Pogoń Szczecin

0

Lech Poznań

2

• Lech odnosi cenne zwycięstwo nad Pogonia na obcym terenie. W Pogoni przydałyby się zmiany. Kończymy relację, miłego wieczoru !

• Będzie to piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa Pogoni w lidze.

• Ajaruuri ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Pogoni.

• Cztery minuty dolicza arbiter.

• Po rzucie rożnym dla Pogoni piłka opuszcza boisko i mamy piątkę dla Lecha Poznań.

• Kibice pomału zaczynaj opuszczać stadion.

• Strzelec bramki na 1:0, Kasper Hamalainen opuszcza boisko. W jego miejsce Denis Thomalla.

• Dariusz Formella wchodzi za Szymona Pawłowskiego.

• Jasmin Burić gra dzisiaj tragicznie nogami. Każde wznowienie gry jest praktycznie niecelne albo ląduje na aucie.

• Kolejna kartka dla zawodnika Pogoni. Tym razem Jarosław Fojut za faul na połowie rywala.

• Przybecki próbował głową po dośrodkowaniu Murawskiego. Burić wznawia wykopem piłki na połowę przeciwnika.

• Murayama wchodzi na boisko za dobrze grającego dziś Małeckiego.

• Małecki próbował dośrodkować z lewej strony boiska. Piłkę bez trudu łapie Burić.

• Piętnaście minut do końca spotkania. Pogoń z sytuacji, które miała nie wykorzystała żadnej. Mecz się trochę uspokoił, przez co nie dzieje się nic ciekawego.

• Karol Linetty opuszcza boisku, w jego miejsce melduje się Maciej Gajos

• Fojut ratuje sytuacje po kontrze Lecha Poznań.

• Swoją obecność na boisku zaznacza Przybecki uderzając z 25 metrów. Piłka bez trudów została wyłapana przez bramkarza Lecha.

• Od razu druga zmiana w Pogoni. Wchodzi Przybecki za Marcina Listkowskiego.

• W zespole Pogoni mamy zmianę. Michał Walski (1997 rocznik) melduje się na boisku.

• Piłka spada pod nogi Frączczaka, jednak skrzydłowy Portowców się nie spodziewał futbolówki, przez co wznawia Burić.

• Fojut uderza na bramkę gości. Górą Burić.

• Kadar ogląda żółty kartonik za faul z prawej strony boiska. Rzut wolny dla Pogoni.

• Łukasz Trałka wykorzystał dośrodkowanie w pole karne po rzucie wolnym. Tym samym kapitan zdobywa gola i Lech prowadzi już 2:0.

• Goool! Mamy drugiego gola dla Lecha. Łukasz Trałka !

• Mateusz Matras dostaje żółtą kartkę za faul na 35 metrze!

• Łukasz Trałka leżał na boisku i potrzebna była pomoc masażystów. Kapitan Lecha z powrotem melduje się na boisku.

• Co to była za okazja. Na pustą bramkę nie trafia Frączczak!

• Hamalainen nie dochodzi do piłki zagranej wzdłuż pola karnego gospodarzy. Dobra okazja na bramkę zmarnowana.

• Małecki! Co to była za sytuacja dla Pogoni. Po strzale skrzydłowego Portowców piłka wraca pod nogi Małeckiego, ten dobija... jednak niecelnie. To była najlepsza okazja w tym meczu !

• Kolejny korner. Pogoń wyraźnie lepsza od gości. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę pod nogami gubi Frączczak i od bramki Burić.

• Trzeci rzut rożny dla Pogoni po zmianie stron, jednak nic z tego nie wynikło. Przy piłce nadal Pogoń.

• Matras próbował strzału głową. Piłka spokojnie trafiła do "koszyczka" Buricia.

• Mamy drugi rzut rożny dla Pogoni w ciągu paru minut.

• Ponad 9200 kibiców zjawiło się dzisiaj na meczu Pogoń - Lech

• Zaczynamy drugą odsłonę meczu !

• Według statystyk Pogoń wygląda gorzej od Lecha. Pokazuje to też wynik meczu. Lech dominował przez pewien czas, dzięki czemu zdobył też gola. Po błędzie Słowika swoją sytuacje wykorzystał Hamalainen.

