1

• Koniec meczu. Polonia odnosi drugie zwycięstwo w sezonie!

• Mamy dane dotyczące frekwencji, mecz oficjalnie oglądają tylko 752 osoby.

• Trzy minuty doliczone.

• Rzut rożny dla Dolcanu. Po wrzutce... kolejny. Tym razem piłka trafiła do Wiśniewskiego, którego uderzenie zablokował ręką Laskowski. Rzut wolny sprzed pola karnego egzekwował Koziara, a jego uderzeni obronił ładnie Mika.

• Ładną interwencją popisał się Mika, który przeniósł uderzenie Koziary nad poprzeczką.

• Sam na sam, ale z asystą dwóch obrońców wychodził Piątkowski, który naciskany uderzył nad bramką.

• Na dużym luzie gra Krzemień, który próbuje niekonwencjonalnych zagrań.

• Z pola karnego ponad bramką uderzył Wojsyk.

• Ładnie zapowiadającą się akcję Polonii przerwał sędzia. Spalony.

• Kolejne uderzenie na bramkę Miki, jednak ponad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Dolcanu na wprost bramki Polonii. Wiśniewski uderzył prosto w mur.

• Krzemień dobrze dograł w pole karne do Jarki, ale ten został zablokowany. Do dobitki próbował dojść Krzemień, ale piłkę spod nóg wybił mu obrońca.

• Wiśniewski uderzył sprzed pola karnego ponad bramką Polonii.

• Z trybun słychać głośny doping i brawa. Kibice nie często mają w Bytomiu okazje do świętowania, więc chcą ją wykorzystać.

• Kolejna kontra Polonii, jednak Leszczyński uprzedził zawodnika gospodarzy.

• Szybka odpowiedź Dolcanu, ale uderzenie Koziary trafiło prosto w obrońcę.

• Goooooool dla Polonii! Po rzucie rożnym na 3:1 gola strzelił Odrzywolski!

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Laskowski za Nowaka.

• Wiśniewski zmienia Zjawińskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne Polonii już zza linii końcowej, do tego za mocne. Do piłki nie sięgnął Świerblewski, więc próbował zaatakować ją ręką jak siatkarz, ale też nie trafił.

• Polonia mogła wyjść z kontrą, ale Szkatuła za późno i źle odegrał do Jarki, który przegrał pojedynek z obrońcą, ale był na straconej pozycji po złym dograniu kolegi.

• W odpowiedzi za mocne dośrodkowanie w pole karne Dolcanu z lewej strony i od bramki Leszczyński.

• Wrzutka w pole karne Polonii z prawej strony, ale pewnie wyłapał piłkę Mika. Dośrodkowanie było bardzo głębokie, i bramkarz łapał piłkę praktycznie na linii bramkowej.

• Dolcan w drugiej połowie zupełnie odmieniony. Pogadanka motywacyjna Roberta Podolińskiego musiała podziałać na gości. Czy zdołają wyrównać?

• Krzemień zmienił Białkowskiego. Druga zmiana w Polonii.

• Mika doskonale wybronił piłkę po uderzenie jednego z zawodników Dolcanu, a dobitka po rykoszecie wyszła na rzut rożny, z którego nic nie wynikło. Bardzo groźna okazja Dolcanu!

• Po wrzutce z rzutu wolnego uderzenie głową Matuszka zblokował obrońca i piłkę wyłapał Mika.

• Żółta kartka dla Odrzywolskiego. Rzut wolny dla gości z prawej strony pola karnego.

• Osoliński wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale źle przyjął ją w polu karnym Grzelak i z kornera nic nie wynikło.

• Pierwsza zmiana w Polonii. Michalika zmienia Wojsyk

• Rzut wolny dla Polonii z lewej strony pola karnego. Po wrzutce Dolcan wybił piłkę i wyszedł z kontrą, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Brutalny faul Koziary.

• Zanosiło się na bramkę kontaktową i brama kontaktowa pada. Broniewicz w polu karnym zablokował uderzenie Matuszka, ale piłka do niego wróciła i poprawka z kilku metrów była już skuteczna.

• Białkowski o mały włos nie ograł wszystkich obrońców i prawie wyszedł sam na sam, ale na ostatnim za mocno wypuścił piłkę, która opuściła boisko.

• Koziara zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, chociaż mógł odgrywać do lepiej ustawionego Koziary. Strzał pewnie wybronił Mika.

• Daleka piłka do Jarki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Nie do końca słusznie, jak uważają kibice i sam piłkarz.

• Dolcan ciągle w ataku, zanosi się na bramkę kontaktową, Polonia dosyć rozpaczliwie się broni.

• Wrzutka w pole karne Polonii, ale Odrzywolski szczupakiem wybił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Wrzutka w pole karne, nie sięgnął do piłki Świerblewski, ale zaskoczyła ona Mikę, który wybił ją na rzut rożny.

• Długa piłka w pole karne do Świerblewskiego, ale zdecydowanym wyjściem uprzedził go Mika, który był jeszcze asekurowany przez obrońcę.

