Pogoń Szczecin

2

Piast Gliwice

1

• Koniec spotkania! Wymęczone zwycięstwo Portowców na początek rundy wiosennej. Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Piasta. Z każdą minutą gry przewagę zyskiwała Pogoń skutecznie broniąc się przed atakami gości. Bardzo dobrze pokazał się w spotkaniu Kolendowicz, który w następnym spotkaniu powinien wystąpić w pierwszym składzie.

• Piast próbuje doprowadzić do remisu, lecz gra zbyt niedokładnie

• Cztery minuty doliczył sędzia. Tymczasem groźnie pod bramką Portowców. Strzał piłkarza Piasta wybronił Janukiewicz.

• Okazja Vuka po rzucie rożnym. Piłka jednak bardziej odbiła się od Serba, niż był to normalny strzał.

• Prostopadłę podanie Aki w pole karne do Vuka. Serb jednak minimalnie przestrzelił.

• Zagranie ręką Sotirovica

• Idealne dośrodkowanie Ediego na głowę Nolla, lecz ten bardzo niedokładnie nad bramką Treli

• Druga żółta kartka dla Buryana. Nieprzepisowo zatrzymał wychodzącego sam na sam Kolendowicza

• Sotirovic za Djousse

• Żółta kartka dla Urbana

• Tymczasem w ataku Portowcy. Po raz kolejny Kolendowicz prawą stroną. Tym razem nie udało mu się przebić przez obrońcę Piasta.

• Ładnie uwolnił się Docekal. Jego strzał z trudem na rzut rożny wybił Janukiewicz.

• Dobra zmiana Kolendowicza, który wyraźnie rozruszał prawą stronę. Kolejne zbiegnięcie do linii z dośrodkowaniem. Piłka trafiła do Ediego, lecz jego strzał zablokowany.

• Mocny strzał Gliwiczan ponad bramką Portowców.

• Rozochociła się Pogoń po bramce Budki. Kolejna akcja Kolendowicza prawą stroną. Poradzili sobie jednak obrońcy Piasta

• Docekal za kontuzjowanego Kędziorę

• Kartka dla Kolendowicza za popchnięcie Buryana

• Buryan ukarany żółtą kartką

• Kędziora po za linią boczną

• Kolejny piłkarz Piasta leży na boisku.

• Akahoshi za Ławę

• Kolendowicz w swojej firmowej akcji dobiegł do końcowej linii i wyłożył piłkę do Adriana Budki, który nie mógł nie trafić z takiej odległości! Gol w debiucie byłego widzewiaka!

• Odważnie Budka zza pola karnego. Piłka obok bramki Piasta

• Z rzutem rożnym dla Piasta Łatwo poradziła sobie Pogoń, któa wyprowadziłą szybką kontrę. Na skrzydle na pełnej prędkości faulowany przez Lisowskiego Djousse.

• Drugą połowę rozpoczęli Portowcy

• Buryan za Cuerde

• Koniec pierwszej Połowy. Przewaga Piasta w pierwszej części spotkania stopniała po bramce Ediego i spotkanie się wyrównało. Więcej okazji strzeleckich mieli jednak przyjezdni.

• Po tych dwóch szybkich bramkach gra powinna się nieco otworzyć

• Pewnym strzałem w prawy górny róg Edi Andradina!

• Gol dla Piasta! Obrona Portowców zaspała i piłkę do bramki z najbliższej odległości wpakował Mateusz Matras

• Groźna sytuacja dla Piasta. Rzut wolny z bocznego sektowa boiska na wysokości pola bramkowego Portowców.

• Brak płynności w grze obu drużyn potęgowany przez sędziego przerywającego co chwilę grę.

• Cały czas Piast atakuje. Rzut rożny dla przyjezdnych

• Kędziora minimalnie obok słupka bramki Portowców!

• W polu karnym teatralnie wywracał się Paulauskas, ale sędzie nie dał się na to nabrać

• Na spalonym kapitan Portowców Bartosz Ława

• Prostopadłe podanie do Jurando padło łupem bramkarza Portowców

• Bardzo groźny strzał Lisowskiego sprzed pola karnego nad bramką Janukiewicza

• Dużo niedokładnej gry w środku boiska z obu stron.

• Prostopadłe podanie Ediego do Frączczaka minimalnie za mocne i piłka przekroczyła linię bramkową.

• Rzut wolny w wykonaniu Ediego, lecz dośrodkowanie prosto na głowę obrońcy Piasta

• W ataku Piast, lecz niedokładne dośrodkowania bez problemu wybijane przez piłkarzy Pogoni

• Prostopadłę podanie Ławy do Donalda wybite przez obrońców Piasta na aut.

• Rozpoczęli piłkarze Gliwickiego Piasta

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę przy akompaniamencie hymnu Portowców.

• Już tylko 15 minut do rozpoczęcia spotkania. W Szczecinie czuć ogromne napięcie i atmosferę wyczekiwania. Wszyscy przybyli na stadion ciekawi są formą Portowców po tak znaczących wzmocnieniach.

• Ławka rezerwowych Portowców: Fabiniak, Kolendowicz, Zwoliński, Golla, Rogalski, Akahoshi, Sotirovic

• Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Buryan, Urban, Pietrzak, Docekał, Świątek

• Pogoń w składzie: Radosław Janukiewicz, Błażej Radler, Mateusz Szałek(m), Edi Andradina, Donald Djousse, Peter Hricko, Adam Frączczak, Adrian Budka, Emil Noll, Bartosz Ława (k), Hernani

• Piast w składzie: Dariusz Trela, Meteusz Matras, Łukasz Krzycki, Fernando Cuerda, Geodiminas Paulauskas, Povol Cicman, Mariusz Zganiacz, Wojciech Lisowski(m), Tomasz Podgórski (k), Ruben Jurado, Wojciech Kędziora

• Witam państwa ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. Na obiekcie jest 164 kibiców gości. Mamy idealną pogodę na mecz a stadion powoli się wypełnia kibicami.