• Koniec meczu! Polonia niespodziewanie, ale zasłużenie pokonała Flotę 2:1!

• Kolejna sytuacja sam na sam Polonii zmarnowana!

• Kolejny raz po lekkim strzale głową piłkę pewnie łapie Mika

• Aż pięć minut doliczył sędzia do pierwszej połowy.

• Agresywny i zadziorny Śpiączka ukarany żółtą kartką.

• Flota rzuciła się teraz do desperackich ataków. Na razie szczęśliwie, ale skutecznie obrona Polonii. A na boisku leży kolejny zawodnik gospodarzy.

• Żółta kartka dla Pietrychy

• Sam na sam z bramkarzem wyszedł teraz Białkowski, ale uderzył tuż obok słupka. To już kolejna zmarnowana setka gospodarzy.

• Ależ teraz okazję zmarnował Szkatuła, który dostał piłkę sam na sam z bramkarzem, ale przyjmował ją tak długo, że nie zdołał oddać celnego strzału.

• Na meczu pojawiło się dzisiaj 1130 kibiców.

• Ależ Jarka ma dzisiaj pecha. Po ładnej zespołowej akcji napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Kasprzik był lepszy w tym pojedynku.

• Z autu na wysokości pola karnego Polonii wrzucał Jasiński, a strzał głową oddał Nnnamani.

• Już gramy. Tylko jeden z zawodników opatrywanych nie wrócił jeszcze na boisko. Sachę zmienił Szkatuła.

• Trzech piłkarzy Polonii ucierpiało w poprzedniej akcji! Wszyscy opatrywani! Przerwa w grze.

• Dwie doskonałe okazje! Najpierw Jarka sam na sam uderzył w Kasprzia, a po chwili Białkowski uderzył tuż nad poprzeczką.

• Spięcie na boisku. Rozpędzony Śpiączka wpadł z impetem na trzymającego już piłkę Mikę. Bramkarz Polonii ruszał już w stronę zawodnika Floty, ale ten szybko się wycofał.

• Kontaktowa bramka dla Floty. Przyspała obrona, a do wrzuconej w pole karne piłki wyszedł Śpiączka i pokonał Mike

• Nnamani zmienia Udarevicia.

• Nowak padł podcięty w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego. Kontrowersyjna sytuacja.

• Nowak dostał ładne podanie od Pietrychy, wyszedł sam na sam z Kasprzikiem i pięknie go przelobował. Teraz Polonii zwycięstwo chyba się już nie wymknie/

• Tym razem jest już 2:0! Nowak przelobował bramkarza!

• Białkowski indywidualnie przedarł się pod pole karne, ale zamiast oddać piłkę do Jarki, sam zaczął dryblować, niemal tracąc piłkę. W końcu trafiła ona na wolne pole do Sachy, który w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza

• Wrzesień dograł do Aleksandra, ten szukał kolegów w polu karnym, ale piłkę przejął Mika.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony Banaś zgrał głową piłkę do Jarki, którego strzał z kilku metrów na rzut rożny sparował bramkarz! Po kornerze ponownie niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Floty, ale obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

• W odpowiedzi Polonii dwukrotnie zabrakło zdecydowania w ataku i obrońcy przejęli piłkę.

• Ależ okazja Floty! W idealnej sytuacji strzał Śpiączki wybronił ładną paradą Mika! Po rzucie rożnym bramkarz Polonii ponownie przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzał egłową Śpiączki! Po kolejnym rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym piłkę tuż przy linii bramkowej przejął ponownie Mika! Bytomianie muszą dziękować swojemu golkiperowi!

• Zmiana także we Flocie. Mysiaka zastąpił Śpiączka

• Zmiana w Polonii. Jaroń zmieniony przez Banasia.

• Po kolejnym ataku Flota wywalczyła rzut rożny. Polonia skupia się na razie na defensywie.

• Wrzutka z prawej strony w pole karne, ale Broniewicz uprzedził Aleksandra.

• Flota stara się atakować od początku drugiej połowy, ale na razie radzą sobie obrońcy gospodarzy.

• Od środka drugą połowę rozpoczęła Polonia

• W przerwie Wrzesień zmienił Gilewicza.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie Polonia niespodziewanie, ale w pełni zasłużenie prowadzi z liderem Flotą Świnoujście 1:0. Kibice mają na razie powody do świętowania.

• Jarka znowu pokazał się z dobrej strony, czego nie robił przez całą połowę. Tym razem wywalczył rzut rożny w narożniku. Źle wykonał go Setlak, ale i tak udało się Polonii przejąć piłkę, ta trafiła z powrotem do Setlaka, który z pola karnego próbował dośrodkować wzdłuż bramki, ale wywalczył tylko kolejny korner.

• Rzut wolny dla Floty, która w końcówce zepchnęła gospodarzy do obrony. Wrzutkę Stasiaka wybił głową obrońca i Polonia wyszła z kontrą. Ładnie lewą stroną poszedł Białkowski, po zagraniu piętą Jarki, ale dograną idealnie w pole karne piłkę wybił na aut obrońca.

• W końcu dobra akcja Floty. Po akcji środkiem pola wrzucał piłkę Gilewicz, a akcji nie domknął Aleksander, nie sięgając piłki ślizgiem tuż przed bramką.

• Dobra interwencja Trznadla w obronie. Po chwili wyszła kontra Polonii. Z piłką dryblował długo Białkowski, w końcu padł jak długi w polu karnym, ale o karnym nie było mowy. Na jego szczęście nie było też żółtej kartki.