• Bardzo wysoko od początku drugiej połowy atakuje Dolcan.

• Świerblewski na lewej stronie ograł Trznadla, ale zaasekurował go Broniewicz.

• Jarka dobrze odegrał na wolne do Białkowskiego, który jednak nie trafił w piłkę i zamiast uderzyć na bramkę, marnie dośrodkował. Trzeba dodać, że Białkowski gra w drugiej połowie z ochronną siatką na głowie, chyba był w przerwie opatrywany.

• Drugą połowę od środka rozpoczął Dolcan.

• I meldują się już na murawie piłkarze Polonii, witani brawami nielicznej publiczności. "Wygraj to dla nas, Polonio wygraj to dla nas" skandują fanie gospodarzy.

• Przypomnijmy, że Polonia już raz prowadziła w tym sezonie 2:0 - w jedynym wygranym meczu, z Flotą Świnoujście. Czy to znak, że dzisiaj odniesie kolejne zwycięstwo?

• Rzęsisty deszcz nad stadionem Polonii, a na murawę wracają już piłkarze Dolcanu. Czekamy na gospodarzy.

• W przerwie występ Blue-Red Angels, zespoły cheerleaderek Polonii. Po nim mamy konkurs strzałów na bramkę, w której stoją... dwie hostessy, które dzielnie bronią lżejsze strzały, ale przy mocniejszych wyraźnie boją się piłki :)

• Mika zachowuje koncentrację do końca. Obronił teraz groźny strzał po ziemi. Chwilę później ostatni w pierwszej połowie gwizdek sędziego.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.

• Dolcan w natarciu. Matuszek najpierw zablokowany przed polem karnym przy próbie strzału. Po chwili dogrywał do Piesia, ale tego uprzedzili obrońcy.

• Poważny błąd Leszczyńskiego, który wyszedł z bramki i z lewej strony pola karnego dał się ograć Białkowskiemu. Ten przez chwilę nie połapał się, że wygrał pojedynek, ale w końcu zlokalizował piłkę i odegrał w pole karne, gdzie Jarka uprzedził obrońców i wpakował futbolówkę do pustej bramki!

• Zjawiński ładnie ograł kilku zawodników Polonii i próbował zagrać w pole karne między obrońców do Piesia, ale za mocno i ten nie doszedł do piłki.

• Z rzutu wolnego sprzed pola karnego Polonii uderzał Osoliński, ale trafił tuż obok słupka.

• Z groźną kontrą wychodziła trójką Polonia, ale wszystko zaprzepaszczone, przez zbyt dalekie wypuszczenie piłki.

• Trochę zamieszania i zrobiło się groźnie w polu karnym Polonii. Udało się jednak wybić piłkę.

• Z boiska znowu zaczęło wiać nudą. Niewiele się dzieje, a gra toczy się głównie w okolicach środka boiska, na połowie Polonii.

• Kolejna zmiana w Dolcanie. Za Sasina wszedł Świerblewski.

• Ambitnie gra dzisiaj Polonia. Dolcan stara się odpowiedzieć na straconą bramkę, ale ma problemy ze sforsowaniem bytomskiej defensywy.

• Tak obecnie prezentują się trybuny na stadionie w Bytomiu: Trybuny Polonia - Dolcan

• Zmiana w Dolcanie. Bazlera zmienia Koziara.

• Jaroń próbował zaskoczyć Leszczyńskiego strzałem ze sporej odległości, ale bramkarz Dolcanu wyłapał piłkę pod poprzeczką.

• Dośrodkowanie w pole karne Sasina pewnie wyłapał przy ziemi Mika.

• Jarka długo holował piłkę w polu karnym i wydawało się, że będzie strzelał. Mimo asysty kilku obrońców zdecydował się odegrać piłkę do Szkatuły, który nie zmarnował okazji.

• Gooooool! Polonia zasłużenie prowadzi. Jarka wystawił piłkę do Szkatuły, a temu nie pozostało nic, jak z kilku metrów trafić do bramki!

• Kolejna dobra akcja Polonii. Dobra wrzutka w pole karne, ale Zjawiński zdjął głową piłkę Jarce.

• Dalekie podanie do Jarki, który wyrzucił na lewe skrzydło Białkowskiego. Ten wycofał piłkę przed pole karne do Jaronia, który uderzył, ale prosto w środek bramki i bez problemów Leszczyński.

• Ależ okazja przed Jarką! Napastnik Polonii uderzył z kilku metrów nad bramką! Wszystko było idealne do tego momentu, podanie, przyjęcie piłki. Tylko strzał tragiczny.

• Doskonała okazja Polonii, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Cichocki. Po wrzutce z kornera wszyscy minęli się z futbolówką w polu karnym.

• Rzut wolny dla Dolcanu trzydzieści metrów od bramki Miki. Grzelak mocno uderzył po ziemi i piłka minęła słupek o centymetry!

