• Koniec! Lech sięga po swoje, jednak brawa należą się Polonii, że nie postawiła łatwych warunków.

• Ubiparip! Płaski strzał tuż obok bramki!

• Co tu pisać? Lechici przy piłce.

• Świerczok z rzutu wolnego ponad bramką Buricia.

• Ubiparip ukarany kartka za niepotrzebny faul.

• Akcja Polonii wszystkich zaskoczyła! Maksym Pokotyluk wszystkich zaskoczył strzałem, który jeszcze otarł się o słupek i wyszedł na aut!

• Wojtkowiak w pole karne, Ubiparip chciał wbic piłkę do bramki, ale nie trafił w nią. No, Lech jest łasy na kolejne bramki.

• Gol! Rudnev w sytuacji sam na sam podwyższa na 3:1! Wcześniej Lech utrzymywał i rozgrywał piłkę niczym Barcelona, ale biorąc pod uwagę, że Polonia gra w 10, to nie dziwi.

• I już gramy! Zaczyna Polonia.

• Rudnev na spalonym, ale jego strzał i tak broni Balaż. I po tym zdarzeniu sędzia Borski kończy I część dogrywki.

• Kriwiec zza pola karnego obok bramki. Mimo to, była tam ręka.

• Michalak w pole karne z rzutu wolnego, ale łapie Burić.

• Rudnev strzela w lewy dolny róg bramki Balaża - ten rzuca się w drugą strone i mamy gola! Lech prowadzi!

• Karny! Był faulowany Wojtkowiak w polu karnym. Alancewicz musi opuścić boisko za druga kartke.

• Świerczok... niezła piłka do Michalaka, a ten odgrywa do tyłu, znowu do Świerczoka! Strzał zablokowany. Jeszcze napastnik Polonii ukarany kartką.

• Ubiparip w pole karne, ale prosto w ręce Balaża!

• Pilka zagrana przez Wilka wybita przez Matusiaka.

• Rudnev do Ubiparipa, tam był Chomiuk i będzie rzut rożny.

• Daleka piłka od Wołąkiewicza do Rudneva, ale spalony.

• Przepychanka Michalaka z Henriquezem. Faul polonisty.

• Lechici zaczynają dogrywkę.

• Ubiparip faulował brzydko Chomiuka, ale obyło sie bez kartki.

• W polu karnym Polonii leży Daniel Mąka. Skurcze łapią zawodnika Polonii.

• Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały 3 minuty. Jeżeli gol dla którejś z drużyn nie padnie, będziemy mieli dogrywkę.

• Kolejna akcja Lecha, Wilk w pole karne, ale nikogo tam nie było Rozkładają ręce partnerzy.

• Zmiana w Polonii. Matusiak za Vascaka.

• Długa akcja Lecha po tym krótko zagranym rzucie rożny. W końcu Balaż nogami wybija piłkę, która znalazła się przed nim.

• Henriquez w pole karne i Kulpaka ofiarnie wybija na róg.

• Wilk do Rudneva, był przy nim Kulpaka i napastnik Lecha nie mógł dobrze przyjąć piłki.

• Kriwiec w pole karne z rożnego. Balaz piąstkuje!

• Świetna piłka do Świerczoka, ale napastnik Polonii źle przyjął piłke i złapał ją Burić.

• Akcja Polonii, Mąka w pole karne, ale Burić łapie. Bez zagrożenia.

• Adrian Chomiuk dośrodkowuje w pole karne, ale prosto w ręce Buricia. Mieli pretensje partnerzy, bo można było tą akcję lepiej rozegrać.

• Henriquez z lewej strony w pole karne! Byli tam Rudnev i Ubiparip, ale żaden z nich piłki nie sięgnął.

• Stilic doznal jakiegoś urazu i musi opuścic plac gry. W jego miejsce Vojo Ubiparip.

• Kriwiec znowu do Rudneva! Trudna piłka, ale Rudnev oddaje strzał. Jednak niecelny.

• Kriwiec! Świetna pilka na głowę Rudneva, ale jednak wybija ją prędzej Balaż.

• Kriwiec z rzutu wolnego... Rudnev głową, ale nad bramką!

• Tymczasem Paulista opuszcza boisko, a w jego miejsce Krzysztof Michalak.

• Tymczasem słyszę głosy, że spalonego tak czy inaczej nie było! Możliwe więc, że mamy błąd sędziego Borskiego. Kibice gospodarzy przeklinają na warszawskiego arbitra, tymczasem mozliwe, ze sprawił im właśnie ogromny prezent!