• Nic nie doliczył sędzia Kwiatkowski do pierwszej połowy. Czas na przerwę.

• Małecki w bardzo dobrej sytuacji. Burić odsłonił krótki róg bramki, jednak uderzenie skrzydłowego Pogoni daleko od celu.

• Licznie zgromadzeni kibica Lecha Poznań.

• Akahoshi pokręcił w polu karnym Tettehem oddając na końcu strzał na bramkę. Uderzenie jednak wyłapał Burić.

• Bardzo dobra okazja Pogoni! Z lewego skrzydła wrzutka w pole karne prawie przelobowała Buricia. Bramkarz Lecha popisał się solidną interwencją.

• Ponad pół godziny gry za nami. Lech prowadzi i wygląda nieco lepiej na tle Pogoni.

• Mateusz Lewandowski fauluje taktycznie Lovrencsicsa i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Lecha Poznań.

• Linetty próbował swoich sił z około 14. metrów. Piłkę bez trudów złapał Słowik.

• Żółty kartonik dla Listkowskiego.

• Lech wychodzi z niemałych tarapatów. Pogoń trochę przycisnęła, jednak dostała z tego tylko rzut rożny, który nie był zbyt dobrze wykonany

• Okazja z prawej strony boiska. Znów próbował Gergo Lovrencsics, jego lekki strzał wyłapuje bramkarz Pogoni.

• Lovrencsics z klarowną sytuacją, z lewej strony pola karnego szukał bramki po długim rogu. Od piątki Słowik.

• Arajuuri przedłuża grę, co nie podoba się szczecińskim kibicom.

• Kibice na stadionie domagają się karnego na Małeckim. Nie ma mowy o jedenastce.

• Ależ to by była odpowiedź Murawskiego! Zawodnik Pogoni przestrzela z najbliższej odległości. Jęk zawodu na stadionie.

• Po błędzie Jakuba Słowika, który nieudolnie wybił piłkę na 30 metr własnej połowy wykorzystuje Kolejorz i mamy pierwszy gol dzisiejszego wieczoru !

• GOOOL! Kasper Hamalainen !

• Skuteczny wślizg Akahoshiego w środkowej części boiska i przy piłce Portowcy.

• Klarowna sytuacja dla gości, jednak dobrze interweniował w swoim polu karnym Sebastian Rudol.

• Mecz na razie wygląda spokojnie. Swoich sił z lewej strony boiska próbował Karol Linetty, jednak bezskutecznie.

• Mamy pierwszy rzut rożny w meczu. Murawski będzie egzekwował korner dla gospodarzy.

• Faul na Łukaszu Trałce na połowie Lecha Poznań

• Zaczynamy ! Pierwszy gwizdek sędziego Kwiatkowskiego!

• Mamy dwa zespoły na boisku. Atmosfera dzisiaj w Szczecinie naprawdę gorąca !

• Zawodnicy wrócili do szatni. Za chwilę zaczynamy !

• Kibicom Portowców marzy się powtórka wyniku sprzed ponad roku

• Zespoły właśnie przeprowadzają rozgrzewkę. Dziś na młynie w Szczecinie widać bardzo dużo kibiców gospodarzy. Pojawili się także sympatycy Lecha Poznań.

• Dobry wieczór! Witam Państwa prosto ze stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Niewątpliwie zobaczymy dzisiaj ciekawe widowisko. Warto dodać, że w zespole gospodarzy brakuje Łukasza Zwolińskiego, który zasiadł dziś w sektorze rodzinnym.

• Pogoń Szczecin - Lech Poznań LIVE!

Zapowiedź: Pogoń - Lech LIVE! Czy "Kolejorz" będzie kontynuował wspinaczkę w górę tabeli?

Pojedynek przedostatniej drużyny tabeli z zajmującą obecnie szóstą pozycję, nie brzmi dobrze. Nie mówiąc już o tym, że oczywistym faworytem powinien być ten drugi zespół. Ekstraklasa rządzi się jednak innymi prawami. W kontekście niedawnego końca serii Pogoni bez porażki i powolnego odbijania się od dna przez Lecha Poznań ciężko wskazać faworyta. A może znów będzie, tak często w tym sezonie osiągany przez "Portowców" remis?