Mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV NA ŻYWO

Pogoń Szczecin

3

Lech Poznań

0

• KONIEC!!! Brawa dla piłkarzy Pogoni, którzy po fantastycznym meczu pokonali Lecha Poznań 3:0! Za uwagę dziękuje Mateusz Wojciechowski.

• Ricardo Nunes znalazł się przed bramkarzem Lecha!!! Ostatecznie Jasmin Burić rotuje swój zespół przed utrata kolejnego gola.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Adam Gyurcso kieruje się na ławkę rezerwowych. Swoją szansę dostaje Sebastian Kowalczyk.

• Adam Frączczak ukarany czerwoną kartkę. Kopnął w głowę leżącego Lasse Nielsena.

• Przy owacji na stojąco boisko opuszcza bohater tego spotkania - Dawid Kort. W jego miejsce pojawia się Marcin Listkowski.

• David Niepsuj zaatakował rywala w bardzo brutalny sposób, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Jabuk Piotrkowski opuszcza boisko. W jego miejsce Rafał Murawski.

• Ostatnia zmiana w drużynie Lech Poznań. Z boiska schodzi Nikola Vujadinović, na boisku pojawia się Mihai Radut.

• Dawid Kort wykorzystał podanie kolegi z drużyny. Wybiegł przed Tetteha i skierował piłkę do siatki!

• GGOOOLLLL!!!! 3:0 dla Pogoni - NOKAUT!!!!!

• A także Adam Frączczak.

• Ukarany Nikola Vujadinović

• Coraz ostrzej na boisku. Zaraz posypią się kartki...

• Schodzi również Radosław Majewski. Na boisku pojawia się Nicki Bille Nielsen.

• Zmiany w zespole Lecha. Schodzi Maciej Gajos. W jego miejsce Nicklas Barkroth.

• Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Pogoni. Abdul Aziz Tetteh nie szczędził ostrych słów pod adresem arbitra i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Dariusz Formella uruchomił kolegę z drużyny, ten dośrodkowuje płasko, po ziemi. Piłkę wyłapuje Jasmin Burić.

• ... z kolei Dawid Kort domagał się czerwonej kartki. Domagał się w na tyle ostrych słowach, że również został napomniany kartonikiem.

• Maciej Gajos dostaje żółtą kartę za ostry faul...

• Piłkarze Lecha nie potrafią wypracować sobie dogodnych sytuacji. Łukasz Załuska nie zachował jeszcze w tym sezonie czystego konta i to chyba jedyne co może pocieszyć kibiców Lecha.

• Piłkarze Pogoni nie mają zamiaru cofnąć się do defensywy. Grają rozsądnie, przenosząc ciężar gry na połowę przeciwnika.

• Dośrodkowanie Radosława Majewskiego było dobrej jakości, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał oddać celnego strzału.

• Adam Gyurcso uderzył z zza pola karnego. Jego strzał wędruje nad bramką.

• Dobra akcja gospodarzy. David Niepsuj wpadł prawym skrzydłem w pole karne Lecha, jednak Jasmin Burić zdołał złapać piłkę.

• Zwycięzca tego meczu zmierzy się z Drutex-Bytovią, której piłkarze pokonali 1:0 Lechię Gdańsk.

• Rozpoczynamy drugą połowę! Przy piłce goście. Obie ekipy bez zmian!

• Pan sędzia Krzysztof Jakubik kończy pierwszą połowę! Piłkarze ze Szczecina bliscy awansu do kolejnej rundy. Grają zdecydowanie lepiej i w pełni zasługują na to prowadzenie!

• Adam Frączczak strzela tuż przy lewym słupku, czym zmylił bramkarza rywali!!! 2:0 dla Pogoni!

• Jasmin Burić fauluje we własnym polu karnym. Rzut karny dla gospodarzy!!!

• Wołodymyr Kostewycz dobrze podłączył się do akcji ofensywnej. Posłał precyzyjne podanie do Kamila Jóźwiaka. Piłkarz Lecha strzela jednak nad poprzeczką.

• Jasmin Burić wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Dawida Korta. Później wyszedł z bramki, jednak piłkarz Pogoni sprytnie go przedryblował, a następnie strzelił gola!

• GGOOOLLLL!!!!! Pogoń wygrywa z Lechem 1:0!

• Piłkarze Lecha mają problem z wymianą kilku podań. Pachnie bramką dla Pogoni!

• Adam Gyurcso, Dariusz Formella, a następnie Dawid Kort! Wszyscy trzej w ciągu kilku sekund strzelali na bramkę Lecha. Dobrze jednak na przedpolu zachowywał się Jasmin Burić. Gospodarze mogą mówić o wielkim pechu!

• Ricardo Nunes musiał ratować się faulem, aby powstrzymać szarżującego Macieja Makuszewskiego. Sędzia pokazuje pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego w wykonaniu Lecha. Dobrze na linii zachował się Łukasz Załuska, który chwycił piłkę.