• Kriwiec do Rudneva! Główka Łotysza, ale niepotrzebnie dobija piłke Wilk i to jest spalony! Gdyby Wilk nie dobijał, byłaby bramka! Ależ głupota piłkarza Lecha!

• Rudnev do Kriwca, Kriwiec do Wilka... wszyscy myśleli, ze byl spalony, tymczasem Rudnev byl faulowany. Kulpaka ukarany.

• Kamiński oberwał w walce o piłkę, ale zaraz wróci pewnie do gry.

• Stilić oddaje niegroźny strzal z rzutu wolnego z 30 metrów. Łapie Balaż.

• Mąka dośrodkowywał, ale nic z tego. Akcja kontynuowana - Killar szukał Paulisty dośrodkowaniem z daleka, ale lepszy w tym pojedynku Burić.

• Po nieudanym dośrodkowaniu Alancewicza, akcja trwała dalej. Skończyła się strzałem Killara - był rykoszet i mamy korner.

• Zaslużona kartka dla Henriqueza za faul na Vascaku.

• Alancewicz ukarany żółtą kartką.

• Tymczasem mamy dane dot. frekwencji. Mecz ogląda dokładnie 1780 widzów.

• Gol! Grzegorz Wojtkowiak strzela gola! Stilić i Kriwiec rozegrali piękną akcję i odegrali do swojego obrońcy i mamy remis!

• Dalekie podanie do Rudneva, ale ten nie mógł sięgnąć piłki.

• Paulista mógł wyjść na dobrą pozycję, ale faulował Kamińskiego, walcząc z nim o piłkę.

• Stilić z dystansu! Niewiele brakowało!

• Ależ Alancewicz nieostrożnie gral. Kriwiec odebrał mu piłkę, niczym dziecku lizaka, ale nie było z tego żadnego nieszczęścia dla gospodarzy.

• Stilić znowu z rożnego i znowu wybija głową Kulpaka. Jeszcze chwile później bardzo niecelny strzał Wołąkiewicza z dystansu.

• Stilić z rzutu rożnego, ale piłka wybita. Wciąż jednak lechici. W końcu długa piłka zagrana przez Stilicia niecelnie do Wilka.

• Alancewicz z wolnego fatalnie. Co prawda Sinclair zdołał dotknąć piłkę, ale nic z nią nie mógł zrobić. Aut bramkowy.

• Injac fauluje Vascaka i dostaje kartkę.

• No i gramy II połowę 1/8 finału Pucharu Polski!

• ...i Stilić za Drygasa.

• Zmiany takze w Lechu - Wołąkiewicz za Brumę.

• Kiełpin nieco utykał w I połowie i zastępuje go Balaż.

• Koniec I połowy. Oj, trener Bakero będzie miał zapewne dużo do powiedzenia swoim zawodnikom!

• Alancewicz z rzutu wolnego w kole środkowym... może i miał pomysł, ale wyszło fatalnie na aut.

• 2 minuty doliczone do I połowy.

• Akcja Lecha. Wilk do Brumy, ten z prawej strony prosto w ręce Kiełpina.

• Piłka z prawego narożnika dośrodkowana przez Kriwca, ale minęli się z nią... wszyscy.

• Kolejna świetna interwencja Killara, bo zabójcza piłka szła do Rudneva od Kriwca!

• Gorąco przy bocznej linii, żółta kartka dla Mąki.

• Widzów jest, tak na oko, 2000...

• Henriquez! Świetne dośrodkowanie, ale piłka minęła się z Rudnevem! Było blisko.

• @lol - niestety, nie mam fizycznej możliwości wrzucenia zdjęć, bo korzystam z nieswojego laptopa i... po prostu nie mam jak.

• Vascak dośrodkowuje z prawej strony... był tam Paulista, był Mąka, ale nikt nie doszedl.

• Ależ piłka Paulisty! Mąka rzuca się na piłkę, zdołał oddac strzał i ofiarnie broni Burić! Piękne zagranie, przede wszystkim ze strony Brazylijczyka.

• Świerczok! Potężnie... nad bramką.

• Rzut wolny dla Polonii. Groźnie.

• Kriwiec w pole karne, piłka otarła się jeszcze o Chomiuka, ale i tak była pozycja spalona piłkarza Lecha. Tak, czy inaczej, Kiełpin złapał piłkę.

• Murawski - dobra piłka na Rudneva, ale był tam czujny Killar.

