Pogoń Szczecin - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Portowcy ruszają w pościg

0

• Koniec meczu! Pogoń gromi Wisłę Płock!

• Iker Guarrotxena wchodzi w miejsce Sebastiana Kowalczyka.

• Igor Łasicki fauluje i ogląda żółtą kartkę

• Radosław Majewski wstrzelił piłkę w stronę bramki, a ta odbiła się od Łasickiego i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Łasicki pakuje piłkę do własnej bramki i Pogoń wygrywa już 4:0!

• Zvonimir Kozulj zmieniony przez Dawida Błanika.

• Semir Stilić melduje się na murawie w miejsce Ricardinho.

• Świetna akcja Adama Buksy! Napastnik Pogoni sam wywalczył sobie pozycję i nie dał szans bramkarzowi rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa! Wisła Płock na kolanach!

• Adam Buksa wyszedł sam na sam z Dahne, ale wcześniej był spalony.

• Merabaszwili idealnie podał w pole karne, ale Ricardinho minął się z piłką.

• Znakomita akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań a Kowalczyk wykorzystał okazję sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Kowalczyk podwyższa prowadzenie!

• Co za tragicznie zmarnowana okazja Pogoni. Zvonimir Kozulj nie potrafił opanować piłki i uderzył sytuacyjnie nad bramką.

• Oskar Zawada zmienia Nico Varelę.

• Co za brutalny faul Stępińskiego! Zawodnik Wisły ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Co za interwencja bramkarza Wisły! Adam Buksa uderzał z 5 metrów!

• Zvonimir Kozulj został bardzo brzydko sfaulowany. Alan Uryga został za to ukarany żółtą kartką.

• Kolejna kartka. Tym razem ukarany Zvonimir Kozulj.

• Giorgi Merebaszwili wchodzi na murawę w miejsce Damiana Rasaka.

• Było groźnie po rzucie rożnym dla Pogoni. Dahne wybije jednak piłkę.

• Zaostrzyła się gra. Nico Varela tym razem ukarany.

• Sebastian Kowalczyk trafia do notesu sędziego.

• Hubert Matynia zmienia Ricardo Nunesa, który nie da rady kontynuować gry. Wygląda to na kontuzję pięty.

• Dobra akcja skrzydłem gości, zakończona jednak niecelnym podaniem.

• Pogoń zaczyna od środka drugą połowę!

• Nico Varela ciągnie grę Wisły Płock. To jest jednak za mało i Pogoń Szczecin jak na razie prowadzi w tym spotkaniu!

• Koniec pierwszej połowy!

• Damian Szymański został ukarany żółtą kartką.

• Świetny drybling Vareli i Wisła Płock tuż przed przerwą mieć będzie rzut rożny.

• Ricardo Nunes próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z prawej nogi. Chwilę później sfaulował swojego rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Sebastian Walukiewicz przerywa akcję Dominika Furmana i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Długi przestój mieliśmy w tym meczu. Teraz jednak Nico Varela próbował strzału z przewrotki, ale został zablokowany!

• Znakomita dwójkowa akcja Ricardinho i Vareli, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Ależ potężny strzał Vareli! Piłka odbija się od słupka! Wisła w natarciu!

• Bardzo dobra interwencja Załuski! Uderzał Nico Varela!

• Adam Buksa walczył o piłkę z rywalem, ale przegrał ten pojedynek.

• Świetnie wykorzystany rzut wolny przez zawodników Pogoni. Majewski dograł w pole karne, Dvali zgrał piłkę, a na koniec do siatki skierował ją Drygas!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Drygas otwiera wynik tego meczu!

• Niezłe wstrzelenie piłki w pole karne Pogoni. Żaden zawodni Wisły nie zdołał jednak skierować futbolówki do bramki.

• Kamil Drygas dopiero teraz wraca na boisko. Oby to nie było nic poważnego.

• Mocne uderzenie Szymańskiego, które jednak mija bramkę Wisły Płock.

• Kamil Drygas po starciu z rywalem leży na murawie. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Znakomite uderzenie Majewskiego! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Bardzo dobre podanie do Ricardinho, który jednak nie zdołał dobrze opanować piłki.

