Pogoń Szczecin: Kosta Runjaic już po operacji. Od...

Pogoń Szczecin: Kosta Runjaic już po operacji. Od poniedziałku rehabilitacja

Jakub Lisowski

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Kosta Runjaic z Pogoni Szczecin.

Kosta Runjaic z Pogoni Szczecin. ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Trener Pogoni Szczecin doznał w czwartek poważnej kontuzji kolana. Tak szybko nie pokieruje – na pełnych obrotach – treningiem Portowców.
Kosta Runjaic z Pogoni Szczecin.

Kosta Runjaic z Pogoni Szczecin. ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Sławomir Rafałowicz razem z Edim przejęli dowodzenie w drużynie Pogoni. Pierwszy trener Kosta Runjaic odniósł podczas treningu kontuzję i w piątek miał operację.

- To był niefortunny incydent przy kopnięciu piłki. Sytuacja boiskowa jakich tysiące na treningach – wyjaśniał podczas konferencji prasowej Sławomir Rafałowicz. Wyjaśniał, bo nie brakowało plotek, że Runjaic wyjechał ze Szczecina i nie będzie już pracował w Pogoni.


Runjaic był operowany przez zespół pod kierunkiem doktora Bartosza Paproty, lekarza klubu. Operacja zakończyła się bez komplikacji. W sobotę szkoleniowiec wróci do domu.

- Takie urazy przydarzają się bardzo rzadko. Przez pierwsze tygodnie trener będzie poruszał się o kulach. Noga będzie początkowo unieruchomiona przez nas. Kontuzja, której doznał uniemożliwia zresztą przez pewien czas poruszanie nogą w stawie kolanowym. Od poniedziałku trener rozpocznie rehabilitację - mówi Bartosz Paprota.


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!