Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w...

1

• Koniec meczu! Pogoń zremisowała z Lechią 1:1!

• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

• Flavio Paixao zastąpił Kenny'ego Saiefa.

• Słaba druga połowa w Szczecinie. Obie drużyny nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywali. Obrazu gry nie zmieniły zmiany dokonywane przez szkoleniowców.

• Zmiana w Lechii. W miejsce Łukasza Zwolińskiego na boisku zameldował się ze Gomes.

• Maciej Żurawski zszedł z boiska. W jego miejsce na murawie zameldował się tomas Podstawski.

• Sebastian Kowalczyk obejrzał żółty kartonik i będzie musiał pauzować w następnym meczu.

• Plac gry opuścił Kamil Drygas. W jego miejsce wszedł Hubert Turski.

• Sebastian Kowalczyk wszedł na boisko w miejsce Pawła Cibickiego.

• Strzał Macieja Gajosa na bramkę Pogoni. Piłka poleciała wyraźnie na poprzeczką.

• Zmiana w Lechii. Conrado zameldował się na boisku w miejsce Jaroslava Mihalika.

• Arbiter sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarany został Kamil Drygas.

• Kamil Drygas opatrywany poza boiskiem. Kapitan Pogoni będzie mógł wrócić do gry.

• Dante Stipica w roli głównej. Golkiper Pogoni obronił strzał piłkarza gości z narożnika pola karnego.

• Strzał na bramkę Dusana Kuciaka oddał aktywny dzisiaj Maciej Żurawski. Próba młodego gracza Pogoni nieudana.

• Sędzia Jarosław Przybył rozpoczął drugą część spotkania!

• Cracovia - Wisła P. 0:0
  • Koniec pierwszej połowy! Pogoń remisuje z Lechią 1:1!

• Maciej Żurawski sprytnym zagraniem próbował uruchomić Pawła Cibickiego. Połapał sie w tym stoper Lechii.

• Próbował dośrodkować z prawej strony David Stec. Pomocnik Pogoni został zablokowany.

• Rzut wolny dla Pogoni. Do piłki podszedł Kamil Drygas, ale uderzył niecelnie.

• Sędzia Przybył sięgnął do kieszonki. Łukasz Zwoliński ukarany żółtą kartką.

• W odpowiedzi Portowcy. Hubert Matynia uderzał z trudnej pozycji. Piłka poszybowała obok bramki.

• Maciej Gajos bardzo mocno uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z ponad 25 metrów! Dante Stipica nie zdążył ze skuteczną interwencją. Lechia wyrównała.

• GOOOOOOOOOOOOOL! MACIEJ GAJOS! 1:1!

• Niecelne uderzenie Benedikta Zecha po dośrodkowaniu Huberta Matyni.

• Silny strzał Davida Steca na bramkę Lechii. Dusan Kuciak broni. Będzie jeszcze rzut rożny dla Pogoni.

• Goście mocno nacisnęli Portowców. Seria rzutów rożnych dla Lechii, ale bez zagrożenia pod bramką Stipicy.

• Zamieszanie w polu karnym Pogoni po dośrodkowaniu Kenny'ego Saiefa z rzutu wolnego. Wyszli z opresji gospodarze.

• Ależ szansa Zwolińskiego! Napastnik Lechii minął dwóch obrońców Pogoni i z pięciu metrów trafił w... słupek.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piąstkował Dante Stipica. Kontratak gospodarzy zatrzymany faulem.

• Jeszcze raz ruszył Maciej Żurawski, ale tym razem nie zdołał dograć do Pawła Cibickiego.

• Maciej Żurawski przedarł się prawą stroną i wystawił futbolówkę do Hostikki. Fin uderzył z pierwszej piłki po dalszym rogu i Dusan Kuciak musiał wyjąć piłkę z siatki.

• GOOOOOOOOL! SANTERI HOSTIKKA! 1:0 DLA POGONI!

• Pierwszy ofensywny wypad Lechii Gdańsk. Piąstkuje po dośrodkowaniu Dante Stipica.

• Gramy! Mecz w Szczecinie już się rozpoczął!

• Spotkanie Pogoń - Lechia poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka.

