Pogoń Szczecin - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Osłabiona czerwona latarnia kontra lider

Pogoń Szczecin

2

Wisła Kraków

1

• Wisła Kraków przegrywa! To jest właśnie nasza liga! Lider Lotto Ekstraklasy musiał uznać wyższość przedostatniej drużyny w tabeli!

• Koniec! Pogoń Szczecin wygrywa!

• Vullnet Basha zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. David Steć opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Sebastian Rudol.

• Zdenek Odrasek został ukarany żółtą kartką.

• "Balon" posłany w pole karne dał dużo korzyści! Jesus Imaz doszedł do strzału głową i wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz zdobywa bramkę kontaktową!

• Kolejna zmiana. Hubert Matynia melduje się na murawie, a schodzi Zvonimir Kozujl!

• Ależ okazja Halilovicia! Gracz Wisły minął się z piłką w bardzo dogodnej sytuacji!

• Zmiana także w ekipie Pogoni. Radosław Majewski zmieniony przez Tomasza Hołotę.

• Kamil Wojtkowski wchodzi w miejsce Martina Kostala.

• Bardzo blisko hat-tricka Adama Buksy! Snajper Pogoni mógł pokonać bramkarza Wisły!

• Rafał Pietrzak ogląda żółtą kartkę.

• Niedokładne dośrodkowanie Majewskiego. Piłka zaliczyła "pusty przelot".

• Schodzi również Dawid Kort, a wchodzi Tibor Halilović.

• Podwójna zmiana w ekipie Wisły Kraków. Rafał Boguski został zmieniony przez Marko Kolara.

• Ricardo Nunes dograł w pole karne z rzutu wolnego. Piłka zatrzymuje się jednak na pierwszym zawodniku Wisły.

• Indywidualna akcja Adama Buksy, którego strzał ładuje na trybunach.

• Sędzia długo sprawdzał całą sytuację, ale zakończyło się to wszystko tylko żółtą kartką dla Jakuba Bartkowskiego.

• Łukasz Szczech sprawdza jedną z sytuacji w polu karnym Wisły. Czy będzie rzut karny dla gospodarzy?

• Majewski minął rywala i jego strzał ląduje na słupku! Pogoń nie daje pograć gościom!

• Majewski uderzył na bramkę, a zawodnicy Pogoni domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką! Czy sędzia będzie sprawdzał tę sytuację?

• Zvonimir Kozulj idealnie obsłużył swojego kolegę, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa zdobywa drugą bramkę w tym meczu!

• Wisła rozpoczyna drugą połowę od środka boiska!

• To jest właśnie Lotto Ekstraklasa! Przedostatnia w tabeli Pogoń wygrywa z Wisłą Kraków, która przewodzi ligowej stawce! Czekamy na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Ależ było blisko! Kamil Drygas doszedł do strzału głową! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów, a mielibyśmy 2:0 dla Pogoni!

• Potężne uderzenie Majewskiego, ale świetnie broni Mateusz Lis!

• Adam Buksa trafia do notesu sędziego. Łukasz Szczech pokazuje mu żółtą kartkę.

• Cudowne uderzenie Macieja Sadloka! Zabrakło dosłownie centymetrów, a były reprezentant Polski zdjąłby "pajęczynę" z okienka bramki!

• Bardzo dobra okazja! Zdenek Odrasek doszedł do strzału głową, ale jego uderzenie minęło bramkę

• Zvonimir Kozulj ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobra akcja Dawida Korta, który posyła piłkę prosto w trybuny.

• Dobre uderzenie Kamila Drygasa, ale lecąca piłka została zablokowana.

• Rafał Pietrzak uderzył z rzutu wolnego, jednak piłka poszybowała nad bramkę.

• Bardzo groźna sytuacja! Za krótkie podanie do Mateusza Lisa, ale młody bramkarz Wisły dał radę uratować sytuację.

• Mateusz Lis bardzo mocno zawinił przy tej bramce. Dał się zaskoczyć Adamowi Buksie, który go uprzedził i świetnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa otwiera wynik tego meczu!

• Kamil Drygas zakręcił rywalami, tylko że jego strzał został zablokowany!

• Znakomita akcja Wisły Kraków! Szybka wymiana podań z pierwszej piłki zakończona jednak niecelnym strzałem.

• Rafał Boguski próbował obsłużyć Ondraska, który jednak przegrywa pojedynek z obrońcą Pogoni.

• Świetne dośrodkowanie, po którym Zvonimir Kozulj oddał niezły strzał głową na bramkę. Był on jednak niecelny.

• Majewski wpadł w pole karne, ale niefortunnie piłka odbiła się od nierówności na boisku i doświadczony pomocnik nie dał rady oddać strzału.