• Piłka mogła wpaść za kołnierz golkipera Wisły, ale w ostatnich chwili sytuacja została opanowana.

• Igor Łasicki fauluje Majewskiego pod swoim polem karnym. Będzie bardzo groźnie.

• Pierwszy celny strzał w tym meczu. Uderzenie Drygasa ląduje prosto w rękach Dahne.

• Bartosz Frankowski daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli. Wisła Płock aktualnie ma jedno oczko więcej, ale dzisiaj sytuacja może się zmienić!

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z tego pojedynku!

• Pogoń Szczecin po ostatnich dwóch wygranych, powoli odbija się od dna. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć dzisiejszego rywala - Wisłę Płock. Jak potoczy się to spotkanie? Dowiemy się za ok. 2 godziny!

Pogoń - Wisła Płock LIVE! Portowcy ruszają w pościg  fot.sebastian wolosz/ polska press

Pogoń - Wisła Płock LIVE! Portowcy ruszają w pościg fot.sebastian wolosz/ polska press ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Pogoń Szczecin - Wisła Płock ONLINE. Portowcy po serii udanych występów wydobyli się ze strefy spadkowej i teraz chcą ścigać drużyny z górnej połowy tabeli. By tak się stało, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów z Wisłą Płock. Początek meczu o godz. 15:30. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Pogoń Szczecin - Wisła Płock ONLINE

Oglądaj mecz Pogoń - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Cztery mecze bez porażki, w tym dwa zwycięstwa z rzędu. Głęboki dołek formy już za Portowcami, ale nad strefą spadkową mają zaledwie trzy punkty przewagi.
Mimo powrotu do gry Jarosława Fojuta trener Kosta Runjaic wciąż zmaga się z plagą kontuzji. W starciu z Wisłą Płock na pewno nie zagrają: Adam Frączczak, Soufian Benyamina, Michał Żyro, Tomasz Hołota, Adrian Benedyczak, David Stec i Spas Delew. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Tomasa Podstawskiego.

- Nawet powrót do drużyny Jarka Fojuta i Ikera Guarrotxeny nie sprawił, że lista problemów jest krótsza.

Runjaic wierzy jednak, że jego podopieczni poradzą sobie z przeciwnościami i rywalem. - Wisła to nieprzyjemny przeciwnik. Są zdyscyplinowani, świetnie biegają w środkowej strefie, mają groźne stałe fragmenty gry. Musimy odpowiedzieć swoją dyscypliną, odwagą, umiejętnościami. By wygrać – musimy wyzwolić cały swój potencjał. Będziemy dobrze przygotowani – zapewnia Runjaic. - Nie mam nic przeciwko, byśmy powtórzyli wynik wiosennego spotkania.

W ostatniej konfrontacji tych drużyn w Szczecinie Pogoń pokonała Nafciarzy 2:1 po bramkach Kamila Drygasa o Mortena Rasmussena.

W poprzedniej kolejce Dariusz Dźwigała dokonał aż pięciu zmian w wyjściowej jedenastce Wisły. Radykalne decyzje przyniosły efekt. Płocczanie po raz pierwszy w sezonie odnieśli zwycięstwo na własnym stadionie. Przeciwko Pogoni gotowy do gry będzie Thomas Dahne. Nie wiadomo czy niemiecki golkiper wróci do podstawowego składu. 20-letni Bartłomiej Żynel w meczu z Lechią debiutował w ekstraklasie i zachował czyste konto. Dahne ta sztuka w trwającym sezonie jeszcze się nie udała.

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Pogoń Szczecin - Wisła Płock?

Nie zagrają:

Pogoń: Adam Frączczak, Michał Żyro, Soufian Benyamina, Spas Delew, Tomasz Hołota, David Stec, Adrian Benedyczak.
Wisła Płock: Adam Dźwigała, Mateusz Szwoch.

Pogoń Szczecin - Wisła Płock TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Konfrontację Pogoni z Nafciarzami pokaże nSport+. Mecz skomentuje duet Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda. Początek transmisji o godz. 15:25. W internecie mecz będzie mozna obejrzeć na player.pl i canalplussport.pl.

15:30 Pogoń Szczecin - Wisła Płock nSport+