• Szansa dla Lecha, ale piłka ugrzęzła w gąszczu obrońców.

• Ah, nieporozumienie. Paulista do Świerczoka, ten do Mąki, ale za szeroko i jest aut.

• Paulista miał świetną okazję, ale był na spalonym.

• Zmarnowany rzut wolny przez Polonię. Killar z środka boiska na aut bramkowy.

• Injac na nogę Rudneva, ten uderza z woleja, ale bardzo niecelnie.

• Jeden z zawodników Lecha główkuje, Burić piąstkuje, a potem... łapie tę piłkę.

• Vascak faulowany z prawej strony i do wolnego podchodzi Świerczok.

• Coraz goręcej na boisku! Sędzia nie uznał faulu Wojtkowiaka na Pauliscie, ale kibice wyrażają głośno dezaprobatę w stosunku do sedziego z Warszawy. Trzeba przyznać, ze tempo gry momentami jest bardzo szybkie!

• W końcu groźna akcja Rudneva, ale napastnik z Łotwy strzela obok bramki!

• Vascak wywalczył piłkę w starciu z Injacem, ale sędzia odgwizdał faul.

• Alancewicz ewidentnie faulował Rudneva. Lechici też szybko chcieli wznowić grę podaniem na lewo do Kriwca, ale efekt nieudany.

• Jeszcze winny jestem uzupełnienie. Udało mi się ustalić, że przy bramce grę z rzutu wolnego wznawiał Jakub Świerczok. Było to tak szybko, że nawet nie zauważyłem. ;)

• Polonia próbowała wyjśc z kontra po odzyskaniu piłki po rzucie wolnym. Faulowany Alancewicz przez Kriwca w środku boiska. Zgranie piłki przed pole karne, ale pewnie łapie Burić.

• Wilk z rzutu wolnego, ale gra przerwana, a Pokotyluk dostaje kartkę.

• Ależ niespodzianka! Jak szybko się to stało! Jean Paulista strzela gola dla Polonii, dobijając piłkę po strzale Mąki. Burić wypuścil piłkę z rąk i Brazylijczyk mógł zdobyć gola. Poloniści zaskoczyli Lecha szybkim wznowieniem z rzutu wolnego!

• Kolejna piłka wprost na głowę obrońcy. Niebezpieczeństwo zażegnane.

• Kriwiec z rzutu wolnego, piłka wybita, ale będzie powtórka, gdyż mieliśmy przepychanke w polu karnym.

• Piłkę piąstkuje Kiełpin. Mieliśmy faul w ofensywie lechitów i już poszła kontra Polonii, ale jednak... bardzo nieudolna.

• Ładna akcja Lecha. Murawski z Drygasem, odegranie do Wilka i dośrodkowanie wybite na rzut rożny.

• Poszkodowanym zawodnikiem był Piotr Kulpaka, który już wrócił na plac gry.

• Wilk dośrodkowuje z prawego skrzydła tymczasem bez piłki w polu karnym starli się Rudnev z jednym z zawodników Polonii i potrzebna jest pomoc lekarzy.

• Ostre starcie Świerczoka z Henriquezem. Sędzia musiał rozdzielać zawodników.

• Spokojnie spotkanie rozpoczął Lech. Piłkarze trenera Bakero szukają możliwości zagrania do szalenie skutecznego w tym sezonie Rudnewa. Tymczasem, przed chwilą faulowany był Kriwiec.

• Zaczynają goście.

• Piłkarze Polonii dziś wyjątkowo w czarnych strojach. Lech na biało.

• Sędzia Marcin Borski z Warszawy wyprowadza zawodników na boisko.

• Na 10 minut przed rozpoczęciem meczu na trybunach mamy zdecydowanie mniej widzów niż regularnie na meczach ligowych. Może to dziwić, biorąc pod uwagę klasę rywala, ale należy też pamiętać, że mamy środek tygodnia i niepewną pogodę.

• Dariusz Fornalak na ławce pozostawił następujących zawodników: Balaż, Matusiak, Tomczyk, Michalak, Ściański, Zaczyński, Pietrowski. Ławka trenera Bakero to: Kotorowski, Djurdjevic, Stilić, Ślusarski, wołąkiewicz, Ubiparip, Możdżeń.

• Witam serdecznie z Bytom. Zapraszam na relację na żywo ze spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Nad stadionem właśnie przelatuje nam urokliwy, przelotny deszczyk. Za chwile składy.