• W pole karne z lewej strony dośrodkował Jaroń, ale piłkę spokojnie wyłapał Leszczyński.

• I niestety już zaczęło padać nad stadionem. Na razie kropi, ale zanosi się, że za chwilę się rozpada. To nie wpłynie pozytywnie na widowisko.

• Zjawiński ładnie odegrał piętą piłkę przed polem karnym, otwierając drogę sam na sam z bramkarzem koledze z zespołu, jednak szybko swój błąd naprawili obrońcy.

• Z lewej strony piłkę w pole karne wrzucił Białkowski, ta zmierzała do Szkatuły, ale w ostatniej chwili głową wybił ją Zjawiński, zażegnując niebezpieczeństwo.

• W końcu dobra akcja Polonii, od razu nagrodzona brawami z trybun. Ze środka piłka rozegrana na lewe skrzydło do Białkowskiego, który miał sporo miejsca i uderzył z powietrza lewą nogą, ale tuż obok bramki. Próba strzału mogła się jednak podobać.

• Minuty mijają, a na boisku wieje nudą. Znowu próbowała Polonia, ale dośrodkowanie z lewej strony Jaronia minęło bramkę Leszczyńskiego.

• Miejmy nadzieję, że nie dojdzie dzisiaj do takiej sytuacji:

• Coraz bardziej błyska nad stadionem Polonii. Trzeba przyznać, że popisy natury ogląda się na razie ciekawiej, niż poczynania piłkarzy na boisku.

• Po wrzutce w pole karne Polonii wyraźnie faulowany przez jednego z rywali był Mika, który wypuścił piłkę z rąk! Sędzia faulu nie zauważył i pozwolił grać dalej! Na szczęście Polonii rywale nie połapali się w sytuacji, a po chwili jeden z nich zagrał jeszcze ręką przed polem karnym. Po zatrzymaniu gry Mika miał sporo do wyjaśnienia z sędzią spotkania.

• Po błędzie obrony Polonii przed okazją mógł stanąć Dolcan. Piłkarze gości za długo rozgrywali jednak piłkę, a ostatecznie za boisko wypuścił ją sobie Sasin.

• Tym razem lewą stroną poszedł Białkowski, ale dośrodkował... za bramkę Leszczyńskiego.

• Próbował prawą stroną atakować Szkatuła, ale został powstrzymany, zanim zdołał dośrodkować.

• Kolejny nieudany atak Dolcanu i od bramki Mika. Za jego plecami raz po raz wyraźnie widać błyskawice.

• Pierwsze minuty mijają spokojnie, dominuje walka w środku pola, Piłka nie gościła jeszcze w polu karnym z żadnej z drużyn w składnej akcji. Wykopami popisywali się jedynie bramkarze.

• Lezczyński posłał daleką piłkę pod pole karne Polonii, walczył o nią Świerblewski, ale nic nie wskórał.

• Od środka rozpoczęła Polonia!

• Polonia - Dolcan

• Nad stadionem zaczęło grzmieć i błyskać. Czyżby czekała nas kolejna ulewa?

• Oba zespoły są już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

• Na trybunach garstka kibiców. Będzie ich mniej, niż na spotkaniu z Okocimskim, na którym pojawiło się mniej niż 1000 fanów. Dzisiaj może nie być ich nawet... 500.

• Oba zespoły szykują się już do wyjścia na boisko. Dolcan w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach, Polonia w standardowych kompletach w niebiesko-czerwone pasy.

• O dziwo przed dzisiejszym meczem, to Polonia ma lepszą serię. Nie przegrała bowiem od dwóch spotkań, notując dwa remisy. Dolcan z kolei jest rewelacją tej rundy, ale po wygraniu ośmiu meczów, dwa ostatnie przegrał.

• Oba zespoły opuszczają już murawę i udają się do szatni. Pogoda w tej chwili jest dobra, rozjaśniło się i nie zanosi się na to, żeby znów miało się rozpadać.

• Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Na trybunach na razie nie przybywa kibiców, na razie na prawdę jak na mecz 1 ligi wygląda to bardzo przygnębiająco.

• Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Marcin Hirsz, Maciej Tataj, Damian Jakubik, Patryk Koziara, Bartosz Wiśniewski i Damian Świerblewski

• Ławka rezerwowych Polonii: Rafał Maścibrzuch, Robert Wojsyk, Adrian Laskowski, Kamil Banaś, Dawid Krzemień i Norbert Radkiewicz.

• Polonia Bytom - Dolcan ZąbkiPolonia Bytom - Dolcan Ząbki

• Witamy w relacji na żywo prosto ze stadionu w Bytomiu. Przed godziną nad Śląskiem przeszła potężna ulewa, która zmyła chyba wszystkich kibiców zmierzających na stadion. Takiego widoku w Bytomiu jeszcze nie widzieliśmy. Na trybunie na pół godziny przed meczem kibiców jest może kilkudziesięciu! Szykuje się niechlubny rekord minimalnej frekwencji w tym sezonie!