• Rezerwowi Lechia: Zlatan Alomerović, Filip Mladenović, Patryk Lipski, Ze Gomes, Egy Maulana Vikri, Conrado, Flavio Paixao, Kacper Urbański, Tomasz Makowski.

• Rezerwowi Pogoń: Jakub Bursztyn, Mariusz Malec, Michalis Manias, Sebastian Kowalczyk, Kacper Smoliński, Tomas Podstawski, Hubert Turski, Kryspin Szcześniak, Ricardo Nunes.

• Lechia Gdańsk po przerwie może nie zachwyca, ale pokazuje charakter. W derbach Trójmiasta pokonała Arkę 4:3, potrafiła też zremisować w Zabrzu z Górnikiem 2:2. W obu meczach przegrywała. We wtorek uległa za to u siebie Cracovii 1:3.

• Portowcy tracą już 6 punktów do drugiego Piasta Gliwice, a tylko 2 oczka do trzeciego Śląska Wrocław. To nie są różnicę nie do odrobienia. Wątpliwości - i to spore - kibice mogą mieć jednak po ostatnim występie i generalnie tych w tym roku. Pogoń po "odmrożeniu" ligi przegrała Zagłębiem Lubin 0:3, i ostatnio z Lechem w Poznaniu 0:4. Wygrała za to z Cracovią 1:0.

• W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Pogoń Szczecin zagra u siebie z Lechią Gdańsk. Oba zespoły mają już pewne miejsce w grupie mistrzowskiej. Portowcy zajmują szóstą lokatę, a biało-zieloni ósmą. Witamy w relacji LIVE!

Jakub Lisowski, STAN

Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk ONLINE. W niedzielnym meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin zagra u siebie z Lechią Gdańsk. Oba zespoły mają już pewne miejsce w grupie mistrzowskiej. Relacja na żywo z meczu z Pogoń - Lechia live w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk ONLINE

Atmosfera wokół Pogoni ostatnio gęstnieje, a środowe spotkanie prezesa Jarosława Mroczka z radą drużyny i to bez wiedzy Kosty Runjaica niekoniecznie może dobrze przysłużyć się najbliższej przyszłości.

- Zostało osiem spotkań i musimy dalej dobrze pracować.
Zostawiamy za sobą złe wyniki, jak ten z Lechem i idziemy dalej. Będziemy robić wszystko najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy źli na siebie za wynik meczu z Lechem. Nie lubimy tego i nie chcemy takich rezultatów. Ale to dla nas motywacja do ciągłej pracy - mówi środkowy obrońca Pogoni Konstantinos Triantafyllopoulos dla Pogoń TV.

Portowcy tracą już 6 punktów do drugiego Piasta, a tylko dwa oczka do trzeciego Śląska. To nie są różnicę nie do odrobienia. Wątpliwości - i to spore - kibice mogą mieć jednak po ostatnim występie i generalnie tych w tym roku.

Trudno określić, jak w Szczecinie zaprezentuje się Lechia. Na pewno jest to zespół, który nie idzie na łatwiznę. W derbach Trójmiasta pokonał Arkę 4:3, potrafił też zremisować w Zabrzu 2:2. W obu meczach przegrywał (na Śląsku nawet 0:2), ale pokazywał charakter. Na pewno ta drużyna prezentuje się lepiej w drugich połowach.

Lechia ma już pewne miejsce w grupie mistrzowskiej, ale po porażce z Cracovią oddaliła się od strefy medalowej. Musi wygrać w Szczecinie, aby strata do podium nie była większa niż cztery punkty.

W rywalizacji z Pogonią statystyki są lekko na korzyść biało-zielonych. W historii ligowych występów Lechia odniosła 18 zwycięstw, Pogoń 16, a remis padł 14 razy. A jak będzie w niedzielę?

Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego wszystkie mecze odbywają się o jednej porze. Bezpośredniej transmisji telewizyjnej ze spotkania Pogoń - Lechia na żywo nie będzie, ale najciekawsze momenty pojedynku można będzie śledzić w Multilidze w Canal+ Sport, która rozpocznie się już o godz. 17. W internecie mecz Pogoń - Lechia stream online dostępny w NC+ GO i Player.pl.

18:00 mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk na żywo
Canal+ Sport (Multiliga)

Tekstowa relacja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk live w GOL24.pl!