• Sędzia główny dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• Trener gości dzisiejszego meczu - Maciej Stolarczyk spędził w Szczecinie wiele lat. Dzisiaj jako szkoleniowiec lidera Lotto Ekstraklasy przyjeżdża na stare śmieci. Sam twierdzi, że aktualna Pogoń Szczecin to współautorski projekt jego i Kosty Runjanicia.

• Dzień dobry! Czas rozpocząć 9 kolejkę Lotto Ekstraklasy! Lider Wisła Kraków jedzie do Szczecina aby zmierzyć się z przedostatnią w tabeli Pogonią! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków ONLINE. "Biała Gwiazda" po wygranej z Lechią wskoczyła na fotel lidera. Pierwszej pozycji wiślacy będą bronić już w piątek w wyjazdowej konfrontacji z Pogonią Szczecin. Gospodarze po ośmiu kolejkach mają na koncie ledwie cztery punkty i zamykają ligową tabelę. Czy powiększą swój mizerny dorobek? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków ONLINE

Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

W Szczecinie dojdzie do starcia drużyn z przeciwległych biegunów tabeli. Ekipa "Białej Gwiazdy" po koncertowym meczu z Lechią wspięła się na sam szczyt tabeli. Z kolei Portowcy w domowym meczu z Koroną chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. I choć długo prowadzili, to musieli zadowolić się remisem.

Pogoń z liderem zagra mocno osłabiona. Z powodu urazów mięśniowych odpoczywać będą Iker Guarrotxena i Michał Żyro. A to nie koniec listy nieobecnych. Na dłużej z gry wyłączony jest Adam Frączczak (kłopot z przysadką mózgową). Stałe problemy z plecami ma z kolei Adama Buksy, a kłopot z kolanem Spas Delew. W ten sposób Pogoń została bez skrzydłowych z doświadczeniem.

- Ta sytuacja staje się coraz bardziej frustrująca. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaakceptować to, szukać innych rozwiązań i bazować na zdrowych piłkarzach – mówi trener Kosta Runjaic.

- Brakuje nam zgrania. Ciągle ktoś wchodzi do składu, ktoś z niego wypada. Mam nadzieję, że kontuzji będzie coraz mniej i będziemy iść do przodu - dodaje Sebastian Walukiewicz.

Spotkanie w Szczecinie będzie wyjątkowe dla Macieja Stolarczyka. Szkoleniowiec Wisły w barwach Pogoni rozegrał ponad 250 meczów. Był trenerem drużyny w I lidze, asystentem trenera w ekstraklasie i wreszcie dyrektorem sportowym. - Jeśli chodzi o najbliższy mecz, to jest to dla mnie spotkanie trochę inne niż wszystkie. Długie lata przeżyłem w Szczecinie i wracam tam z sentymentem. Jest to dla mnie specyficzne spotkanie, ale przygotowywaliśmy się do tego meczu normalnie. Pogoń jest w okresie przemian, nie może złapać swojego rytmu. Zaszło tam sporo zmian, mają kontuzje, ale potencjał jest duży i nie będzie to dla nas łatwy mecz - uważa Stolarczyk.

Trener Wisły zapewnia, że jego zawodnicy na pewno nie zlekceważą "czerwonej latarni". – Mam świadomych zawodników w szatni i oni zdają sobie sprawę z tego, że mecze zarówno z tymi zespołami, które teraz mocno punktują, jak i z tymi, które są teoretycznie niżej, są tak samo trudne. Wspomniałem, że nie ma faworytów, czeka nas ciężkie spotkanie. Pogoń potrzebuje punktów i będzie chciała w tym meczu je zdobyć - dodaje Stolarczyk.

W Pogoni występowali też Dawid Kort i Kamil Wojtkowski, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony w Szczecinie. Pytanie tylko, czy szczególnie ten drugi dostanie szansę gry w tym meczu? – Dla Dawida jest to klub, w którym się wychował i na pewno jest to dla niego również miejsce wyjątkowe, ale myślę, że podchodzi do tego w sposób normalny i będzie chciał zagrać dobre spotkanie – mówi Stolarczyk. – Jeśli chodzi o Kamila, to jego wejście w meczu z Lechią było bardzo efektowne. Strzelił bramkę. Nie ma co ukrywać, że na to liczę w przypadku zawodników rezerwowych.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy.

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Pogoń Szczecin: Jarosław Fojut, Soufian Benyamina, Adam Frączczak, Iker Guarrotxena, Spas Delew, Michał Żyro. Występ Adama Buksy pod znakiem zapytania.

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków TRANSMISJA TV

Spotkanie Pogoni z Wisłą Kraków pokaże Eurosport 2. Wstęp do meczu o godz. 17:30. Początek transmisji w Eurosporcie 2 o 17:55. W internecie mecz będzie można obejrzeć na eurosportplayer i ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!