• Flota próbowała stworzyć teraz zagrożenie, ale przychodzi jej to topornie. Wrzutkę wzdłuż linii końcowej wyłapał Mika.

• Flota nie przypomina dzisiaj zupełnie lidera pierwszej ligi. W starciu z outsiderem jest zupełnie bezradna. A Jarka po raz kolejny nie sięgnął do zagranej tuż przed bramkę piłki! Mogło być 2:0!

• Polonia rozgrywa najlepszy mecz w sezonie! Teraz po ładnym trójkowym rozegraniu w środku pola z piłką lewą stroną wyszedł Białkowski, ale mając trzech kolegów w polu karnym zagrał za mocno.

• Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Białkowski, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Setlak, który zmienił tor jej lotu i zmylił bramkarza!

• Gooooooool! Polonia prowadzi 1:0 po rzucie rożnym! Wejście smoka Setlaka

• Laskowski nie wrócił już na boisko. W jego miejsce Setlak.

• Żółta kartka dla Białkowskiego za faul na Bodzionym

• W polu karnym gości przy okazji ucierpiał Laskowski, który trzyma się za lewe kolano. Już zniesiony z boiska, pokazywał, że potrzebna będzie zmiana. Na razie jest opatrywany. To jeden z wyróżniających się w tym meczu zawodników Polonii.

• Z prawej strony wrzucał ładnie Białkowski, ale Udarević wybił piłkę na rzut rożny po drugiej stronie. Tym razem wrzutkę Białkowskiego wyłapał Kasprzik.

• Poważny błąd popełnił teraz Mika, który wybił piłkę wprost pod nogi Niedzieli, ten jednak fatalnie spudłował na pustą bramkę.

• Nowak wrzucił piłkę nad obroną do Jarki, ale ten do niej nie doszedł uprzedzony przez Kasprzika.

• Żółtą kartkę w 22. minucie dostał Niedziela za faul. Co ciekawe zawodnik gra z numerem 22. To jednak dzisiaj wyraźnie nie jego minuta.

• Na trybunach przybyło nieco kibiców. Trybuny Polonia - Flota

• Do odbitej od nogi obrońcy piłki próbował dopaść Jarka, ale nie sięgnął do niej, a okazja była świetna. Tylko rzut rożny, po którym piłka opuściła linię końcową.

• Niedziela wrzucał piłkę z prawej strony, nie sięgnął do niej Mika, ale minął się również skaczący Aleksander.

• Jedna z nielicznych akcji Floty zakończyła się rzutem rożnym. Wrzucał piłkę Szałek, ale wybili piłkę obrońcy. Ta wróciła do Szałka, którego wrzutkę wyłapał Mika.

• Laskowski ucierpiał w jednym ze starć i teraz opatrywany jest poza linią boczną boiska.

• Niespodziewanie dotychczas mecz toczy się pod dyktando Polonii. Flota nie miała jeszcze dogodnej okazji, a gospodarze zmarnowali już kilka.

• Polonia cały czas w ataku! Teraz po rzucie wolnym do strzału z kilku metrów doszedł Sacha, ale uderzył tuż nad poprzeczką. Do tego był na spalonym!

• Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Laskowski. W polu karnym Floty rozpętało się zamieszanie, ale żaden z Polonistów tego nie wykorzystał. Goście zdołali w końcu wyprowadzić piłkę, ale kontra nie przyniosła efektu.

• W dobrej sytuacji strzał Nowaka zablokował Mysiak, kolejny rzut rożny.

• Strzał Laskowskiego z dystansu wybił na rzut rożny Kasprzik.

• Po dośrodkowaniu Białkowsiego głową piłkę zgrał Jarka, ale Sacha został zablokowany przy próbie uderzenia.

• Po błędzie Gilewicza piłkę na lewym skrzydle przejął Jaroń, ale jego wrzutka spod linii końcowej opuściła boisko.

• Polonia wyszła z kontrą, Jarka przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, mijając kilku rywali i podał do Nowaka, który sprzed pola karnego uderzył obok prawego słupka. Dobra akcja gospodarzy!

• Flota próbowała teraz lewą stroną, Niedziela faulował w ataku. Od rzutu wolnego gospodarze.

• Jaroń wrzucał z lewej strony w pole karne, ale wyłapał piłkę Kasprzik..

• W ataku Polonia, ale skończyło się na aucie na wysokości pola karnego gości.

• Goście dzisiaj w białych koszulkach, gospodarze tradycyjnie w niebiesko-czerwone pasy.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Floty

• Oba zespoły wychodzą już na boisko. Za chwilę początek spotkania.

• Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Setlak, Wojsyk, Szkatuła, Płókarz, Banaś i Walesa. Ławka rezerwowych Floty: Kupczanko, Fryc, Nnamani, Nwaogu, Śpiączka, Wrzesień i Zalepa.

• W Bytomiu dzisiaj słonecznie, ale chłodno. Temperatura nieco na plusie, ale trybuny świecą pustkami, a do meczu pozostało nieco ponad pięć minut. Powalającej frekwencji dzisiaj nie będzie.

• Witamy w relacji na żywo z Bytomia, gdzie Polonia podejmie Flotę. Mecz lidera z outsiderem wydaje się mieć jednego faworyta, ale w pierwszej lidze nie raz zdarzały się niespodzianki. Jak będzie dzisiaj? Polonia - Flota