, gdy jestem w Polsce, ma dobrej jakości kadrę i zawsze walczy o to, by być wysoko w tabeli. Nie jest łatwo z nimi grać i wywalczyć dobry rezultat - mówił przed meczem Kosta Runjaic.

Ostatnia wizyta Żółto-Czerwonych w Szczecinie, 5 lipca w ramach ostatniej kolejki rozgrywek poprzedniego sezonu, zakończyła się remisem 2:2. Gole dla gospodarzy strzelili przed przerwą Drygas i Frączczak, a po zmianie stron dla białostoczan trafili Prikryl i Puljić.

Pogoń - Jagiellonia. NIE ZAGRAJĄ
Pogoń: Igor Łasicki, Marcel Wędrychowski, Mariusz Malec
Jagiellonia: Andrej Kadlec, Ariel Borysiuk, Pavels Steinbors

Pogoń - Jagiellonia NA ŻYWO. PRZEWIDYWANE SKŁADY

Pogoń: Stipica - Stec, Zech, Triantafyllopoulos, Matynia - Gorgon, Smoliński, Dąborwski, Kowalczyk, Kucharczyk - Zahović
Jagiellonia: Węglarz - Olszewski, Tiru, Runje, Wdowik - Pospisil, Romanczuk, Prikryl - Makuszewski, Imaz, Puljić

Mecz Pogoń - Jagiellonia TRANSMISJA TV

Mecz Pogoń - Jagiellonia rozpocznie się w piątek 30 października, o godzinie 18:00. Transmisja w Canal+ Sport. Internetowy stream online dostępny jest na stronie ncplusgo.pl, canalplus.com i player.pl.

dc_trk_aid=460132035

Internetowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.