• Lasse Nielsen uderzał głową, jednak została odbita przez obrońcę Pogoni. Rzut rożny dla Lecha.

• Ależ akcja Pogoni!!! Piłka trafia do niepilnowanego Dariusza Formelli, który będąc 15 metrów przed bramką posyła futbolówkę nad bramką!!

• Dariusz Formella przewrócił się w polu karnym, jednak sędzia daje jasny sygnał: Nie było faulu!

• Kamil Jóźwiak próbował akcji indywidualnej, jednak dobrze z bramki wyszedł Łukasz Załuska, który przechwycił piłkę.

• We własnym polu karnym lekko zaspał David Niepsuj, co mógł wykorzystać Kamil Jóźwiak. Niewiele brakowało, a pokonałby Łukasza Załuske strzałem głową. Ten jednak pokazał kapitalną interwencję!!!

• Wołodymyr Kostewycz ładnym podaniem uruchomił Radosława Majewskiego. Ten dośrodkowywał do Macieja Makuszewskiego, jednak piłka do niego nie dotarła. Przy piłce gospodarze.

• Maciej Makuszewski wyszedł "sam na sam" z bramkarzem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

• Ładna kombinacyjna akcja Pogoni kończy się ich faulem w ataku.

• Wrzutka z lewej strony do Dariusza Formelli. Maciej Gajos zdołał zablokować strzał. Kolejny korner dla gospodarzy.

• Adam Gyurcso uderza obok bramki. Pogoń zaczyna dochodzić do głosu!

• Sprytnie wykonany rzut wolny przez piłkarzy Pogoni. Zawodnicy Lecha długo nie mogli wybić piłki, ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Goście nawet gdy tracą piłkę, zostają na połowie przeciwnika w wysokim pressingu. Z perspektywy kibiców Lecha wygląda to całkiem dobrze.

• Piłkarze Lecha chcą narzucić swoje warunki gry. Zawodnicy Pogoni zmuszeni faulować Radosława Majewskiego.

• Zaczynamy! Przy piłce gospodarze!

• Drużyny wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy!

• Zwycięzca meczu Pogoń Szczecin -Lech Poznań zagra w 1/8 finału Pucharu Polski z wygranym ze spotkania Drutex Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk.

• Trudno powiedzieć czy obejrzymy w dzisiejszym spotkaniu wiele goli. W 6/7 ostatnich spotkań Pogoni padały przynajmniej trzy gole. Jednak w 5/7 meczach Lecha ilość goli wynosiła maksymalnie dwa.

• Zespół Nenada Bjelicy notuje passę czterech meczów bez porażki. Z całą pewnością jego drużna będzie chciała podtrzymać dobra dyspozycję.

• Oba klubu zawsze bardzo poważnie traktują zmagania pucharowe. Dowodzi o tym fakt, że w poprzednim sezonie drużyny te spotkały się w półfinale. We wspomnianym pojedynku górą byli piłkarze Kolejorza, którzy wygrali w dwumeczu 4:0 (3:0; 1:0).

• Widać, że obaj trenerzy nie oszczędzają swoich najlepszych piłkarzy. Zapowiada się emocjonujące widowisko!!!

• A także grafika prezentująca skład gości:

• Zestawienie graficzne ekipy gospodarzy:

• Witam bardzo serdecznie! Już dziś o godzinie 20:00 Stadion im. Floriana Krygiera gościć będzie miejscową drużynę Pogoni Szczecin oraz zespół gości, którym jest ekipa Lecha Poznań. Na relację LIVE zaprasza Mateusz Wojciechowski!

Maciej Brzeziński

©Grzegorz Dembinski

Los skrzyżował Pogoń Szczecin i Lecha Poznań już w 1/16 finału Pucharu Polski. Ubiegłoroczni półfinaliści już na starcie rozgrywek mogą się z nimi pożegnać. Lech jest faworytem, ale Pogoń chce zmazać złe wrażenie po fatalnym początku sezonu.

Mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Co znaczy mieć szczęście w losowaniu? O tym przekonali się piłkarze Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. W poprzedniej edycji Pucharu Polski oba zespoły zmierzyły się dopiero w półfinale. Teraz spotykają się już na starcie rozgrywek więc jedna z ekip pożegna się z pucharem tysiąca drużyn już po pierwszym meczu.

Lech i Pogoń mierzyły się ze sobą w zeszłym sezonie aż pięciokrotnie (trzy spotkania Lotto Ekstraklasy i dwumecz w półfinale Pucharu Polski).
Lechici wygrali wszystkie mecze z bilansem bramek 12:1. Wydaje się, że Kolejorz ma patent na Portowców. - Tamte wyniki nie będą miały znaczenia. Ważna jest nasza dyspozycja i postawa na boisku - powiedział Nenad Bjelica, który akceptuje, że jego zespół jest faworytem spotkania. - Akceptujemy tę role. W każdym meczu musimy potwierdzić, że jesteśmy dobrą drużyną, która chce wygrywać i awansować. Chcemy wygrać Puchar Polski oraz ligę - zapowiada trener Lecha.