• Goście bronią się już całą druzyną.

• Hrymowicz....w siatce Ruchu a piłka w rękach Skorupskiego!

• Fatalnie uderza Rogalski...piłka ląduje prawie na aucie...

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu

• Dośrodkowanie Ławy przypadkowo zmierzało do bramki gości ale Skorupski dotykając piłkę przeniósł ją na poprzeczkę.

• Radosław Wiśniewski stworzył sobie dobrą okazję i będąc sam przed Skorupskim strzelił jednak za słabo i piłkę złapał bramkarz.

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy

• Jarka i chwilę później Frączczak marnują okazję na bramki dla swoich zespołów.

• Ruch im bliżej końca tym bardziej próbuje kraść cenne sekundy.

• Adam Frączczak przestrzelił głową po dośrodkowaniu Kamila Majkowskiego.

• Druga zmiana wśród gości.

• Druga połowa zdecydowanie słabsza od pierwszej części. Zawodnicy niestety dostosowują się poziomem do wyglądu trubun.

• Pierwsza zmiana u gości.

• Akahoshi kolejny raz z dystansu i kolejny raz interweniuje Łukasz Skorupski

• Trener Płatek szuka szansy na bramkę.

• Wchodzi młody napastnik ze Szczecina, który w ubiegłym tygodniu pokazał się z bardzo dobrej strony.

• Kolejny raz z daleka uderza Przemysław Pietruszka ale radzi sobie Łukasz Skorupski

• Hrymowicz w tej sytuacji uratował swój zespól.

• Napastnik gości uprzedzony przez obrońcę.

• Jedna z nielicznych kont gości - uderzał Paweł Giel jednak został zablokowany.

• Przewaga Pogoni w drugiej części jest jeszcze większa. Niestety - efektów bramkowych nie widać.

• Marcin Klatt strzela z 8. metrów po rozegraniu tego kornera ale jego uderzenie zostaje zablokowane.

• Pierwsza akcja Pogoni i Wólkiewicz wywalcza rzut rożny dla swojej drużyny.

• Arbiter z Kielc nie pokazał w tym spotkaniu jeszcze kartki dla żadnego z piłkarzy.

• Mateusz Mak leży na boisku faulowany przez rywala.

• Zaczynamy

• Za nami pierwsze 45. minut spotkania. Pogoń zdecydowanie dominowała a Ruch szczęściu może zawdzięczać, że nie stracił bramki. Zapraszam za 15. minut.

• Dwukrotnie strzał Adama Frączczaka zostaje zablokowany. Pogoń zyskuje coraz mocniejszą przewagę.

• Łukasz Skorupski tym razem pewnie obronił strzał jednego z Portowców.

• Przed momentem Błażej Radler uderzył minimalnie obok bramki Łukasza Skorupskiego

• Po ponad 35. minutach gry spotkanie jest interesującym widowiskiem. Nie brakuje akcji pod jedną i drugą bramką. Piłkarzom brakuje skuteczności. Szkoda, że tak smutno wyglądają trybuny.

• Uderzenie Piotra Rockiego ale spokojnie radzi sobie z piłką Radosław Janukiewicz.

• Po dośrodkowaniu Cielucha Andrzej Niewulis minimalnie nad bramką, po chwili kolejna szansa Ruchu ale Michał Mak przegrywa sytuację "1 na 1" z Janukiewiczem.

• Japończyk w barwach Pogoni uderza mocno z wolnego, Skorupski piąstkuje ale dobitka także nie znajduje drogi do bramki

• Łukasz Skorupski nie jest dziś pewnym ogniwem swojego zespołu. Tym razem wypuszcza z rąk dośrodkowanie Wólkiewicza ale Łukasz Matuszczyk z ostrego kąta nie potrafi celnie uderzyć. Goście zamknięci na własnej połowie.

• Uderzał Daniel Wólkiewicz ale gospodarze dziś są bardzo nieskuteczni.

• Fatalny błąd popełnia po strzale z rzutu wolnego Łukasz Skorupski ale na jego szczęście sędzia odgwizduje pozycję spaloną jednego z Portowców.

• Frączczak staje przed szansą po podaniu Klatta ale szybszy bramkarz Łukasz Skorupski. Błąd obrony, która łatwo dała się minąć napastnikowi miejscowych.

• Kaciczak z Michałem Makiem przeszkadzali sobie nawzajem w dogodnej sytuacji pod bramką Janukiewicza w efekcie czego piłka opuszcza boisko.

• Piłka nożna dla kibiców - patrząc na obraz i oprawę widowiska w Szczecinie można mieć nieodparte wrażenie, że pewne decyzje rządzących były chyba nieprzemyślane.

• Akahoshi i Klatt przed doskonałą szansą w polu karnym gości ale obaj kiksują! To była najgroźniejsza jak do tej pory sytuacja w tym meczu!

• Łukasz Matuszczyk groźnie dośrodkował z rzutu rożnego ale Skorupski piąstkuje poza linię końcową. Mamy kolejny róg z przeciwnej strony boiska

• Jan Beliancin strzela nad bramką. Janukiewicz nie musiał interweniować.

• Faulowany 30. metrów od bramki napastnik Cidrów Michał Mak

• Łukasz Matuszczyk starał się dojść do piłki podawanej przez Klatta ale ta wychodzi za linię końcową.

• Pierwsza składna akcja gospodarzy ale pewnie Skorupski wyłapuje dośrodkowanie

• Na trybunach tylko około półtora tysiąca kibiców, którzy w milczeniu obserwują to spotkanie.

• Pierwsze minuty to gra głównie w środku boiska. Nic ciekawego nie wydarzyło się przez pierwsze 180 sekund spotkania

• Szaro, pusto, cicho- czy tak mają wyglądać polskie stadiony?

• Zaczynają goście

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za moment początek spotkania.

• Jan Beliančin ze strony gości oraz Bartosz Ława z Pogoni wyprowadzą swoje zespoły na murawę wraz z arbitrami.

• Znamy już składy obu zespołów. Radosław Janukiewicz znów w pierwszym składzie-przed tygodniem jego powrót do bramki przypadł w czasie z wygraną gospodarzy 5:1. Czy dziś znów przyniesie szczęście drużynie trenera Płatka przekonamy się za około 2 godziny.

• Coraz bliżej początku spotkania. Goście przyjechali do Szczecina osłabieni. Czy będą w stanie przerwać passę porażek?

• Już za 45. minut początek spotkania w Szczecinie. Tydzień temu Pogoń wygrała 5:1. Jak będzie teraz?